Šiaulių dviračių lenktynės 2018
LTU, Šiauliai, 2018-07-29

Registracija

Registracija baigėsi 2018-07-26 23:59:59.
Dėl pavėluotų paraiškų kreipkitės į organizatorius.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
MINKAbukaitytė RugilėŠJTC, Šiauliai  
 
 2
VA-45Ačas AlmontasS-Sportas, Šiauliai  
 
 3
MINKAdomaitienė AdelėLSDP  
 
 4
V-U23Adomaitis RojusKlaipėda Cycling Team, Klaipėda  
 
 5
VA-16Adomaitis RokasSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 6
MINKAkimovaitė LukaMB Projektina, Šiauliai  
 
 7
MINKAkimovaitė PaulinaMB Projektina, Šiauliai  
 
 8
MINKAkimovas ArtūrasMB Projektina, Siauliai  
 
 9
MINKAksiomaitis VidasLSDP  
 
 10
MINKAleksandravičius Romualdas  
 
 11
M40Aleksandrova Jelenaveloclub, Riga  
 
 12
V50Aleksandrovs Aleksandrsveloclub, Riga  
 
 13
MINKAlisauskas LaimonasSiauliai  
 
 14
V50Ambrazas SvajūnasS-Sportas, Šiauliai  
 
 15
MINKAmbrazienė AinėS-SPORTAS, Šiauliai  
 
 16
VA-25Andrulis TadasBikko.lt  
 
 17
MINKAndrušaitienė Genovaitė  
 
 18
MINKAndrušaitytė Liepa  
 
 19
VAIKAndrušytė Liepa  
 
 20
V30Antanaitis ArūnasVelomanai Team, Kaunas  
 
 21
V30Augulis AndriusOK Telsiai, Telsiai  
 
 22
VA-35Augustinas ŽilvinasVeloRatai, Kėdainiai  
 
 23
V60Balčikonis VladasVeloRatai, Kėdainiai  
 
 24
VA-25Baliutavičius GiedriusPro4mance.eu, Waalwijk  
 
 25
MINKBaniulė Tomas  
 
 26
M40Barinova ViktorijaNOVEL, Visaginas  
 
 27
VA-25Barkauskas SimasVelo Ghost Veloma, Klaipeda  
 
 28
MINKBarzdžius Rokas  
 
 29
MINKBarzdžius Vytautas  
 
 30
MINKBarzdžiūtė Aistė  
 
 31
MINKBaškys AugustasSM Dubysa  
 
 32
MINKBaškytė VėjasSM Dubysa  
 
 33
V-U23Beniušis JustasKlaipėda Cycling Team, Klaipėda  
 
 34
V30Benkevičius ArūnasAntaris Team, Vilnius  
 
 35
V30Beržanskis MindaugasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 36
VA-25Beržinis Dainiusind  
 
 37
VA-35Bičius Arūnas  
 
 38
MINKBielskis AlvydasLSDP  
 
 39
MINKBiliūnaitė Evelina  
 
 40
MINKBiliūnas Evaldas  
 
 41
VAIKBirutis Jonas  
 
 42
V-MASBlockis VytautasKoldas-Gramin Cycling team, Kaunas  
 
 43
V-EBogdanovics MarisAmore&Vita-Prodir, Dobele  
 
 44
MINKBraslauskas JuozasLSDP  
 
 45
MINKBudreikaitė Kornelija  
 
 46
MA-16Budreikaitė KornelijaSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 47
V30Buivydas ArturasVelo Siauliai, Siauliai  
 
