Vieta | Pavardė, Vardas | Šalis | Klubas, Miestas | Laikas | Kvalifikacija | min/km | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gardonyi Dora Csilla | HUN | Hungary | 28:59 | W2 | 25:57 ( 2) | 8:03 |
2 |
Fast Sanna | SWE | Sweden | 29:07 | W2 | 26:13 ( 4) | 8:05 |
3 |
Chaloupska Barbora | CZE | Czech Republic | 29:25 | W1 | 24:44 ( 2) | 8:10 |
4 |
Janošikova Tereza | CZE | Czech Republic | 29:31 | W3 | 26:12 ( 3) | 8:11 |
5 |
Nymalm Amy | FIN | Finland | 29:32 | W3 | 26:29 ( 5) | 8:12 |
6 |
Sarkozy Zsofia | HUN | Hungary | 29:53 | W1 | 23:56 ( 1) | 8:18 |
7 |
Gassner Jasmina | AUT | Austria | 29:59 | W3 | 28:33 (11) | 8:19 |
8 |
Klemettinen Veera | FIN | Finland | 30:09 | W3 | 26:13 ( 4) | 8:22 |
9 |
Hugosson Hanna | SWE | Sweden | 30:51 | W1 | 25:15 ( 5) | 8:34 |
10 |
Kracht Agnes Nørgård | DEN | Denmark | 32:03 | W3 | 28:01 (10) | 8:54 |
11 |
Cych Agnieszka | POL | Poland | 32:04 | W1 | 27:14 (10) | 8:54 |
12 |
Farnes Hennum Tilla | NOR | Norway | 32:06 | W3 | 27:27 ( 8) | 8:55 |
13 |
Deininger Eliane | SUI | Switzerland | 32:40 | W1 | 28:20 (15) | 9:04 |
14 |
Oebro Ida | DEN | Denmark | 32:41 | W2 | 27:01 ( 7) | 9:04 |
15 |
Seeger Mareike | GER | Germany | 32:59 | W2 | 26:13 ( 4) | 9:09 |
16 |
Eide Ragnhild | NOR | Norway | 33:09 | W1 | 27:01 ( 9) | 9:12 |
17 |
Smirnova Kristina | RUS | Russia | 33:21 | W3 | 25:00 ( 1) | 9:15 |
18 |
Vékony Vanda | HUN | Hungary | 33:22 | W3 | 29:19 (16) | 9:16 |
19 |
Erhart Antonia | AUT | Austria | 33:50 | W2 | 28:53 (14) | 9:23 |
20 |
Telgma Teele | EST | Estonia | 34:00 | W3 | 26:45 ( 7) | 9:26 |
21 |
Simonsen Annika Gautschi | DEN | Denmark | 34:08 | W1 | 27:35 (13) | 9:28 |
22 |
Szuromi Hanga | HUN | Hungary | 34:18 | W1 | 26:15 ( 8) | 9:31 |
23 |
Kalinina Veronika | RUS | Russia | 34:25 | W2 | 24:40 ( 1) | 9:33 |
24 |
Markussen Lotte Jauhojärvi | DEN | Denmark | 34:26 | W3 | 29:50 (20) | 9:33 |
25 |
Seeger Isabel | GER | Germany | 34:32 | W3 | 29:39 (17) | 9:35 |
26 |
Rantala Jasmiina | FIN | Finland | 34:45 | W1 | 26:07 ( 7) | 9:39 |
27 |
Kõivo Kristel | EST | Estonia | 34:59 | W1 | 27:14 (10) | 9:43 |
28 |
Wiklund Ragne | NOR | Norway | 35:16 | W1 | 24:59 ( 3) | 9:47 |
29 |
Haanpää Anni | FIN | Finland | 35:27 | W1 | 25:00 ( 4) | 9:50 |
30 |
Bartkevičiūtė Akvilė | LTU | Lithuania | 35:45 | W2 | 29:13 (16) | 9:55 |
31 |
Traubaitė Judita | LTU | Lithuania | 35:51 | W1 | 27:48 (14) | 9:57 |
32 |
Friedrichs Birte | GER | Germany | 36:16 | W3 | 27:37 ( 9) | 10:04 |
33 |
Panchenko Dasha | RUS | Russia | 36:20 | W2 | 29:27 (19) | 10:05 |
34 |
Vyhnalkova Barbora | CZE | Czech Republic | 36:48 | W1 | 27:15 (12) | 10:13 |
35 |
Määttänen Maria | FIN | Finland | 36:54 | W2 | 28:07 (12) | 10:15 |
36 |
Del Campo Maria Prieto | ESP | Spain | 37:28 | W1 | 26:03 ( 6) | 10:24 |
37 |
Pisarenko Elena | RUS | Russia | 37:36 | W1 | 28:20 (15) | 10:26 |
38 |
Waddington Emma | CAN | Canada | 37:38 | W3 | 29:16 (15) | 10:27 |
39 |
Pezzati Elena | SUI | Switzerland | 37:47 | W1 | 28:30 (17) | 10:29 |
40 |
Šmelikova Tereza | SVK | Slovakia | 38:26 | W1 | 28:47 (19) | 10:40 |
41 |
Hunter Niamh | GBR | Great Britain | 40:14 | W2 | 27:29 ( 9) | 11:10 |
42 |
Cory Wright Katie | NZL | New Zealand | 41:14 | W2 | 26:59 ( 6) | 11:27 |
43 |
Hanauer Florence | FRA | France | 41:34 | W2 | 29:16 (17) | 11:32 |
44 |
Haestad Bjornstad Victoria | NOR | Norway | 41:36 | W2 | 26:11 ( 3) | 11:33 |
45 |
Widmer Lea | SUI | Switzerland | 41:39 | W2 | 27:11 ( 8) | 11:34 |
46 |
King Laura | GBR | Great Britain | 41:50 | W3 | 29:44 (18) | 11:37 |
47 |
Probst Anja | SUI | Switzerland | 41:54 | W3 | 29:06 (13) | 11:38 |
48 |
Olsson Ella | SWE | Sweden | 42:30 | W2 | 29:20 (18) | 11:48 |
49 |
Grigoreva Anastasiya | RUS | Russia | 43:23 | W3 | 29:11 (14) | 12:03 |
50 |
Bertozzi Elisa | SUI | Switzerland | 43:45 | W2 | 27:52 (11) | 12:09 |
51 |
Biederman Adrianna | POL | Poland | 45:17 | W2 | 28:18 (13) | 12:34 |
52 |
Firesova Marketa | CZE | Czech Republic | 46:12 | W2 | 29:45 (20) | 12:50 |
53 |
Miklusova Tamara | SVK | Slovakia | 49:10 | W2 | 27:51 (10) | 13:39 |
54 |
Calandry Cecile | FRA | France | 50:02 | W1 | 28:47 (19) | 13:53 |
55 |
Toledo Navarro Ana Isabel | ESP | Spain | 1:04:38 | W3 | 29:45 (19) | 17:57 |
Dyaksova Andreya | BUL | Bulgaria | dnf | W3 | 28:37 (12) | ||
Aebersold Simona | SUI | Switzerland | dsq | W3 | 25:06 ( 2) | ||
Cechova Tereza | CZE | Czech Republic | dsq | W3 | 26:30 ( 6) | ||
Bunn Fiona | GBR | Great Britain | dsq | W1 | 28:36 (18) | ||
Thynova Nikola | CZE | Czech Republic | dsq | W2 | 28:59 (15) |