Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto ir vidutinėje trasose
LTU, Šiauliai, 2019-02-09

Rezultatai

Grupės V, V20, V23

Trasa 3.2 km 14 KP

Rinktis  Sprintas  Vidutinė  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1VŠulčys Nerijus LTUPerkūnas OK, Vilnius 18:18 5:40
2V20Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 20:04 6:13
3VKavaliauskas Regimantas LTUTelšiai OK, Telšiai 21:08 6:33
4VVeits Toms LATSigulda 21:35 6:41
5V20Zērnis Emīls LATSaldus OK, Saldus 21:43 6:43
6VGerasimov Andrej LTUIgtisa SK, Zarasai 22:14 6:53
7V20Sarksņa Andris LATOgre OK/SC, Ogre 23:05 7:09
8VRalys Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilnius 23:09 7:10
8VPetrulis Vitalijus LTUTelšiai OK, Telšiai 23:09 7:10
10VNovičenko Eduard LTUŠiurpys OK, Zarasai 23:44 7:21
11VTruklickas Ramūnas LTUIgtisa SK, Šiauliai 23:46 7:21
12VNakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 23:47 7:22
13VPetrovas Lukas LTUPerkūnas OK, Vilnius 23:53 7:24
14VValantinas Giedrius LTUArboro OK, Krekenava 24:09 7:29
15VMickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 24:29 7:35
16VKantautas Marius LTULėvuo OK, Vilnius 25:31 7:54
17V20Veits Viesturs LATSigulda 26:07 8:05
18V23Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 26:38 8:15
19VJanuškevičius Regimantas LTUFortūna OK, Vilnius 26:52 8:19
20VNeimanis Nauris LATOgre OK/SC, Ogre 27:28 8:30
20VKilbauskas Darius LTUŠiurpys OK, Zarasai 27:28 8:30
22V20Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 27:50 8:37
23V23Reneslācis Valters LATOgre OK/SC, Ogre 29:32 9:09
24V23Jaseliūnas Ignas LTUSM Gaja, Šiauliai 32:17 10:00
25V20Radzivonas Benas LTUŠilas OK, Kaunas 32:24 10:02
26VStonys Daugirdas LTUSakas OK, Šiauliai 35:57 11:08
27VKaraša Darius LTUTakas OK, Kaunas 38:35 11:57
28V23Nenartavičius Kęstutis LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 39:02 12:05
29V20Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 39:03 12:05
30V23Žilovas Nedas LTUTakas OK, Kaunas 39:57 12:22
31VValauskas Gintautas LTUTelšiai OK, Telšiai 42:28 13:09
 VMaišelis Jonas LTUPerkūnas OK, Vilnius dsq  

Tarpiniai laikai