 48
MINKBujauskienė Nijolė  
 
 49
V-U23Butkevičius AlgirdasTop Team-DSK Vitus, Vilnius  
 
 50
MINKButvilas VytautasLSDP  
 
 51
V50Chodočinskas ŠarūnasMyBike - AmberMix, Kaunas  
 
 52
MINKChorūnaitė Austėja  
 
 53
MINKChorūnas Artūras  
 
 54
VA-35Čepauskas ArūnasGargždai  
 
 55
MINKČepauskas Girius  
 
 56
VAIKČepauskas Girius  
 
 57
MINKČepauskas Vėjas  
 
 58
MINKČepauskienė Viktorija  
 
 59
MINKČerkauskaitė RugilėTelšiai  
 
 60
V-MASČivilis ElijusTop Team  
 
 61
V-U23DankbĀrs OskarsDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 62
VA-25Daujotis PetrasMėgėjas, Šiauliai  
 
 63
MINKDimavičius GiedriusGandriukai, Šiauliai  
 
 64
VA-16Dirmantas RokasSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 65
V-MASDronsutavičius AudriusColibri Cycling Team, Mažeikiai  
 
 66
MINKDubrovinaitė Vaida  
 
 67
MINKDušenko Andrej  
 
 68
V-EDžervus DarijusMemel Cycling Team, Klaipėda  
 
 69
V40Eglitis AldisEVELO, LIEPAJA  
 
 70
V-MASEisaks KalvisDoltcini Latvia  
 
 71
MINKGalinskienė IlonaAUTOGALIUNAS, Šiauliai  
 
 72
MINKGalinskis DanieliusAUTOGALIUNAS, Šiauliai  
 
 73
VA-45Galinskis GintarasAUTOGALIUNAS, Šiauliai  
 
 74
V30Gaurilka VaidasPanevezys  
 
 75
V30Gedminas AndriusVELO Šiauliai, Šiauliai  
 
 76
MINKGedrimas Matas  
 
 77
VA-16Gedrimas MatasSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 78
V-EGibourdel PierreVelonova-Bioracer cycling team, Vilnius  
 
 79
MINKGiedraitis IgnasSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 80
V-EGirdvainis GedasSK S-Sportas, Telsiai  
 
 81
MINKGliožytė Kotryna  
 
 82
MA-16Gliožytė KotrynaSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 83
MINKGrakauskas EitminasVilnius  
 
 84
MINKGrakauskas NerijusRiga  
 
 85
MINKGrakauskas RytisRiga  
 
 86
V30Gribovskij RomanasDVIRATAI-DAISTATUS, KAUNAS  
 
 87
VAU23Grigaliūnas DeividasDviratai-Daistatus, Kaišiadorys  
 
 88
V-EGrigas LaurynasJokers-Santa Monica Networks, Kaunas  
 
 89
V30Grigutis SauliusVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 90
V-EGudiškis EimantasColibri Cycling Team, Vilnius  
 
