Ukmergės fabrikų krosų taurės Systemair etapas
LTU, Ukmergė, 2018-05-16

Rezultatai

Grupė KOMAN

KomandaDalyvis
vietapavadinimasšalis Taškai Laikas Pavardė, Vardas grupė Taškai Laikas
1Narbutas, Vilnius LTU 4475 2:40:02 Gaidelionytė RenataBM 944 30:17.0 (  2)
Zigmantaitė IevaBM 930 30:45.0 (  5)
Lileikė KamilėBM 880 32:29.0 (  6)
Adomėnaitė LauritaBM 879 32:31.0 (  7)
Balčiūnienė IevaBM 842 33:58.0 (  8)
Vilutis EimantasBV 840 25:59.0 (  9)
Dromantaitė SilvaBM 812 35:13.0 (  9)
Buzyte-griceniuk MigleBM 781 36:37.0 (10)
Fatėnas ViliusBV 749 29:07.0 (20)
Balsytė EditaBM 702 40:42.0 (11)
Liubkevičius EdvinasDV 643 1:17:42.0 (53)
Vecelis IgnasDV 642 1:17:52.0 (55)
Velykis GediminasBV 627 34:47.0 (32)
Bertašius AudriusDV 621 1:20:27.0 (59)
Zdanys AlgirdasBV 606 36:01.0 (34)
2Likmerė, Ukmergė LTU 4354 3:34:05 Gaulė RamintaBM 1000 28:36.0 (  1)
Gaulius GediminasBV 971 22:28.0 (  2)
Bžeskienė SandraDM50 863 31:21.0 (  2)
Nagulevičius MindaugasDV 781 1:04:00.0 (34)
Nenartavičius TomasDV 739 1:07:38.0 (41)
Mikelis ArūnasDV 739 1:07:40.0 (42)
Maleronka ŽilvinasBV 719 30:20.0 (26)
Želvys BenasBV 584 37:22.0 (35)
3Stansefabrikken, Ukmergė LTU 4158 4:24:42 Mačiulis DainiusDV 889 56:14.0 (  7)
Kacevičius VaidasDV 878 56:54.0 (13)
Jarukas DinasDV 820 1:00:59.0 (27)
Auglys AlvydasDV 806 1:02:02.0 (30)
Kirvela ArtūrasBV 765 28:31.0 (17)
Paulauskienė GerdaDM 749 49:54.0 (  7)
Kardonas GiedriusDV 737 1:07:48.0 (43)
Lėnis VytautasBV 667 32:44.0 (29)
Astrovas LaurynasBV 629 34:41.0 (31)
4Wurth Lietuva LTU 3853 2:55:24 Dabrikas DonatasDV 843 59:16.0 (22)
Takarevičius PauliusBV 784 27:49.0 (14)
Rudaitis DonatasBV 766 28:29.0 (16)
Bučys DonatasBV 738 29:35.0 (22)
Jakevičius TadasBV 722 30:13.0 (25)
Motiejūnas DariusDV 684 1:13:07.0 (51)
5Systemair, Ukmergė LTU 3743 3:00:55 Folmer SergejDV 807 1:01:55.0 (29)
Pranculevičius AndriusBV 754 28:57.0 (19)
Kasiliauskas JonasBV 742 29:25.0 (21)
Gerdvilis AurimasBV 722 30:13.0 (24)
Česnuitis GerimantasBV 718 30:23.0 (27)
Siauliūnas AivarasDV 653 1:16:30.0 (52)
Burneika ViliusDV 627 1:19:42.0 (57)
Jančaitis JustasDV 582 1:25:49.0 (60)
6Umega Group, AB, Ukmergė LTU 3494 3:36:54 Dutkus KarolisDV 772 1:04:43.0 (38)
Liogė AivarasBV 733 29:46.0 (23)
Jurkšaitis DonatasBV 668 32:40.0 (28)
Kovalenka AndrejBV 663 32:53.0 (30)
Daujotienė AuksėDM 658 56:49.0 (  8)
Bačiulis LaurynasDV 623 1:20:12.0 (58)
7Ukmergės gelžbetonis, Ukmergė LTU 3053 2:46:47 Labunskas MariusBV 851 25:38.0 (  8)
Čuprinikov MaksimBV 822 26:32.0 (11)
Micius ValdasBV 810 26:56.0 (13)
Župka TomasDV 570 1:27:40.0 (61)
Patašius GytisDV   1:22:30.0
8Ukrenga LTU 764 28:34 Savanevičius MariusBV 764 28:34.0 (18)