EOC, JWOC, EYOC
BUL, Velingrad, 2018-02-04

Rezultatai

Grupė M

Trasa 4.8 km 12 KP

Rinktis  sprint  middle  long  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Khrennikov Eduard RUSRussia 17:15 3:36
2
Rost Erik SWESweden 18:00 3:45
3
Schnyder Gion SUISwitzerland 18:27 3:51
4
Tuomala Misa FINFinland 18:34 3:53
5
Gorlanov Sergey RUSRussia 18:37 3:53
6
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 18:42 3:54
7
Rapp Linus SWESweden 18:44 3:55
7
Kotro Tuomas FINFinland 18:44 3:55
9
Blomgren Erik SWESweden 18:49 3:56
10
Madslien Jørgen NORNorway 18:51 3:56
11
Linnainmaa Tero FINFinland 19:13 4:01
12
Hammarberg Martin SWESweden 19:15 4:01
13
Kiselev Vladislav RUSRussia 19:16 4:01
14
Škoda Jakub CZECzech Republic 19:21 4:02
15
Jaama Mattis ESTEstonia 19:36 4:06
16
Häkkinen Janne FINFinland 19:42 4:07
17
Kvåle Bjørnar NORNorway 19:45 4:07
18
Saarela Ville Petteri FINFinland 19:47 4:08
19
Lundholm Markus SWESweden 19:57 4:10
20
Wiggen Øyvind NORNorway 20:12 4:13
21
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 20:23 4:15
22
Veselov Kirill RUSRussia 20:32 4:17
23
Laciga Radek CZECzech Republic 20:35 4:18
24
Malinovski Stepan RUSRussia 21:26 4:29
25
Uusitalo Jyri FINFinland 21:32 4:30
26
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 22:05 4:37
27
Raize Nauris LATLatvia 22:20 4:40
28
Argalas Michal CZECzech Republic 22:55 4:47
29
Šulčys Nerijus LTULithuania 23:00 4:48
30
Drobnik Michal CZECzech Republic 23:02 4:49
31
Horvat Petr CZECzech Republic 23:11 4:51
32
Suciu Simion ROURomania 23:36 4:56
33
Zlobin Aleksandr RUSRussia 23:43 4:57
34
Hallop Kevin ESTEstonia 24:06 5:02
35
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 24:43 5:10
36
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 24:57 5:13
37
Petrulis Vitalijus LTULithuania 25:25 5:19
38
Comai Davide ITAItaly 25:57 5:25
39
Marych Kostiantyn UKRUkraine 26:02 5:26
40
Szasz Botond HUNHungary 26:28 5:32
41
Fesselhofer Roland AUTAustria 26:46 5:35
42
Romanov Georgiy UKRUkraine 26:51 5:37
43
Gerasimov Andrej LTULithuania 27:43 5:47
44
Adamovich Dmitry KAZKazakhstan 27:48 5:48
45
Blejdea Alexandru Marine ROURomania 27:50 5:49
46
Hechl David AUTAustria 29:20 6:08
47
Sofin Boyan BULBulgaria 30:38 6:24
48
Szep Zoltan ROURomania 30:59 6:28
49
Rojc Iztok SLOSlovenia 33:33 7:01
50
Aycicek Ugur TURTurkey 33:54 7:05
51
Damjanovski Darko MKDFYR Macedonia 37:54 7:55
52
Petrovic Dusan SLOSlovenia 39:32 8:16
53
Petrovic Blaž SLOSlovenia 41:10 8:36
54
Kotan Emirhan TURTurkey 41:15 8:37
  Lamov Andrey RUSRussia dnf  
  Moholdt Lars Hol NORNorway dnf  
  Nordberg Ulrik SWESweden dnf  
  Corradini Francesco ITAItaly dsq  
  Csucs Klaus ROURomania dsq  
  Heimdal Audun NORNorway dsq  
  Matus Vojtech CZECzech Republic dsq