 91
V-MASJančauskas MantasKoldas  
 
 92
V50Jankovs DmitrijsVeloLiepaja, Liepaja  
 
 93
V-EJankūnas DainiusKaunas  
 
 94
V30Janušaitis PauliusDviratai-Daistatus, Garliava  
 
 95
VA-25Januška SauliusDviratai-Daistatus, Kaunas  
 
 96
V-MASJanuškevičius JovaldasJokers - Santa Monica Networks, Kaunas  
 
 97
V-U23Januškevičius MantasKlaipėda Cycling Team, Klaipėda  
 
 98
VA-55Jarmoška LeonasVėtrungė, Klaipėda  
 
 99
M30Jegorenko ValerijaAntaris Team, Vilnius  
 
 100
VA-55Jokubonis VytautasVilnius  
 
 101
VA-16Jonauskas PauliusSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 102
MINKJonikas Eligijus  
 
 103
M40Jonuškaitė AstaAntaris Team, Vilnius  
 
 104
V-EJuodišius JuliusJokers - Santa Monica Networks, Vilnius  
 
 105
V30Jurevičius AntanasPanevėžys  
 
 106
V30Jurgutavičius TomasAntaris Team, Vilnius  
 
 107
V-MASJurna DanieliusJokers - Santa Monica Networks  
 
 108
MINKJuškus KarolisGandriukai, Šiauliai  
 
 109
V50Kalashnikovs Viktorsveloclub, Daugavpils  
 
 110
V50Kalina RaimondasFOCUS Vilnius, Vilnius  
 
 111
V40Kalvaitis RenatasDynamit energy, Virbalis  
 
 112
V-MASKalversa MarisEVELO TEAM, Riga  
 
 113
V-MASKalverss MarisEVELO TEAM, Salaspils  
 
 114
VAU23Kaminskas SaidasVelopeak  
 
 115
M30Kanapeckaitė AistėBIKEXPERT Cycling Team, Vilnius  
 
 116
MINKKarklius Edgaras  
 
 117
MINKKarklius Mantas  
 
 118
VAIKKarklius Mantas  
 
 119
V-EKaupas GediminasVelonova-Bioracer cycling team, Vilnius  
 
 120
V40Kaupas GvidasVELO Šiauliai, Šiauliai  
 
 121
V-MASKaupas VytautasVelonova-Bioracer cycling team, Vilnius  
 
 122
V40Kavaliauskas EgidijusVELO Šiauliai, Šiauliai  
 
 123
VA-16Kavaliauskas PijusSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 124
VA-35Kavaliauskas RūtenisVeloRatai, Radviliškis  
 
 125
MINKKazanavičius Gintas-, Šiauliai  
 
 126
MINKKazanavičiūtė Julija-, Šiauliai  
 
 127
V-U23Kelmelis AristidasKolibris, Kaunas  
 
 128
VA-16Kelpšas DeividasSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 129
VA-16Kiaurakis OrestasŠiauliai  
 
 130
MINKKidžius Zenonas  
 
 131
V-MASKiela DainiusS-Sportas, Vilnius  
 
 132
V30Kirmeliavičius DariusAntaris Team, Vilnius  
 
 133
VA-65Kiušas PetrasDviratai-Daistatus, Kaišiadorys  
 
 134
MINKKlicner LoretaS-Sportas  
 
 135
V40Klicner TomasS-Sportas, Šiauliai  
 
 136
V40Klimavičius SauliusVelopeak Hunters, Klaipėda  
 
 137
V-U23Kmieliauskas RokasKaunas  
 
 138
V40Knieža PranasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 139
V-EKnops KristapsTEAM ZZK, Carnikava  
 
 140
MINKKomarovas Cezijus  
 
 141
MINKKomarovas Dominykas  
 
 142
V30Kondrotas SimasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 143
V-U23Korbergs Ulvis HorensTomas Vaitkus racing, Kuldiga  
 
 144
V-EKovaliovas EdgarasTop-team cycling, Ukmergė  
 
 145
VA-35Krasauskas SauliusVeloRatai, Kėdainiai  
 
 146
M-U23Krumina AnastasijaBelo Cycling Project, Riga  
 
 147
MAU23Kruminja AnastasijaBelo Cycling Project, Riga  
 
 148
V-MASKubilius EvaldasColibri Cycling Team, Vilnius  
 
 149
MINKKukta Edas  
 
 150
V40Kukta RobertasS-Sportas, Šiauliai  
 
 151
V-EKulikauskas DariusJokers-Santa Monica Networks, Vilnius  
 
 152
V40Kulikauskas EgidijusS-Sportas, Šiauliai, Šiauliai  
 
 153
MINKKumpienė BrigitaŠiauliai  
 
 154
MINKKumpys ArnasŠiauliai  
 
 155
V-U23Kuras LaurynasKolibris, Kaunas  
 
 156
V40Kvietinskas IrmantasVelomanai Team, Kaunas  
 
 157
V50Laucius TautvydasElektrėnai, Elektrėnai  
 
 158
MA-16Leistrumaitė GabrielėSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 159
MINKLeškys MantvydasSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 160
V-ELevickis DariusMemel Cycling Team, Klaipėda  
 
 161
V40Liaugodas ZilvinasVelopeak, Klaipeda  
 
 162
VA-16Lionikas EligijusSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 163
MA-45Lipnevičienė IlmaVeloRatai, Kėdainiai  
 
 164
VA-45Lipnevičius ArūnasVeloRatai, Kėdainiai  
 
 165
V-U23LĪvs GatisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 166
MA-55Lukoševičienė RimaSK S-Sportas, Šiauliai  
 
