Šiaulių dviračių lenktynės
LTU, Šiauliai, 2018-07-29

Registracija

Registracija baigėsi 2018-07-26 23:59:59.
Dėl pavėluotų paraiškų kreipkitės į organizatorius.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
VA45Ačas AlmontasS-Sportas, Šiauliai  
 
 2
V_U23Adomaitis RojusKlaipėda CT, Klaipėda  
 
 3
VA16Adomaitis RokasVėtrungė SK, Klaipėda  
 
 4
M40Aleksandrova JelenaVeloclub, Riga  
 
 5
V50Aleksandrovs AleksandrsVeloclub, Riga  
 
 6
VA25Andrulis Tadasbikko.lt  
 
 7
V30Antanaitis ArūnasVelomanai team, Kaunas  
 
 8
V30Augulis AndriusTelšiai OK, Telšiai  
 
 9
VA35Augustinas ŽilvinasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 10
V60Balčikonis VladasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 11
M40Barinova ViktorijaNovel, Visaginas  
 
 12
VA25Barkauskas SimasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 13
V_U23Beniušis JustasKlaipėda CT, Klaipėda  
 
 14
V30Benkevičius ArūnasAntaris team, Vilnius  
 
 15
V30Beržanskis MindaugasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 16
VA25Beržinis Dainius  
 
 17
VA35Bičius Arūnas  
 
 18
V_MASBlockis VytautasKoldas - Gramin CT, Kaunas  
 
 19
VEBogdanovics MarisAmore & Vita-Prodir, Dobele  
 
 20
V30Buivydas ArturasVelo Šiauliai, Šiauliai  
 
 21
V_U23Butkevičius Algirdas PijusTop team - Vitus DK, Vilnius  
 
 22
V50Chodočinskas ŠarūnasMyBike - AmberMix, Kaunas  
 
 23
VA35Čepauskas ArūnasGargždai  
 
 24
V_MASČivilis ElijusTop team  
 
 25
V_U23DankbĀrs OskarsDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 26
VA16Dirmantas RokasVėtrungė SK, Klaipėda  
 
