dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Vištytis, 2019-06-21

Grupė MBH

Trasa 2 d. 5.9 km 11 KP, 3 d. 13.4 km 21 KP, 4 d. 9.9 km 16 KP

Rezultatai neskaičiuojami (anuliuoti) 1 diena

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena
1
Maišelis Jonas
LTU
LTU
S-Sportas, Vilnius 2:26:06 dns 22:28 (  1) 1:14:52 (  1) 48:46 (  1)
2
Juodišius Julius
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 2:42:52 dns 24:55 (  2) 1:26:12 (  7) 51:45 (  4)
3
Andrašiūnas Petras
LTU
LTU
Sakas OK, Vilnius 2:42:53 dns 30:14 (10) 1:22:36 (  3) 50:03 (  2)
4
Mickus Dovydas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 2:47:37 dns 25:47 (  5) 1:25:45 (  6) 56:05 (  9)
5
Platakis Audrius
LTU
LTU
Telšiai OK, Vilnius 2:52:52 dns 28:39 (  6) 1:26:27 (  8) 57:46 (10)
6
Zetmanis Aivis
LAT
LAT
Azimuts OK, Smiltene 2:59:27 dns 30:02 (  9) 1:34:38 (11) 54:47 (  6)
7
Petrovas Lukas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:01:52 dns 33:21 (15) 1:34:06 (10) 54:25 (  5)
8
Griškonis Tomas
LTU
LTU
Telšiai OK, Vilnius 3:02:09 dns 32:11 (13) 1:25:29 (  4) 1:04:29 (13)
9
Ambrazas Ignas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 3:08:30 dns 29:37 (  8) 1:38:23 (13) 1:00:30 (11)
10
Thackray Richard
AUS
AUS
Bibulmun orienteers, Perth 3:08:41 dns 35:13 (16) 1:37:25 (12) 56:03 (  8)
11
Young Joel
AUS
AUS
Multi-terrain bike orienteers, Woolloongabba 3:28:52 dns 47:11 (19) 1:40:24 (15) 1:01:17 (12)
12
Žilinskas Tautvydas
LTU
LTU
Būdakalnis OK, Vilnius 3:40:53 dns 40:35 (18) 1:55:19 (16) 1:04:59 (14)
13
Kisielius Vytautas
LTU
LTU
Kaunas 4:24:20 dns 37:15 (17) 2:38:20 (17) 1:08:45 (15)
  Lasmanis Mārtiņš
LAT
LAT
Auseklis IK, Riga 1:28:09 dns 33:07 (14) dns 55:02 (  7)
  Dmukauskas Šarūnas
LTU
LTU
Būdakalnis OK, Kaunas 1:49:25 dns 30:43 (11) 1:18:42 (  2) dsq
  Kalvaitis Nojus
LTU
LTU
Būdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 1:57:21 dns 31:40 (12) 1:25:41 (  5) dns
  Macijauskas Ąžuolas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:09:16 dns 29:18 (  7) 1:39:58 (14) dns
  Žigilėjus Aidas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 2:19:39 dns dns 1:29:13 (  9) 50:26 (  3)
  Tomaszewski Eduard
RUS
RUS
West MTBO team, Kaliningrad 25:40 dns 25:40 (  3) dns dns
  Mironov Dmitri
BLR
BLR
Kamvol, Minsk 25:40 dns 25:40 (  3) dns dns

Vyriausias sekretorius   Kavaliauskas Mindaugas