Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Bona Natura, Trakų r., 2018-04-21

Rezultatai

Grupės M20, M40

Trasa 1 d. 5.4 km 15 KP, 2 d. 11.3 km 16 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1M20Vaitkus Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:53:56 37:36 (  1)1:16:20 (  2)
2M20Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Kaunas 1:55:57 39:16 (  5)1:16:41 (  3)
3M40Kazlauskas Tadas LTUFortūna OK, Vilnius 1:55:59 38:30 (  3)1:17:29 (  4)
4M20Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:56:13 40:18 (  8)1:15:55 (  1)
5M40Markovas Paulius LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:58:57 39:10 (  4)1:19:47 (  5)
6M40Valatka Andrius LTUŠilas OK, Prienai 2:03:26 40:52 (  9)1:22:34 (  8)
7M20Papou Dzmitry BLREridan, Navapolatsk 2:03:45 41:25 (11)1:22:20 (  7)
8M40Arlauskas Rimvydas LTUŠilas OK, Kaunas 2:03:58 42:08 (12)1:21:50 (  6)
9M40Paukštė Mindaugas LTULėvuo OK, Vilnius 2:06:43 41:21 (10)1:25:22 (  9)
10M20Jaseliūnas Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 2:08:50 40:16 (  7)1:28:34 (12)
11M40Kaupinis Algirdas LTUDainava OK, Alytus 2:09:19 38:27 (  2)1:30:52 (15)
12M20Viarynski Uladzislau BLRSluch, Slutsk 2:10:00 42:44 (15)1:27:16 (11)
13M40Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK, Kaunas 2:11:11 42:09 (13)1:29:02 (13)
14M20Saulėnas Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 2:12:07 45:30 (18)1:26:37 (10)
15M20Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:13:46 43:27 (16)1:30:19 (14)
16M40Čaplikas Laimonas LTUTakas OK, Kaunas 2:14:43 42:10 (14)1:32:33 (17)
17M40Zaveckas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:17:39 44:25 (17)1:33:14 (18)
18M40Pečiūra Darius LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:24:42 49:25 (23)1:35:17 (20)
19M40Poznanskas Linas LTULabirintas OK, Vilnius 2:29:46 58:01 (32)1:31:45 (16)
20M20Gradauskas Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:29:54 46:29 (20)1:43:25 (23)
21M40Rabtsau Andrei BLRSilwan Liuks OK, Minsk 2:36:55 53:28 (30)1:43:27 (24)
22M40Radžius Antanas LTULėvuo OK, Vilnius 2:41:21 50:14 (24)1:51:07 (28)
23M20Balčiūnas Domantas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:41:56 46:16 (19)1:55:40 (30)
24M20Macijauskas Ąžuolas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:43:24 54:42 (31)1:48:42 (25)
25M20Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 2:43:30 53:12 (28)1:50:18 (27)
26M40Melnik Siarhei BLROrion OK, Minsk 2:50:36 1:00:39 (34)1:49:57 (26)
27M40Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:53:58 53:08 (27)2:00:50 (32)
28M40Vaškys Giedrius LTUTakas OK, Kaunas 2:55:32 1:16:50 (40)1:38:42 (21)
29M20Radzivonas Benas LTUSM Gaja, Kaunas 2:56:20 1:16:48 (39)1:39:32 (22)
30M40Zakharchuk Siarhei BLRGrodno, Grodno 3:00:24 1:01:35 (35)1:58:49 (31)
31M40Lapinskas Ernestas LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:16:50 50:44 (25)2:26:06 (35)
32M40Šimeliauskas Robertas LTUDainava OK, Alytus 3:21:44 1:06:12 (37)2:15:32 (33)
33M40Krauchanka Dzmitry BLRSluch, Slutsk 3:23:25 1:02:49 (36)2:20:36 (34)
34M40Rusouski Aliaksandr BLRKronan, Grodno 3:31:00 1:38:25 (42)1:52:35 (29)
35M20Germanavičius Pranas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 39:41 39:41 (  6)dns
36M20Januška Deividas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 46:30 46:30 (21)dsq
37M40Balabanov Peter BLRBalabanov OTeam 48:14 48:14 (22)dsq
38M40Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 52:56 52:56 (26)dns
39M40Latvys Gediminas LTUPerkūnas OK, Vilnius 53:14 53:14 (29)dns
40M20Daniulaitis Povilas LTUSM Gaja, Kaunas 58:22 58:22 (33)dns
41M40Ramanauskas Linas LTUMedeina OK, Kaunas 1:07:00 1:07:00 (38)dsq
42M40Šniras Andrius LTUDainava OK, Alytus 1:27:14 1:27:14 (41)dsq
43M40Finaženokas Andrejus LTULėvuo OK, Vilnius 1:33:59 dns1:33:59 (19)
44M20Shynkevich Aliaksei BLRNemiga Nord OK, Minsk 3:07:21 dns3:07:21 (36)