dbtopas login
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Prienai, 2017-03-11

Grupė V

Trasa 5.0 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Jateiko TomasLTU LTURCN, Nemenčinė 17:00.19 3:24
2
Petrulevičius EimantasLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 17:35.64 3:31
3
Apanavičius TomasLTU LTUPrienai 18:02.66 3:36
4
Nenartavičius TomasLTU LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 18:13.00 3:38
5
Dapkevičius AlmantasLTU LTUSūduvos SC, Marijampolė 18:31.39 3:42
6
Skinulis PranasLTU LTUKASP 8 R, Vilnius 18:46.34 3:45
7
Bartkus MantasLTU LTUKaunas 19:32.00 3:54
8
Neverauskas GytisLTU LTUAleksoto bėgimo klubas, Kaunas 20:12.83 4:02
9
Senavaitis GytisLTU LTUPrienai 20:30.31 4:06
10
Čereška AndriusLTU LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 20:34.00 4:06
11
Šelkovskis TitasLTU LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 20:54.11 4:10
12
Jonelaitis TadasLTU LTUPrienai 21:21.23 4:16
13
Bertašius RimvydasLTU LTUKlajūnas OK, Vilnius 21:24.02 4:16
14
Markevičius SimasLTU LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 21:24.04 4:16
15
Karciauskas TadasLTU LTUPro running team, Prienai 21:33.32 4:18
16
Lenkauskas RičardasLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 21:39.00 4:19
17
Šarakojis AlmantasLTU LTUBėgimas Druskininkuose, Druskininkai 21:39.93 4:19
18
Povilonis MatasLTU LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 21:56.00 4:23
19
Grikšas RolandasLTU LTUEko2šiluma, Kaunas 22:21.78 4:28
20
Šegžda TeisutisLTU LTUTakas OK, Kaunas 22:25.30 4:29
21
Indreliūnas KlaudijusLTU LTUKaunas 22:29.00 4:29
22
Baltrušaitis VaidotasLTU LTUKaunas 22:55.71 4:35
23
Radzivonas ZenonasLTU LTUŠilas OK, Prienai 23:12.08 4:38
24
Šegžda ArnasLTU LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 23:23.02 4:40
25
Čekavičius MindaugasLTU LTULietuvos kariuomenė, Vilnius 23:24.14 4:40
26
Beliūnas VirginijusLTU LTUVėjas, Prienai 23:46.36 4:45
27
Smirnovas SauliusLTU LTUF.O.C.U.S. running, Vilnius 24:05.37 4:49
28
Banys LukasLTU LTUPro running team, Prienai 24:20.52 4:52
29
Černevičius TautvydasLTU LTUPro running team, Prienai 24:21.07 4:52
30
Švedas VirginijusLTU LTUStakliškės 24:58.00 4:59
31
Dagilis GiedriusLTU LTUPrienų KKSC, Prienai 25:20.00 5:04
32
Vizgirda RaimundasLTU LTULietuvos Dižiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos log 26:04.80 5:12
33
Krikštolaitis ImranasLTU LTURadviliškis 26:07.66 5:13
34
Jevstignejevas TomasLTU LTUGRG Artilerijos batalionas, Prienai 26:38.78 5:19
35
Urbonavičius PijusLTU LTUTrakų kūno kultūros ir sporto centras, Trakai 26:52.13 5:22
36
Gvergždys JoranasLTU LTULietuvos kariuomenė, Vilnius 27:20.00 5:28
37
Meškauskas RemigijusLTU LTUPrienai 27:26.58 5:29
38
Bučys AugustinasLTU LTUBėgantis žmogus, Garliava 28:49.51 5:45
39
Dereškevičius MindaugasLTU LTULietuvos Dižiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos log 29:32.60 5:54
40
Urbanavičius MariusLTU LTULietuvos Dižiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos log 30:52.00 6:10
41
Vasiliauskas ValentasLTU LTUF.O.C.U.S. running, Vilnius 31:57.98 6:23
42
Kazlauskas NerijusLTU LTURadvistartas, Radviliškis 32:20.67 6:28
43
Sprindžiūnas EdgarasLTU LTUVilnius 33:02.00 6:36
44
Strasevičius AivarasLTU LTUSkriaudžių grupė 33:22.00 6:40
44
Kazakevičius EitvydasLTU LTUSkriaudžių grupė 33:22.00 6:40
44
Smailys LukasLTU LTUSkriaudžių grupė 33:22.00 6:40
44
Gvozdevas LukasLTU LTUSkriaudžių grupė 33:22.00 6:40
44
Nickus MarijusLTU LTUSkriaudžių grupė 33:22.00 6:40
44
Šiškauskas MatasLTU LTUSkriaudžių grupė 33:22.00 6:40