Klaipėda challenge
LTU, Klaipėda, 2018-07-28

Rezultatai

Grupė M-MIX

Trasa 25.0 km 47 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1
Pranckaitis Dovidas LTUCheckmate, Vilnius 47 3:31:31
2
Adamkevičiūtė Lauryna LTUCheckmate, Vilnius 47 3:31:37
3
Viršilaitė Kristina LTUFor fun, Klaipėda 47 3:35:23
4
Vaičius Kęstutis LTUFor fun, Klaipėda 47 3:35:24
5
Skalskis Lukas LTUBreak a leg, Vilnius 47 3:37:54
6
Gembutaitė Sandra LTUBreak a leg, Vilnius 47 3:37:57
7
Ranonienė Loreta LTUPo padu, Vilnius 47 3:52:58
7
Ranonis Gediminas LTUPo padu, Vilnius 47 3:52:58
9
Jasas Karolis LTUSpurgiai, Vilnius 47 3:54:20
10
Pipiraitė Kotryna LTUSpurgiai, Vilnius 47 3:54:22
11
Žukauskienė Oksana LTUMarių meškos, Klaipėda 47 4:02:36
11
Žukauskas Darius LTUMarių meškos, Klaipėda 47 4:02:36
13
Laukevičius Vykintas LTUNesusireikšminę herojai, Klaipėda 47 4:16:56
14
Lūžienė Filomena LTUMylimukai, Klaipėda 47 4:18:00
15
Sysas Algirdas LTU2A, Vilnius 47 4:32:43
16
Kuznecovienė Anna LTU2A, Vilnius 47 4:32:45
17
Čepokienė Lina LTUALL OK, Vilnius 47 4:33:41
18
Čepokas Darius LTUALL OK, Vilnius 47 4:33:42
19
Vosylius Dainius LTUTraukvėjis, Palanga 47 5:39:43
19
Svėrytė Monika LTUTraukvėjis, Palanga 47 5:39:43
21
Gvazdauskaitė Andrė LTUKatanai, Vilnius 47 5:42:31
21
Šueris Augustinas LTUKatanai, Vilnius 47 5:42:31
23
Pusvaškis Ignas LTUBitutės, Klaipėda 47 5:44:13
24
Pusvaškienė Sigita LTUBitutės, Klaipėda 47 5:44:14
25
Vasiukevič Edvin LTURun and gun, Vilnius 47 5:44:38
26
Vasiukevič Justina LTURun and gun, Vilnius 47 5:44:40
27
Kuzniatsova Katsiaryna BLRBaking bread, Minsk 47 5:45:48
28
Mikanovich Anton BLRBaking bread, Minsk 47 5:45:50
29
Aleinik Mikhail BLRMiNa, Minsk 47 5:54:56
30
Chekasheva Natallia BLRMiNa, Minsk 47 5:54:57
31
Lūžys Aivaras LTUMylimukai, Klaipėda 41 4:18:05
32
Vaišvilas Linas LTUEgLin, Klaipėda 41 4:47:21
33
Kesylienė Eglė LTUEgLin, Klaipėda 41 4:47:25
34
Sharov Alexandr BLRStream team, Minsk 39 5:42:53
35
Yaschenko Elizaveta BLRStream team, Minsk 39 5:42:54
36
Bazarauskaitė Rosita LTUOmentum, Klaipėda 38 6:08:22
37
Ambrazevičius Marijus LTUOmentum, Klaipėda 37 6:08:28
38
Aleliūnas Paulius LTUPavalgę, Klaipėda 32 4:36:47
39
Norvaišaitė Aleliūnienė Ignė LTUPavalgę, Klaipėda 32 4:36:49
40
Skudraitė Akvilė LTUMėmelis, Klaipėda 32 4:54:45
41
Matulis Andrius LTUMėmelis, Klaipėda 32 4:54:47
42
Bernotaitė Aurelija LTUDouble A, Šilalė 30 5:17:30
43
Daukšys Algirdas LTUDouble A, Šilalė 30 5:17:32
44
Šimanskis Linas LTUKomisarai, Klaipėda 19 4:31:26
45
Šimanskienė Jurgita LTUKomisarai, Klaipėda 19 4:31:28
46
Avdonin Marat RUSBanderlogi, Moscow 16 3:44:32
47
Susekova Elya LTUChip & Dale, Vilnius 16 3:44:33
48
Panfilova Irina RUSBanderlogi, Moscow 16 3:44:35
48
Susekov Evgeny LTUChip & Dale, Vilnius 16 3:44:35
50
Laukevičiūtė Aiste LTUNesusireikšminę herojai, Klaipėda 8 4:16:54

Tarpiniai laikai