Kauno mokyklų žaidynės
LTU, Dainava, 2018-05-03

Rezultatai

Grupė V

Rinktis  suma  1 diena  

KomandaDalyvis
vietapavadinimasšalis Laikas Pavardė, Vardas grupė Laikas
1Saulės gimnazija LTU 1:05:12 Čereška AndriusV3 14:02 (  1)
Valavičius BenasV4 16:39 (  3)
Blažys GvidasV1 17:08 (  2)
Butauskas MarijusV2 17:23 (  1)
Žaromskis AugustinasV5 18:17 (  2)
2KTU inžinerijos licėjus LTU 1:17:25 Šelkovskis TitasV4 15:45 (  1)
Šegžda ArnasV3 18:52 (  3)
Grabauskas KristupasV1 21:19 (  4)
Grabauskas PatrikasV2 21:29 (  4)
3V. Kuprevičiaus progimnazija LTU 1:27:24 Pėtničia IgnasV3 19:37 (  4)
Launikonis ErnestasV1 20:15 (  3)
Sulžickas MatasV4 20:50 (  5)
Šidlauskas DomasV5 26:42 (  5)
Novikovas ArentasV2 38:46 (  9)
4Palemono gimnazija LTU 1:37:53 Dementavičius TadasV1 15:44 (  1)
Zemeckas VytautasV5 20:39 (  3)
Skromovas RokasV4 26:43 (  6)
Magyla JustasV2 34:47 (  7)
Proscevičius LaurynasV3 1:18:34 (11)
5Dainavos progimnazija LTU 1:47:30 Liutkus MantasV2 17:33 (  2)
Jurkša JuozapasV1 24:46 (  5)
Stupuris NaidasV5 30:46 (  7)
Rukuiža MarijusV3 34:25 (  8)
Stragys ArminasV4 dsq
6T. Ivanausko progimnazija LTU 1:56:18 Pileckas JustasV3 21:00 (  6)
Vainikevičius MarkusV5 24:12 (  4)
Marozas DominykasV2 35:03 (  8)
Keleckas ŠarūnasV1 36:03 (  9)
Tamošauskas TitasV4 dsq
7Šv. Mato gimnazija LTU 2:11:43 Talkevičius TitasV4 16:27 (  2)
Paišys GytisV3 17:17 (  2)
Karčiauskas JonasV2 18:11 (  3)
Tamulevičius GytisV5 1:19:48 (  9)
Aukštuolis EdvardasV1 dsq
8J. Grušo meno gimnazija LTU 2:13:30 Šaltenis GustasV4 16:45 (  4)
Pranskūnas NedasV3 30:26 (  7)
Giedraitis DomantasV1 33:50 (  8)
Juodis AudriusV2 52:29 (10)
9Šančių DFC LTU 3:36:12 Bulota MartynasV1 42:12 (10)
Gastilavičius LukasV4 50:26 (  7)
Pugžlys DovydasV5 1:01:45 (  8)
Gudeliauskas MatasV3 1:01:49 (10)
Merkulov ViktorasV2 1:26:23 (11)
10LSMU gimnazija LTU 1:07:09 Gineika JuliusV3 18:29
Čaplikas Herkus PijusV2 22:11
Budrys DžiugasV1 26:29
11Ugnės Karvelis gimnazija, Kauno r. LTU 40:53 Petrauskas KarolisV2 17:59
Jokubauskas GvidasV1 22:54
12Rokų gimnazija LTU 54:02 Jančiauskas AugustasV3 20:24 (  5)
Barišauskas MatasV2 33:38 (  6)
Benevičius DominykasV1 dsq
Stulga UgniusV4 dsq
13V. Kudirkos progimnazija LTU 57:58 Maksimov DanieliusV2 24:32 (  5)
Gražys EmilisV1 33:26 (  7)
14S. Daukanto progimnazija LTU 1:12:39 Leonavičius NandasV1 27:17 (  6)
Pasiaura TadasV3 45:22 (  9)
15Petrašiūnų progimnazija LTU 14:03 Kazlauskas OsvaldasV5 14:03 (  1)
16J. Jablonskio gimnazija LTU 17:15 Grauželis AdomasV5 17:15
17Milikonių progimnazija LTU 20:41 Ramanauskas KristupasV4 20:41
18Šv. Kazimiero progimnazija LTU 20:50 Grikšas JustasV4 20:50
19Senamiesčio progimnazija LTU 28:56 Račickas MatasV3 28:56
20VDU Rasos gimnazija LTU 29:09 Zokas JustinasV5 29:09 (  6)
21Varpelio pradinė mokykla LTU 31:04 Jumatovas EimantasV4 31:04
22Paparčio pradinė mokykla LTU 34:52 Bogužinskas KasparasV5 34:52