 167
MINKLukošiūnas Ovidijus  
 
 168
VA-25Maculevičius ViktorasMyBike - AmberMix, Kaunas  
 
 169
MINKMaironis JokūbasS-Sportas, Riga  
 
 170
VAIKMaironis Jokūbas  
 
 171
VA-25Maironis TomasSK S-Sportas, Šiauliai  
 
 172
V-MASMalinauskas TadasFOCUS Vilnius, Vilnius  
 
 173
V-U23Marcinkėnas AlanasKlaipėda Cycling Team, Klaipėda  
 
 174
MINKMarcinkus VytautasŠiauliai  
 
 175
V-U23Martins BlumsCST Sandd american eagle  
 
 176
V-EMateliūnas TomasFOCUS Vilnius, Pakruojis  
 
 177
MA-16Matusevičiūtė LinaSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 178
VA-16Matuzevičius ŽygimantasVilnius  
 
 179
V30Melbardis GirtsTukums, Riga  
 
 180
MINKMendelis DangisVilnius  
 
 181
VAU23Meškauskas AivarasSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 182
V-EMicė TomasVelonova-Bioracer cycling team, Vilnius  
 
 183
VAU23Michinas Aidasind  
 
 184
MINKMickus Tomas  
 
 185
MINKMickutė Gintarė  
 
 186
MINKMikaliūnas Laimonas  
 
 187
MINKMikaliūnas Rolandas  
 
 188
MINKMikaliūnas Vaidas  
 
 189
MINKMiltenis Alfonsas  
 
 190
V-EMintauskas AivarasVilnius  
 
 191
MINKMocienė Ieva  
 
 192
MINKMocius Artūras  
 
 193
V-EMockevičius TomasTop Team Cycling, Ukmergė  
 
 194
MINKMockus AndriusŠiauliai  
 
 195
VA-25Molnikas TomasŠiauliai  
 
 196
VA-35Naruškevič TomasTop Team Cycling, Ukmergė  
 
 197
V30Norkus LinasVELO Šiauliai, Joniškis  
 
 198
MINKNorvaišas KęstutisDubysa, Šiauliai  
 
 199
V-EOsis VestursGoldingen cycling club  
 
 200
M-EPacevičienė SilvijaMyBike-Ambermix, Kaunas  
 
 201
V-EPacevičius ŠarūnasMyBike-Ambermix, Kaunaz  
 
 202
MINKPadvarietis TadasŠiauliai  
 
 203
MINKPalinauskas Adas  
 
 204
MINKPalinauskas Gvidas  
 
 205
V30Pareigis RemigijusAntaris Team, Vilnius  
 
 206
V50Patinskas KęstutisVelonova-Bioracer cycling team, Vilnius  
 
 207
VAU23Paukštaitis MantasVelomanai Team, Kaunas  
 
 208
V-EPavlovs EvaldsTEAM ZZK, Rīga  
 
 209
VA-55Pečkys AlbinasSkinija 9, Klaipėda  
 
 210
VA-25Pečkys Donatasdope, Klaipėda  
 
 211
MINKPeleckis Alvydas  
 
 212
V30Petersons MartinsTukums, Riga  
 
 213
V30Petkevičius ErnestasVilnius  
 
 214
MINKPetniūnas Agnius  
 
 215
VAIKPetniūnas Agnius  
 
 216
MINKPetniūnas Aurimas  
 
 217
V50Petrauskas GediminasOK Telsiai, Telsiai  
 
 218
V30Petrauskas PranasImpuls racing team, Vilnius  
 
 219
VA-45Petrauskas RičardasKaunas  
 
 220
M30Petrauskienė TatjanaImpuls racing team, Vilnius  
 
 221
MA-16Petravičiūtė ViltėSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 222
VA-16Petrusevičius PauliusVMSC DSK VITUS, Vilnius  
 