 27
VEDžervus DarijusMemel CT, Klaipėda  
 
 28
V40Eglitis AldisEvelo team, Liepaja  
 
 29
V_MASEisaks KalvisDoltcini  
 
 30
VA45Galinskis GintarasAutogaliunas, Šiauliai  
 
 31
V30Gaurilka VaidasPanevėžys  
 
 32
V30Gedminas AndriusVelo Šiauliai, Šiauliai  
 
 33
VEGibourdel PierreVelonova - Bioracer CT, Vilnius  
 
 34
VEGirdvainis GedasS-Sportas, Telšiai  
 
 35
V30Gribovskij RomanasDviratai - Daistatus, Kaunas  
 
 36
VAU23Grigaliūnas DeividasDviratai - Daistatus, Kaišiadorys  
 
 37
VEGrigas LaurynasJokers - Santa Monica Networks, Kaunas  
 
 38
V30Grigutis SauliusVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 39
VEGudiškis EimantasColibri CT, Vilnius  
 
 40
V_MASJančauskas MantasKoldas  
 
 41
V50Jankovs DmitrijsVelo Liepaja, Liepaja  
 
 42
VEJankūnas DainiusKaunas  
 
 43
V30Janušaitis PauliusDviratai - Daistatus, Garliava  
 
 44
VA25Januška SauliusDviratai - Daistatus, Kaunas  
 
 45
V_U23Januškevičius MantasKlaipėda CT, Klaipėda  
 
 46
VA55Jarmoška LeonasVėtrungė SK, Klaipėda  
 
 47
M30Jegorenko ValerijaAntaris team, Vilnius  
 
 48
VA55Jokubonis VytautasVilnius  
 
 49
VEJuodišius JuliusJokers - Santa Monica Networks, Vilnius  
 
 50
V30Jurevičius AntanasPanevėžys  
 
 51
V30Jurgutavičius TomasAntaris team, Vilnius  
 
 52
V_MASJurna DanieliusJokers - Santa Monica Networks  
 
 53
V50Kalashnikovs ViktorsVeloclub, Daugavpils  
 
 54
V50Kalina RaimondasFocus Vilnius, Vilnius  
 
 55
V40Kalvaitis RenatasDynamit energy, Virbalis  
 
 56
V_MASKalveršs MārisEvelo team, Salaspils  
 
 57
VAU23Kaminskas SaidasVelopeak  
 
 58
M30Kanapeckaitė AistėBikexpert CT, Vilnius  
 
 59
VEKaupas GediminasVelonova - Bioracer CT, Vilnius  
 
 60
V40Kaupas GvidasVelo Šiauliai, Šiauliai  
 
 61
V_MASKaupas VytautasVelonova - Bioracer CT, Vilnius  
 
 62
V40Kavaliauskas EgidijusVelo Šiauliai, Šiauliai  
 
 63
VA16Kavaliauskas PijusDubysos SM, Šiauliai  
 
 64
VA35Kavaliauskas RūtenisVeloratai DK, Radviliškis  
 
 65
V_U23Kelmelis AristidasColibri CT, Kaunas  
 
 66
VA16Kiaurakis OrestasŠiauliai  
 
 67
V_MASKiela DainiusS-Sportas, Vilnius  
 
 68
V30Kirmeliavičius DariusAntaris team, Vilnius  
 
 69
VA65Kiušas PetrasDviratai - Daistatus, Kaišiadorys  
 
 70
V40Klicner TomasS-Sportas, Šiauliai  
 
 71
V40Klimavičius SauliusVelopeak, Klaipėda  
 
 72
V_U23Kmieliauskas RokasKaunas  
 
 73
V40Knieža PranasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 74
VEKnops KristapsTeam ZZK, Carnikava  
 
 75
V30Kondrotas SimasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 76
V_U23Korbergs Ulvis HorensTomas Vaitkus racing, Kuldiga  
 
 77
VEKovaliovas EdgarasTop team cycling, Ukmergė  
 
 78
VA35Krasauskas SauliusVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 79
MAU23Kruminja AnastasijaBelo cycling project, Riga  
 
 80
V_MASKubilius EvaldasColibri CT, Vilnius  
 
 81
V40Kukta RobertasS-Sportas, Šiauliai  
 
 82
VEKulikauskas DariusJokers - Santa Monica Networks, Vilnius  
 
 83
V40Kulikauskas EgidijusS-Sportas, Šiauliai  
 
 84
V_U23Kuras LaurynasColibri CT, Kaunas  
 
 85
V40Kvietinskas IrmantasVelomanai team, Kaunas  
 
 86
V50Laucius TautvydasElektrėnai  
 
 87
MA16Leistrumaitė GabrielėVėtrungė SK, Klaipėda  
 
 88
VELevickis DariusMemel CT, Klaipėda  
 
 89
V40Liaugodas ŽilvinasVelopeak, Klaipėda  
 
 90
VA16Lionikas EligijusDubysos SM, Šiauliai  
 
 91
MA45Lipnevičienė IlmaVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 92
VA45Lipnevičius ArūnasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 93
V_U23LĪvs GatisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 94
MA55Lukoševičienė RimaS-Sportas, Šiauliai  
 
