Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas ilgoje trasoje
LTU, Bestraigiškės miškas, Lazdijų r., 2018-09-23

Rezultatai

Grupė V14

Trasa 4.2 km 14 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
D
1
Valatkevičius Rytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 34:35 8:17
D
2
Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 36:40 8:46
D
3
Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 42:59 10:17
D
4
Kareckas Kimantas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 47:36 11:24
D
5
Klevinskas Justas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 48:09 11:31
D
6
Malakauskas Gabrielius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 50:34 12:06
7
Briedis Žygimantas LTUŠilalės SM, Šilalė 51:34 12:21
8
Račickas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 51:49 12:24
9
Grikšas Justas LTUSM Gaja, Kaunas 52:32 12:34
10
Botyrius Giedrius LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 52:51 12:39
11
Vaitkus Erikas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 55:50 13:22
12
Briedis Antanas LTUŠilalės SM, Šilalė 55:57 13:24
13
Burbulis Gvidas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 56:45 13:35
14
Pėtničia Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 57:38 13:48
15
Makutėnas Mikalojus LTULėvuo OK, Vilnius 58:37 14:02
16
Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 59:16 14:11
17
Bazelis Edvardas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:49 14:48
18
Murėnas Kasparas LTUSM Gaja, Kaunas 1:02:14 14:54
19
Jasinskas Rytis LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:02:29 14:57
20
Sungaila Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:04:27 15:26
21
Karašauskas Jokūbas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:04:43 15:30
22
Žiugžda Aidas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:07:13 16:05
23
Januškaitis Matas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:07:44 16:13
24
Jurkša Juozapas LTUSM Gaja, Kaunas 1:10:23 16:51
25
Kiela Simonas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:10:38 16:55
26
Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas 1:13:25 17:35
27
Rutkauskas Pijus LTUAlytaus SRC, Alytus 1:14:23 17:48
28
Pileckas Justas LTUSM Gaja, Kaunas 1:14:42 17:53
29
Temenkov Artur LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:19:30 19:02
30
Rudinskij Daniel LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:20:55 19:22
31
Razutis Edilijus LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:21:04 19:25
32
Mažutis Ervinas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:27:03 20:51
33
Šimkūnas Edvinas LTUSM Gaja, Kaunas 1:38:41 23:38

Tarpiniai laikai