 223
V-MASPetrusevičius RimasVelonova-Bioracer cycling team, Vilnius  
 
 224
V-U23Pikalov DanyloSM Gaja, Kaunas  
 
 225
V-EPinelis DominykasVilnius  
 
 226
VA-35Pocevičius MantasTinklas  
 
 227
VA-25Pogodins KirilsZZK, Riga  
 
 228
V-EPopov JevgenijVeloPeak Hunters, Klaipeda  
 
 229
VAU23Popov VladislavKlaipeda  
 
 230
V60Prančs Janisveloclub, Riga  
 
 231
MINKProchorova TamaraLSDP  
 
 232
V-U23Punkrys KasparasKlaipėda Cycling Team, Klaipėda  
 
 233
V30Purkenas AlgirdasRunglorious Bastards, Port Vila  
 
 234
VA-35Pušinskas VidasGargždai  
 
 235
MINKRakauskas PijusSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 236
V-U23Ramonas KazimierasKlaipėda Cycling Team, Klaipėda  
 
 237
MINKRapolas Antanas  
 
 238
MINKRauckienė JovitaLSDP  
 
 239
VA-65Razgaitis AdomasJonava  
 
 240
V-U23Rendors ArvisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 241
V30Repšys RolandasKitas reikalas, Vilnius  
 
 242
VAIKRimkus Gvidas  
 
 243
MINKRimša EvaldasRimšiškės, Šiauliai  
 
 244
V-ERitums RaivisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 245
V-ERoze ArtisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 246
VAU23Rukuiža ErikasVėtrungė  
 
 247
VA-45Ruminas AntanasSK S-Sportas, Šiauliai  
 
 248
V60Ruškys VytautasAkmenės SC, Naujoji Akmenė  
 
 249
MINKRutkauskaitė LiepaSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 250
VA-55Sakeris RimantasVictoria, Gargždai  
 
 251
V-ESanda AndriusMemel Cycling Team, Klaipėda  
 
 252
V30Sankauskas DonatasVelomanai Team, Kaunas  
 
 253
MA-25Sankauskienė RamintaS sportas, Siauliai  
 
 254
V30Sankauskis AdolfasS sportas, Siauliai  
 
 255
MINKSankauskis AivarasS sportas, Siauliai  
 
 256
MINKSartauskas JustinasLSDP  
 
 257
VAU23Sausdravas KarolisKlaipėda  
 
 258
MINKSavickas MatasSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 259
MINKSavickas Symantas  
 
 260
MINKSeliverstov AleksandrŠiauliai  
 
 261
VA-35Senkauskas Karolisind  
 
 262
VA-55Serva VidmantasVeloRatai, Kėdainiai  
 
 263
V50Severovas EduardasOSK Telšiai, Telšiai  
 
 264
V30Severovas RytisVELO Šiauliai, Šiauliai  
 
 265
VA-55Severovas VytasVELO Siauliai  
 
 266
V40Simonavičius DainiusVelomanai Team, Kaunas  
 
 267
MINKSindriūnas MantasLSDP, Šiauliai  
 
 268
MINKSindriūnas MantasLSDP  
 
 269
VA-16Sirutavičius LaurynasSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 270
V-U23Sirutavičius MartynasSK S-Sportas, Šiauliai  
 
