EOC, JWOC, EYOC
FIN, Imatra, 2017-02-08

Rezultatai

Grupė M

Trasa 3.2 km 9 KP

Rinktis  sprint  long  middle  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Lamov Andrey RUSRussia 13:56 4:21
2
Uusitalo Jyri FINFinland 14:13 4:27
3
Gorlanov Sergey RUSRussia 14:15 4:27
4
Grigoriev Andrey RUSRussia 14:21 4:29
5
Jaama Mattis ESTEstonia 14:30 4:32
6
Häkkinen Janne FINFinland 14:34 4:33
7
Hammarberg Martin SWESweden 14:37 4:34
8
Saarela Ville Petteri FINFinland 14:45 4:37
8
Arnesson Peter SWESweden 14:45 4:37
10
Nordberg Ulrik SWESweden 14:47 4:37
10
Linnainmaa Tero FINFinland 14:47 4:37
12
Yazykov Yuri BLRBelarus 14:49 4:38
13
Kotro Tuomas FINFinland 14:55 4:40
14
Kivlenieks Raivo LATLatvia 14:56 4:40
15
Kvåle Bjørnar NORNorway 14:58 4:41
16
Rost Erik SWESweden 15:02 4:42
17
Karppinen Aleksi FINFinland 15:03 4:42
18
Moholdt Lars Hol NORNorway 15:05 4:43
19
Horvat Petr CZECzech Republic 15:12 4:45
20
Veselov Kirill RUSRussia 15:14 4:46
21
Lundholm Markus SWESweden 15:16 4:46
22
Ignatov Vladimir RUSRussia 15:24 4:49
23
Blomgren Erik SWESweden 15:25 4:49
24
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 15:31 4:51
25
Laciga Radek CZECzech Republic 15:32 4:51
26
Khrennikov Eduard RUSRussia 15:33 4:52
27
Tuomala Misa FINFinland 15:43 4:55
28
Škoda Jakub CZECzech Republic 15:45 4:55
29
Kivlenieks Andris LATLatvia 15:48 4:56
30
Truttmann Sandro SUISwitzerland 15:54 4:58
31
Petrulis Vitalijus LTULithuania 15:57 4:59
32
Wiggen Øyvind NORNorway 15:58 4:59
33
Raize Nauris LATLatvia 16:05 5:02
34
Argalas Michal CZECzech Republic 16:14 5:04
35
Koirikivi Anssi FINFinland 16:26 5:08
36
Gerasimov Andrej LTULithuania 16:39 5:12
37
Suciu Simion ROURomania 16:45 5:14
38
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 16:49 5:15
39
Udam Ilmar ESTEstonia 17:00 5:19
40
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 17:05 5:20
41
Hallik Margus ESTEstonia 17:08 5:21
42
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 17:58 5:37
43
Rõõm Rimmo ESTEstonia 17:59 5:37
44
Matus Vojtech CZECzech Republic 18:05 5:39
45
Neimanis Nauris LATLatvia 18:17 5:43
46
Beglinger Lars SUISwitzerland 18:22 5:44
47
Fesselhofer Roland AUTAustria 18:39 5:50
48
Saal Andres ESTEstonia 18:41 5:50
49
Kugler Johann AUTAustria 18:51 5:53
50
Szep Zoltan ROURomania 18:59 5:56
51
Owens Adrian USAUnited States 21:01 6:34
52
Despard Edward USAUnited States 27:14 8:31
  Rasko Yuriy UKRUkraine dsq  
  Šulčys Nerijus LTULithuania dsq  
  Stryzhak Artem UKRUkraine dsq