 95
VA25Maculevičius ViktorasMyBike - AmberMix, Kaunas  
 
 96
VA25Maironis TomasS-Sportas, Šiauliai  
 
 97
V_MASMalinauskas TadasFocus Vilnius, Vilnius  
 
 98
V_U23Marcinkėnas AlanasKlaipėda CT, Klaipėda  
 
 99
V_U23Martins BlumsCST Sandd american eagle  
 
 100
VEMateliūnas TomasFocus Vilnius, Pakruojis  
 
 101
V30Melbardis GirtsTukums, Riga  
 
 102
VAU23Meškauskas AivarasVėtrungė SK, Klaipėda  
 
 103
VEMicė TomasVelonova - Bioracer CT, Vilnius  
 
 104
VAU23Michinas Aidas  
 
 105
VEMintauskas AivarasVilnius  
 
 106
VEMockevičius TomasTop team cycling, Ukmergė  
 
 107
VA25Molnikas TomasŠiauliai  
 
 108
VA35Naruškevič TomasTop team cycling, Ukmergė  
 
 109
V30Norkus LinasVelo Šiauliai, Joniškis  
 
 110
VEOsis VestursGoldingen cycling club  
 
 111
MEPacevičienė SilvijaMyBike - AmberMix, Kaunas  
 
 112
VEPacevičius ŠarūnasMyBike - AmberMix, Kaunas  
 
 113
V30Pareigis RemigijusAntaris team, Vilnius  
 
 114
V50Patinskas KęstutisVelonova - Bioracer CT, Vilnius  
 
 115
VAU23Paukštaitis MantasVelomanai team, Kaunas  
 
 116
VEPavlovs EvaldsTeam ZZK, Rīga  
 
 117
VA55Pečkys AlbinasSkinija 9, Klaipėda  
 
 118
VA25Pečkys DonatasDope, Klaipėda  
 
 119
V30Petersons MartinsTukums, Riga  
 
 120
V50Petrauskas GediminasTelšiai OK, Telšiai  
 
 121
V30Petrauskas PranasImpuls racing team, Vilnius  
 
 122
VA45Petrauskas RičardasKaunas  
 
 123
M30Petrauskienė TatjanaImpuls racing team, Vilnius  
 
 124
MA16Petravičiūtė ViltėDubysos SM, Šiauliai  
 
 125
VA16Petrusevičius PauliusVitus DK, Vilniaus m. SC, Vilnius  
 
 126
V_MASPetrusevičius RimasVelonova - Bioracer CT, Vilnius  
 
 127
V_U23Pikalov DanyloSM Gaja, Kaunas  
 
 128
VEPinelis DominykasVilnius  
 
 129
VA35Pocevičius MantasTinklas  
 
 130
VEPopov JevgenijVelopeak hunters, Klaipėda  
 
 131
VAU23Popov VladislavKlaipėda  
 
 132
V60Prančs JānisVeloclub, Riga  
 
 133
V_U23Punkrys KasparasKlaipėda CT, Klaipėda  
 
 134
V30Purkėnas AlgirdasRunglorious bastards, Vilnius  
 
 135
VA35Pušinskas VidasGargždai  
 
 136
V_U23Ramonas KazimierasKlaipėda CT, Klaipėda  
 
 137
VA65Razgaitis AdomasJonava  
 
 138
V_U23Rendors ArvisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 139
VERitums RaivisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 140
VERoze ArtisDobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele  
 
 141
VAU23Rukuiža ErikasVėtrungė SK  
 
 142
VA45Ruminas AntanasS-Sportas, Šiauliai  
 
 143
V60Ruškys VytautasAkmenės SC, Naujoji Akmenė  
 
 144
V30Sankauskas DonatasVelomanai team, Kaunas  
 
 145
MA25Sankauskienė RamintaS-Sportas, Šiauliai  
 
 146
V30Sankauskis AdolfasS-Sportas, Šiauliai  
 
 147
VAU23Sausdravas KarolisKlaipėda  
 
 148
VA35Senkauskas Karolis  
 
 149
VA55Serva VidmantasVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 150
V50Severovas EduardasTelšiai OK, Telšiai  
 
 151
V30Severovas RytisVelo Šiauliai, Šiauliai  
 
 152
VA55Severovas VytasVelo Šiauliai, Šiauliai  
 
 153
V40Simonavičius DainiusVelomanai team, Kaunas  
 
 154
VA16Sirutavičius LaurynasDubysos SM, Šiauliai  
 
 155
V_U23Sirutavičius MartynasS-Sportas, Šiauliai  
 
 156
V_MASSisolatins ArtursBelo cycling project, Riga  
 
 157
V60Skibarka RaimondasDviratai - Daistatus, Akademija  
 
 158
VESkrastins RihardsEvelo team, Krasnik  
 
 159
M30Smirnova LyubaZZK team, Riga  
 
 160
VESprude ArvisEvelo team, Kuldiga  
 
 161
VA25Staliūnas MantasRunglorious bastards, Vilnius  
 
 162
V30Stankevičius VytautasVelopeak hunters, Klaipėda  
 
 163
VA25Stankus MindaugasVelo Šiauliai, Šiauliai  
 
 164
VEStasiūnas MariusFocus Vilnius, Vilnius  
 
 165
VA35Strockis ModestasDubysos SM, Šiauliai  
 
 166
V_U23Šiškevičius PauliusStaki Technorama  
 
 167
V30Šlekys RokasFima  
 
 168
M30Šličkutė MildaFocus Vilnius, Vilnius  
 
 169
V50Špakovs SergejsDaugavpils  
 
 170
VA25Švėgžda Egidijus  
 
 171
V30Švenčionis MindaugasDviratai - Daistatus, Kaišiadorys  
 
 172
VETalačka LukasTop team cycling, Ukmergė  
 
 173
V_MASTiliskis MarisEvelo team  
 
 174
VETiškus ArtūrasS-Sportas, Telšiai  
 
 175
VA45Valentinavičius ArvydasElektrėnai  
 
 176
VAU23Valys EdgarasDubysos SM, Šiauliai  
 
 177
V_MASVareikis VitalisFocus Vilnius, Vilnius  
 
 178
VA16Veikšra EdgarasSM Gaja  
 
 179
VA35Veikšra Sigitas  
 
 180
VA45Veitas ArūnasSkuodas  
 
 181
V30Velins ImantsTukums, Riga  
 
 182
V_MASVevers GirtsEvelo team, Kuldiga  
 
 183
V30Vilinauskas VilmantasVelo Ghost Veloma, Klaipėda  
 
 184
V40Vinskas AlgisVelomanai team, Kaunas  
 
 185
VA16Vinskas LaurynasVelomanai team, Kaunas  
 
 186
V50Zaleckis AurimasVelopeak, Klaipėda  
 
 187
VA25Zaveckis ArtūrasTauragė  
 
 188
VEZdanevičius JokūbasVelopeak, Klaipėda  
 
 189
VA16Žukauskas ArvydasVėtrungė SK, Klaipėda  
 
 190
V60Žukov JurujTop team cycling, Vilnius