 271
V-MASSisolatins ArtursBelo Cycling Project, Riga  
 
 272
V60Skibarka RaimondasDviratai-Daistatus, Akademija  
 
 273
V-ESkrastins RihardsEVELO TEAM, Krasnik  
 
 274
M30Smirnova LyubaZZK Team, Riga  
 
 275
MINKSnarskis RamūnasLSDP  
 
 276
VA-25Sokolovas AndrejusKlaipėda  
 
 277
V-ESprude ArvisEVELO TEAM, Kuldiga  
 
 278
MINKStakauskas Kazys  
 
 279
VA-25Staliūnas MantasRunglorious Bastards, Vilnius  
 
 280
V30Stankevičius VytautasVeloPeak Hunters, Klaipėda  
 
 281
VA-25Stankus MindaugasVELO Šiauliai, Šiauliai  
 
 282
V-EStasiūnas MariusFOCUS Vilnius, Vilnius  
 
 283
MINKStrockis EmilisSM Dubysa  
 
 284
VA-35Strockis ModestasDubysa, Šiauliai  
 
 285
V40Survila LaimonasVėjas Šakiai, Kaunas  
 
 286
V-EŠertvytis DonatasSK S-Sportas, Kaunas  
 
 287
V-U23Šideikis PovilasKoldas-Garmin, Kaunas  
 
 288
V30Šimkus DanieliusVeloPeak Hunters, Klaipėda  
 
 289
V-U23Šiškevičius PauliusStaki Technorama  
 
 290
MINKŠleinius Dominykas  
 
 291
VA-16Šleinius DominykasSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 292
V30Šlekys RokasFima  
 
 293
M30Šličkutė MildaFOCUS Vilnius, Vilnius  
 
 294
V50Špakovs SergeisDaugavpils  
 
 295
VA-25Švėgžda Egidijusind  
 
 296
V30Švenčionis MindaugasDviratai-Daistatus, Kaišiadorys  
 
 297
V-ETalačka LukasTop Team Cycling, Ukmergė  
 
 298
MINKTamošaitis Donatas  
 
 299
MINKTamutienė OrintaLSDP  
 
 300
MINKTamutis SLSDP  
 
 301
MINKTamutis VLSDP  
 
 302
V-MASTiliskis MarisEvelo Team  
 
 303
V-ETiškus ArtūrasSK S-Sportas, Telšiai  
 
 304
M-ETubytė ErnestaVelopeak Hunters, Vilnius  
 
 305
MINKUrniežius TomasS-Sportas, Riga  
 
 306
MINKUrniežiūtė UrtėS-Sportas, Liepaja  
 
 307
VAIKUrniežiūtė Urtė  
 
 308
MINKUžmiškytė RenataMB Projektina, Šiauliai  
 
 309
V-EVabalas RokasVilnius  
 
 310
MINKVaitkevičienė Aušra  
 
 311
MINKVaitkutė Marytė  
 
 312
MINKValantis Vitalijus  
 
 313
MINKValantytė Diana  
 
 314
VA-16Valeika RapolasSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 315
VA-45Valentinavičius ArvydasElektrenai  
 
 316
VAU23Valys EdgarasSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 317
V-MASVareikis VitalisFOCUS Vilnius, Vilnius  
 
 318
VA-16Veikšra EdgarasSM Gaja  
 
 319
VA-35Veikšra Sigitasind  
 
 320
VA-45Veitas ArūnasSkuodas, Skuodas  
 
 321
V30Velins ImantsTukums, Riga  
 
 322
V-MASVevers GirtsEVELO TEAM, Kuldiga  
 
 323
MINKVygantas Stanislovas  
 
 324
V30Vilinauskas VilmantasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 325
V-EVilumovs IvoEVELO TEAM, Riga  
 
 326
V40Vinskas AlgisVelomanai Team, Kaunas  
 
 327
VA-16Vinskas LaurynasVelomanai Team, Kaunas  
 
 328
MINKVinskas TomasVelomanai TEAM, Panevėžys  
 
 329
VAU23Virkutis DovydasTelšiai  
 
 330
MINKVizgaudaitė GodaPajurisDK Viesulo SC, Klaipeda  
 
 331
MINKZajančkauskaitė NinaLSDP  
 
 332
V50Zaleckis AurimasVelopeak Hunters, Klaipeda  
 
 333
V50Zālītis DidzisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Riga  
 
 334
V40Zarauskas DainiusKitasreikalas.lt, Vilnius  
 
 335
VA-25Zaveckis ArtūrasTauragė  
 
 336
V-EZdanevičius JokūbasVelopeak Hunters, Klaipėda  
 
 337
MINKZevertas Andrius  
 
 338
V-U23Zubrickas RomasKlaipėda Cycling Team, Klaipėda  
 
 339
MINKŽakaris EdvardasLSDP  
 
 340
MINKŽalys PijusSM ,,Dubysa, Šiauliai  
 
 341
MINKŽelejevienė NeringaGandriukai, Šiauliai  
 
 342
VA-16Žukauskas ArvydasSK Vėtrungė, Klaipėda  
 
 343
V60Žukov JurujTop Team Cycling, Vilnius