Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Bona Natura, Trakų r., 2018-04-21

Rezultatai

Grupės M12, W12

Trasa 1 d. 2.0 km 9 KP, 2 d. 2.2 km 8 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M12Labkovich Ivan BLRSluch, Slutsk 42:19 23:36 (  2)18:43 (  3)
2W12Nowak Anna POLAzymut 45, Gdynia 42:43 25:33 (  4)17:10 (  1)
3M12Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 44:12 26:16 (  6)17:56 (  2)
4W12Tamanava Valeryia BLRSluch, Slutsk 44:37 22:04 (  1)22:33 (10)
5W12Bildziukevich Uladzislaua BLRSluch, Slutsk 46:33 27:49 (  8)18:44 (  4)
6M12Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Vilnius 46:42 27:39 (  7)19:03 (  5)
7M12Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 49:02 24:10 (  3)24:52 (15)
8M12Sarahavets Mikita BLRSluch, Slutsk 52:50 28:08 (  9)24:42 (14)
9M12Budrys Džiugas LTUSM Gaja, Kaunas 56:34 33:00 (12)23:34 (12)
10M12Gražys Emilis LTUSM Gaja, Kaunas 58:24 34:19 (15)24:05 (13)
11W12Karelina Polina BLRVariant, Zaslavl 59:29 33:22 (13)26:07 (17)
12M12Rutkauskas Domantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:01:43 39:33 (19)22:10 (  8)
13M12Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:01:51 34:05 (14)27:46 (20)
14W12Siudikaitė Junda LTURudamina OK, Vilnius 1:02:55 39:43 (20)23:12 (11)
15M12Batanau Artsiom BLRSluch, Slutsk 1:04:42 26:02 (  5)38:40 (25)
16M12Sartanavičius Vakaris LTUAlytaus SRC, Alytus 1:05:06 42:46 (21)22:20 (  9)
17M12Čaplikas Herkus Pijus LTUTakas OK, Kaunas 1:06:07 37:30 (17)28:37 (21)
18M12Vainikevičius Markus LTUSM Gaja, Kaunas 1:07:10 30:22 (10)36:48 (23)
19W12Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:09:13 48:59 (24)20:14 (  6)
20W12Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:10:42 44:59 (23)25:43 (16)
21W12Stulginskaitė Ula LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:19:45 51:01 (25)28:44 (22)
22W12Vaškytė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 1:22:22 43:51 (22)38:31 (24)
23M12Kriukas Martynas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:40 56:44 (26)26:56 (19)
24W12Dienytė Margarita LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:25:57 1:05:16 (28)20:41 (  7)
25W12Dainytė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:28:15 1:01:48 (27)26:27 (18)
26M12Jadeška Dagnius LTUAlytaus SRC, Alytus 32:56 32:56 (11)dns
27W12Šimkutė Beatričė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 35:23 35:23 (16)dsq
28W12Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 37:54 37:54 (18)dsq
29M12Melnik Tsimur BLROrion OK, Minsk 42:43 dsq42:43 (26)
30M12Beliukevičius Augustas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai 1:39:28 1:39:28 (29)dns
31M12Arlauskas Adomas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai 1:57:27 1:57:27 (30)dns
32M12Pertikas Domantas LTUSM Gaja, Kaunas   dnsdsq
32M12Bočkus Rokas LTUO! Klaipėda, Klaipėda   dsqdsq
32M12Kvedarauskas Matas LTUSM Gaja, Kaunas   dsqdns