dbtopas login
Lietuvos akvatlono čempionatas → Rezultatai

Lietuvos akvatlono čempionatas

LTU
LTU, Panevėžys, 2018-04-07

Grupė EM

Trasa 1 d. 1.0 km, 2 d. 5.0 km 5 KP

Rinktis  suma  Plaukimas  Bėgimas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Plaukimas Bėgimas
1
Pumputis Titas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 28:23.2 12:42.7 (  3) 15:40.5 (  3)
2
Gajevskis Artjoms
LAT
LAT
DTC Jaunība, Daugavpils 28:33.0 12:09.9 (  1) 16:23.1 (  5)
3
Strazdas Jaunius
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 29:32.1 14:28.8 (  8) 15:03.3 (  1)
4
Gruslys Tomas
LTU
LTU
TRItonas, Vilnius 30:28.1 12:40.7 (  2) 17:47.4 (14)
5
Grigaitis Žilvinas
LTU
LTU
Marijampolės triatlono draugija, Marijampolė 30:32.5 12:54.4 (  4) 17:38.1 (12)
6
Murauskas Andrius
LTU
LTU
Marijampolės triatlono draugija, Marijampolė 31:06.7 14:01.0 (  7) 17:05.7 (  8)
7
Kontrimavičius Lukas
LTU
LTU
Ruoniai TPK, Vilnius 31:17.4 13:14.0 (  5) 18:03.4 (16)
8
Pajėda Gediminas
LTU
LTU
aplenksave.lt / F.O.C.U.S. running, Vilnius 31:17.5 15:43.8 (10) 15:33.7 (  2)
9
Vasilevičius Vytas
LTU
LTU
TRItonas, Vilnius 31:37.6 15:12.7 (  9) 16:24.9 (  6)
10
Jazepčikas Vytautas
LTU
LTU
TRItonas, Vilnius 32:27.0 16:19.0 (12) 16:08.0 (  4)
11
Marcinkevičius Mantas
LTU
LTU
TRItonas, Vilnius 33:04.4 16:16.0 (11) 16:48.4 (  7)
12
Bartkus Mantas
LTU
LTU
Orkos, Kaunas 33:39.5 16:22.0 (13) 17:17.5 (  9)
13
Steponavičius Kęstutis
LTU
LTU
Ruoniai TPK, Vilnius 33:46.6 13:21.0 (  6) 20:25.6 (21)
14
Šimkaitis Dainius
LTU
LTU
TRItonas, Vilnius 34:41.3 17:01.0 (14) 17:40.3 (13)
15
Česonis Ernestas
LTU
LTU
Ruoniai TPK, Vilnius 36:33.5 19:04.0 (19) 17:29.5 (10)
16
Grubinskas Irmantas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 36:45.3 18:08.0 (16) 18:37.3 (17)
17
Navickas Egidijus
LTU
LTU
Šviesos kariai, Vilnius 37:31.7 19:34.0 (21) 17:57.7 (15)
18
Narkevičius Laurynas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 38:03.2 18:39.4 (17) 19:23.8 (18)
19
Jankevičius Mantas
LTU
LTU
Panevėžio TK, Panevėžys 38:27.6 17:50.0 (15) 20:37.6 (22)
20
Norkevičius Antanas
LTU
LTU
Kauno maratono klubas, Kaunas 39:40.9 18:41.0 (18) 20:59.9 (23)
21
Backevičius Andrius
LTU
LTU
S.Ramoškevičiūtė, Kaunas 39:47.1 19:27.2 (20) 20:19.9 (20)
22
Judickas Martynas
LTU
LTU
S.Ramoškevičiūtė, Kaunas 40:36.0 23:00.4 (23) 17:35.6 (11)
23
Sakalauskas Julius
LTU
LTU
S.Ramoškevičiūtė, Kaunas 45:11.0 23:50.2 (24) 21:20.8 (24)
24
Bernatavičius Julius
LTU
LTU
Panevėžys 45:14.0 22:00.0 (22) 23:14.0 (26)
25
Jaraminas Audrius
LTU
LTU
Šviesos kariai, Vilnius 46:09.3 24:00.0 (25) 22:09.3 (25)
26
Vyšniauskas Kęstutis
LTU
LTU
Kaunas 48:25.1 28:06.0 (26) 20:19.1 (19)

Vyriausias teisėjas   Urbonas V.