EOC relay mix
BUL, Velingrad, 2018-02-04

Rezultatai

Grupė X

Trasa 1, 3, 5 etapai 1.8 km 7 KP; 2, 4, 6 etapai 2.0 km 7 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
1
Sweden SWE47:19 1Alexandersson Tove9:15 (11)9:15 (11)
2Rost Erik8:47 (16)18:02 (14)
3Alexandersson Tove7:30 (  3)25:32 (  7)
4Rost Erik7:38 (  9)33:10 (  6)
5Alexandersson Tove6:48 (  1)39:58 (  2)
6Rost Erik7:21 (  4)47:19 (  1)
2
Finland 2 FIN47:58 1Turunen Marjut8:12 (  2)8:12 (  2)
2Kotro Tuomas7:32 (  4)15:44 (  2)
3Turunen Marjut8:07 (  5)23:51 (  1)
4Kotro Tuomas7:19 (  6)31:10 (  1)
5Turunen Marjut8:42 (14)39:52 (  1)
6Kotro Tuomas8:06 (10)47:58 (  2)
3
Russia 2 RUS47:59 1Kravchenko Anastasia8:35 (  4)8:35 (  4)
2Gorlanov Sergey8:16 (10)16:51 (  5)
3Kravchenko Anastasia8:21 (  7)25:12 (  5)
4Gorlanov Sergey7:59 (12)33:11 (  7)
5Kravchenko Anastasia7:55 (  7)41:06 (  6)
6Gorlanov Sergey6:53 (  2)47:59 (  3)
4
Finland FIN48:19 1Koskela Salla7:57 (  1)7:57 (  1)
2Tuomala Misa7:41 (  6)15:38 (  1)
3Koskela Salla8:57 (14)24:35 (  4)
4Tuomala Misa8:31 (15)33:06 (  5)
5Koskela Salla7:35 (  3)40:41 (  4)
6Tuomala Misa7:38 (  7)48:19 (  4)
5
Bulgaria BUL48:32 1Grigorova Antoniya9:08 (  9)9:08 (  9)
2Belomazhev Stanimir7:46 (  7)16:54 (  6)
3Grigorova Antoniya8:43 (11)25:37 (  9)
4Belomazhev Stanimir7:38 (  9)33:15 (  9)
5Grigorova Antoniya8:27 (10)41:42 (12)
6Belomazhev Stanimir6:50 (  1)48:32 (  5)
6
Russia 3 RUS48:33 1Trapeznikova Alena10:11 (17)10:11 (17)
2Kiselev Vladislav8:38 (13)18:49 (17)
3Trapeznikova Alena7:22 (  1)26:11 (11)
4Kiselev Vladislav7:11 (  4)33:22 (11)
5Trapeznikova Alena7:53 (  5)41:15 (  9)
6Kiselev Vladislav7:18 (  3)48:33 (  6)
7
Sweden 2 SWE48:54 1Eriksson Hanna8:57 (  7)8:57 (  7)
2Rapp Linus7:18 (  2)16:15 (  4)
3Eriksson Hanna9:04 (16)25:19 (  6)
4Rapp Linus8:19 (14)33:38 (13)
5Eriksson Hanna7:43 (  4)41:21 (11)
6Rapp Linus7:33 (  5)48:54 (  7)
8
Sweden 3 SWE48:56 1Lindkvist Linda9:53 (16)9:53 (16)
2Blomgren Erik8:42 (15)18:35 (15)
3Lindkvist Linda7:56 (  4)26:31 (14)
4Blomgren Erik7:14 (  5)33:45 (14)
5Lindkvist Linda7:34 (  2)41:19 (10)
6Blomgren Erik7:37 (  6)48:56 (  8)
9
Norway NOR49:06 1Ulvensøen Anna9:09 (10)9:09 (10)
2Madslien Jørgen8:51 (17)18:00 (13)
3Ulvensøen Anna8:13 (  6)26:13 (13)
4Madslien Jørgen7:06 (  3)33:19 (10)
5Ulvensøen Anna7:54 (  6)41:13 (  8)
6Madslien Jørgen7:53 (  8)49:06 (  9)
10
Finland 3 FIN49:28 1Reponen Milka9:20 (12)9:20 (12)
2Linnainmaa Tero7:35 (  5)16:55 (  7)
3Reponen Milka8:37 (  9)25:32 (  7)
4Linnainmaa Tero7:00 (  2)32:32 (  4)
5Reponen Milka8:35 (11)41:07 (  7)
6Linnainmaa Tero8:21 (13)49:28 (10)
11
Estonia EST49:36 1Kudre Daisy9:00 (  8)9:00 (  8)
2Jaama Mattis7:11 (  1)16:11 (  3)
3Kudre Daisy8:22 (  8)24:33 (  3)
4Jaama Mattis7:48 (11)32:21 (  3)
5Kudre Daisy8:37 (12)40:58 (  5)
6Jaama Mattis8:38 (14)49:36 (11)
12
Czech Republic CZE51:07 1Hančova Petra9:37 (13)9:37 (13)
2Škoda Jakub7:31 (  3)17:08 (10)
3Hančova Petra8:39 (10)25:47 (10)
4Škoda Jakub7:27 (  8)33:14 (  8)
