dbtopas login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Prienai, 2017-03-11

Grupė V15

Trasa 2.0 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Zabelo DariušLTU LTURCN, Paberžė 7:08.78 3:34
2
Bartusevič DanieliusLTU LTURCN, Paberžė 7:12.19 3:36
3
Kazlauskas DominykasLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 7:39.61 3:49
4
Vainalavičius DovydasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 7:42.00 3:51
5
Stangvilas DovydasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 7:43.41 3:51
6
Osipovas DeividasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 7:58.04 3:59
7
Lazauskas TomasLTU LTUVėjas, Birštonas 8:08.38 4:04
8
Barkauskas ĄžuolasLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 8:18.00 4:09
9
Žilinskas LukasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 8:21.00 4:10
10
Klimas MatasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 8:29.09 4:14
11
Šaltenis GustasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 8:33.00 4:16
12
Kuzmickas AurimasLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 8:40.00 4:20
13
Kuzma EdvinasLTU LTUYris SK, Prienų KKSC, Prienai 8:43.51 4:21
14
Januškevičius NojusLTU LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 8:51.84 4:25
15
Vaitkevičius TadasLTU LTUPrienų sporto centras, Prienai 8:52.09 4:26
16
Jokubauskas GvidasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 8:53.23 4:26
17
Ražauskas AdomasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 9:06.00 4:33
18
Čepeliauskas PauliusLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:13.52 4:36
19
Samuolis ValentinasLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:14.69 4:37
20
Keizikas ErikasLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 9:21.99 4:40
21
Petrauskas KarolisLTU LTUSM Gaja, Kaunas 9:33.25 4:46
22
Aluikis OvidijusLTU LTUBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienų r. 9:34.00 4:47
23
Dzindzelėta GediminasLTU LTUVilnius 9:39.79 4:49
24
Gusas MartynasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 9:52.69 4:56
25
Revuckas MatasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:19.51 5:09
26
Jančiauskas NedasLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 10:39.02 5:19
27
Juodsnukis DovydasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:48.93 5:24
28
Laukaitis EdvinasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 10:51.68 5:25
29
Žilinskas DeivydasLTU LTU  10:59.48 5:29
30
Šilkaitis KajusLTU LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienų r. 11:37.61 5:48
31
Mikalauskas UgniusLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 11:40.77 5:50
32
Banionis KristupasLTU LTUPrienai 12:26.00 6:13
33
Niūklys DovydasLTU LTU  12:54.00 6:27
34
Karčiauskas DeivisLTU LTUPrienai 13:05.44 6:32
35
Aldakauskas DanieliusLTU LTUPrienų Revuonos mokykla, Prienai 13:36.56 6:48
36
Šabasevičius ModestasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Juodis DominykasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Sabanskis PauliusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Baronas AdrijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Liūlys LukasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Petkevičius ArnasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Gečas JulijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Dobilas JorisLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Žukauskas KasparasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Valentavičius EdvardasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Lukevičius NojusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Rugevičius AivarasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Reimeris DarijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Rimgaila PijusLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Jankauskas NedasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Mickus LukasLTU LTUPrienų jaunųjų šaulių būrelis 13:55.00 6:57
36
Balasevičius MantasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
36
Bogdanovas DeivydasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
36
Ditkevičius PovilasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
36
Martinkevičius PetrasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
36
Morkūnas AugustasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
36
Padleckis LukasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
36
Žilinskas AlanasLTU LTUVeiverių grupė 13:55.00 6:57
36
Mikalavičius LaurynasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
36
Guzelis DovasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
36
Vyšniauskas RaimundasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
36
Vyšniauskas RenetasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
36
Borodeika PauliusLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57
36
Jasudas ErikasLTU LTUSkriaudžių grupė 13:55.00 6:57