Baltic masters and open championship
LAT, Tartaks, 2018-05-26

Rezultatai

Grupės W60, W65, WB

Trasa 1 d. 4.3 km 12 KP, 2 d. 2.8 km 11 KP

Rinktis  suma  long  middle  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma long middle
1W60Ābola Alīda LATOzons 1:12:32 45:23 (  1)27:09 (  1)
2WBAdomaitienė Irina LTUKlajūnas OK 1:14:37 46:22 (  2)28:15 (  2)
3W60Buša Velga LATMona OK 1:19:10 47:31 (  4)31:39 (  4)
4W60Gvildienė Virginija LTUMedeina OK 1:23:04 47:26 (  3)35:38 (  8)
5W60Fershalova Victoria RUSSaint Petersburg 1:24:21 53:14 (  5)31:07 (  3)
6WBHaberkorne vimba Eva LATZiemeļkurzeme OK 1:33:08 53:34 (  6)39:34 (18)
7WBIsajeva Anastasija LATStiga OK/BJC Jaunība 1:33:21 54:32 (  7)38:49 (17)
8W65Kukka Ruta LATKāpa OK 1:34:34 56:34 (  8)38:00 (14)
9W60Värton Saima ESTOK Põlva Kobras 1:37:09 1:01:21 (11)35:48 (  9)
10W65Krasuckienė Eglė LTULabirintas OK 1:37:20 1:00:04 (  9)37:16 (12)
11W65Ulevičienė Jūratė LTULabirintas OK 1:40:44 1:04:47 (12)35:57 (10)
12W60Talisoo Tiina ESTHarju KEK RSK 1:41:09 1:05:04 (14)36:05 (11)
13W60Putniņa Māra LATMežmalas, Madona 1:43:06 1:05:09 (15)37:57 (13)
14W65Rogovskaia Tatiana BLRPraleska 1:43:22 1:04:54 (13)38:28 (15)
15WBBuša kleusena Sandra LATAlnis OK-JNSC 1:47:01 1:11:39 (18)35:22 (  7)
16W60Atamanovich Sviatlana BLRBelarus 1:48:36 1:01:01 (10)47:35 (24)
17WBŠvalbe Aiga LATAlnis OK-JNSC 1:48:54 1:14:18 (20)34:36 (  6)
18W60Avramenko Larisa BLRStandart, Minsk 1:49:11 1:05:40 (17)43:31 (22)
19WBMurėnienė Agnė LTUJavonis OK 1:50:44 1:05:37 (16)45:07 (23)
19W65Kaasik Tiiu ESTOK Ilves 1:50:44 1:12:15 (19)38:29 (16)
21W60Nikitsina Tatsiana BLRBelarus 1:54:30 1:20:23 (24)34:07 (  5)
22W60Kadak Ülle ESTLehola 2:05:25 1:17:15 (21)48:10 (25)
23W60Baleišienė Roma LTULabirintas OK 2:09:49 1:29:10 (27)40:39 (19)
24W60Yanshyna Liudmila BLRBelarus 2:12:07 1:29:55 (29)42:12 (20)
25W60Baulo Irina BLRPeleng-Vimpel 2:12:29 1:29:11 (28)43:18 (21)
26W65Šterna Rudīte LATSigulda 2:12:45 1:20:04 (23)52:41 (27)
27W60Konan Irina BLRStandart, Minsk 2:13:19 1:20:40 (25)52:39 (26)
28W65Kivikas Riina ESTOK Ilves 2:15:13 1:18:00 (22)57:13 (29)
29W65Dūdienė Violeta LTURudamina OK 2:17:52 1:23:26 (26)54:26 (28)
30W60Leja Dzintra LATAlnis OK-JNSC 3:14:54 2:04:11 (30)1:10:43 (30)
31W65Kazantseva Alina RUSNovmeridian 2:17:36 2:17:36 (31)dsq