5Hančova Petra9:10 (17)42:24 (13)
6Škoda Jakub8:43 (15)51:07 (12)
13
Norway 2 NOR52:51 1Andersen Evine Westli8:39 (  5)8:39 (  5)
2Kvåle Bjørnar8:32 (12)17:11 (11)
3Andersen Evine Westli9:00 (15)26:11 (11)
4Kvåle Bjørnar7:24 (  7)33:35 (12)
5Andersen Evine Westli9:36 (20)43:11 (14)
6Kvåle Bjørnar9:40 (18)52:51 (13)
14
Czech Republic 2 CZE53:04 1Rost Hanna9:46 (14)9:46 (14)
2Laciga Radek8:12 (  9)17:58 (12)
3Rost Hanna9:47 (19)27:45 (17)
4Laciga Radek9:11 (21)36:56 (17)
5Rost Hanna7:56 (  8)44:52 (15)
6Laciga Radek8:12 (11)53:04 (14)
15
Italy ITA53:07 1Corradini Stefania8:46 (  6)8:46 (  6)
2Corradini Francesco8:18 (11)17:04 (  9)
3Corradini Stefania9:35 (17)26:39 (15)
4Corradini Francesco9:36 (22)36:15 (15)
5Corradini Stefania8:55 (16)45:10 (16)
6Corradini Francesco7:57 (  9)53:07 (15)
16
Estonia 2 EST55:05 1Kudre Doris10:28 (20)10:28 (20)
2Hallop Kevin9:42 (21)20:10 (20)
3Kudre Doris8:54 (13)29:04 (18)
4Hallop Kevin9:04 (19)38:08 (18)
5Kudre Doris8:08 (  9)46:16 (18)
6Hallop Kevin8:49 (16)55:05 (16)
17
Czech Republic 3 CZE55:25 1Mechlova Lenka9:52 (15)9:52 (15)
2Argalas Michal8:55 (18)18:47 (16)
3Mechlova Lenka8:50 (12)27:37 (16)
4Argalas Michal8:44 (16)36:21 (16)
5Mechlova Lenka9:13 (18)45:34 (17)
6Argalas Michal9:51 (19)55:25 (17)
18
Switzerland SUI55:45 1Diener Laura11:44 (22)11:44 (22)
2Schnyder Gion8:11 (  8)19:55 (19)
3Diener Laura10:45 (22)30:40 (20)
4Schnyder Gion8:12 (13)38:52 (20)
5Diener Laura8:40 (13)47:32 (19)
6Schnyder Gion8:13 (12)55:45 (18)
19
Lithuania LTU57:02 1Andrašiūnienė Gabrielė10:21 (18)10:21 (18)
2Kavaliauskas Regimantas9:05 (19)19:26 (18)
3Andrašiūnienė Gabrielė10:13 (21)29:39 (19)
4Kavaliauskas Regimantas9:06 (20)38:45 (19)
5Andrašiūnienė Gabrielė9:27 (19)48:12 (20)
6Kavaliauskas Regimantas8:50 (17)57:02 (19)
20
Romania ROU1:02:41 1Anghel Andra Cecilia11:11 (21)11:11 (21)
2Csucs Klaus9:39 (20)20:50 (22)
3Anghel Andra Cecilia10:07 (20)30:57 (21)
4Csucs Klaus8:52 (18)39:49 (21)
5Anghel Andra Cecilia12:24 (23)52:13 (21)
6Csucs Klaus10:28 (21)1:02:41 (20)
21
Bulgaria 3 BUL1:05:15 1Ilieva Iliana10:27 (19)10:27 (19)
2Sofin Boyan10:22 (22)20:49 (21)
3Ilieva Iliana11:51 (23)32:40 (22)
4Sofin Boyan11:33 (24)44:13 (23)
5Ilieva Iliana10:35 (22)54:48 (23)
6Sofin Boyan10:27 (20)1:05:15 (21)
22
Bulgaria 2 BUL1:06:22 1Dimitrova Stefania12:11 (23)12:11 (23)
2Dimitrov Nikolai11:37 (24)23:48 (23)
3Dimitrova Stefania9:43 (18)33:31 (23)
4Dimitrov Nikolai8:47 (17)42:18 (22)
5Dimitrova Stefania10:15 (21)52:33 (22)
6Dimitrov Nikolai13:49 (22)1:06:22 (22)
  Russia RUSdsq 1Kechkina Maria8:21 (  3)8:21 (  3)
2Khrennikov Eduard8:41 (14)17:02 (  8)
3Kechkina Maria7:28 (  2)24:30 (  2)
4Khrennikov Eduard6:53 (  1)31:23 (  2)
5Kechkina Maria8:50 (15)40:13 (  3)
6Khrennikov Eduarddsq 
  Romania 2 ROUdsq 1Culcean Roxana13:32 (24)13:32 (24)
2Blejdea Alexandru Marine11:20 (23)24:52 (24)
3Culcean Roxana12:37 (24)37:29 (24)
4Blejdea Alexandru Marine9:44 (23)47:13 (24)
  Turkey TURdsq 1Tas Kezbandsq 
2Aycicek Ugur34:29 (25)