Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Bona Natura, Trakų r., 2018-04-21

Rezultatai

Grupės W18, W45, W50

Trasa 1 d. 4.0 km 16 KP, 2 d. 5.2 km 10 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1W18Liegutė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 1:15:48 32:29 (  1)43:19 (  2)
2W18Skaisgirytė Justė LTUSM Gaja, Kaunas 1:20:26 35:36 (  3)44:50 (  4)
3W18Volkova Yana BLRBelaya Rus KSO, Minsk 1:20:58 37:50 (  6)43:08 (  1)
4W18Drazdauskaitė Viktorija LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:08 35:33 (  2)47:35 (  5)
5W50Bartkevičienė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 1:25:35 36:10 (  4)49:25 (  6)
6W18Skaisgirytė Austė LTUSM Gaja, Kaunas 1:28:42 38:19 (  7)50:23 (  7)
7W18Rabtsava Maryana BLRSilwan Liuks OK, Minsk 1:31:28 46:49 (17)44:39 (  3)
8W45Mironava Hanna BLRKamvol SK, Minsk 1:33:43 36:28 (  5)57:15 (11)
9W18Levickytė Emilija LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:34:29 40:35 (  8)53:54 (  8)
10W18Čaplikaitė Urtė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 1:35:28 41:27 (10)54:01 (  9)
11W18Stančiūtė Kotryna LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:39:42 45:37 (15)54:05 (10)
12W50Misiūnienė Irina LTUMedeina OK, Kaunas 1:42:17 44:25 (12)57:52 (12)
13W18Bielevičiūtė Saulė LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:45:51 42:38 (11)1:03:13 (15)
14W18Karlonaitė Laura LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:48:34 44:38 (13)1:03:56 (18)
15W18Kotlova Martina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:51:25 47:42 (18)1:03:43 (17)
16W18Krauchanka Karyna BLRSluch, Slutsk 1:53:00 52:54 (19)1:00:06 (14)
17W50Davidenko Natalija LTUSaulė OK, Vilnius 1:53:04 44:39 (14)1:08:25 (21)
18W50Čaikovskienė Rūta LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:54:47 46:44 (16)1:08:03 (20)
19W18Babušytė Gintarė LTUSM Gaja, Kaunas 2:03:35 59:55 (22)1:03:40 (16)
20W45Viksvienė Renata LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 2:04:20 58:19 (21)1:06:01 (19)
21W45Witkowska Izabela POLAzymut 45, Gdynia 2:15:49 40:59 (  9)1:34:50 (28)
22W18Abukaitytė Rugilė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:23:13 1:13:57 (26)1:09:16 (22)
23W18Molotok Nadezhda BLROrion OK, Minsk 2:23:43 1:05:08 (24)1:18:35 (24)
24W50Bikelienė Ema LTULabirintas OK, Vilnius 2:27:24 1:00:20 (23)1:27:04 (25)
25W45Jakulytė Dalia LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:43:18 1:16:07 (27)1:27:11 (26)
26W18Masionytė Neda LTUDainava OK, Domeikava 3:01:30 1:31:35 (29)1:29:55 (27)
27W18Venckutė Miglė LTUSM Gaja, Kaunas 3:11:50 1:25:58 (28)1:45:52 (29)
28W45Levickienė Miglė LTULėvuo OK, Panevėžys 3:40:52 1:48:30 (30)1:52:22 (30)
29W18Shpakouskaya Karyna BLRSluch, Slutsk 53:14 53:14 (20)dsq
30W45Hrakholskaia Ala BLROrion OK, Minsk 58:49 dns58:49 (13)
31W50Temnikova Olga RUSPrincip, Kaliningrad 1:05:28 1:05:28 (25)dsq
32W50Saulėnienė Jolanta LTUTakas OK, Kaunas 1:15:55 dsq1:15:55 (23)