Lietuvos kariuomenės slidinėjimo čempionatas
LTU, Ignalina, 2019-02-12

Rezultatai

Grupė KAR

Trasa 4.5 km 3 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas min/km Taip pat...
1
Kavaliauskas Regimantas LTUKASP 6 R 3 15:02.8 3:21 KAR_V 1
2
Petrulis Vitalijus LTUKASP 6 R 3 15:33.0 3:28 KAR_V 2
3
Stulgys Mindaugas LTUKASP 1 R 3 18:32.6 4:07 KAR_V 3
4
Stulgys Donatas LTUKASP 1 R 3 19:36.2 4:21 KAR_V 4
5
Aleliūnas Vilius LTUKASP 5 R 3 19:46.6 4:24 KAR_V 5
6
Pajaujis Svajūnas LTULogistikos valdyba 3 19:52.1 4:25 KAR_V 6
7
Lipkevičius Kęstas LTUKASP 1 R 3 19:55.5 4:26 K_V40 1
8
Gerasimov Andrej LTUKASP 5 R 3 20:37.7 4:35 KAR_V 7
9
Kamarūnas Vytautas LTULKM 3 20:42.7 4:36 KAR_V 8
10
Valaitis Martynas LTUKASP 1 R 3 21:37.9 4:48 KAR_V 9
11
Ragauskas Jonas LTUGŠB 3 21:40.2 4:49 K_V40 2
12
Buožys Egidijus LTUKASP 6 R 3 21:50.6 4:51 KAR_V 10
13
Ruzgas Darius LTUKOP 3 22:15.3 4:57 K_V40 3
14
Kilbauskas Darius LTUKASP 5 R 3 22:16.0 4:57 KAR_V 11
15
Truncė Audrius LTULogistikos valdyba 3 23:07.7 5:08 KAR_V 12
16
Genys Daivaras LTUButigeidžio dragūnų batalionas 3 23:14.3 5:10 KAR_V 13
17
Mažuolis Vitalis LTUMindaugo husarų batalionas 3 24:25.9 5:26 K_V40 4
18
Jankauskas Titas LTUMindaugo husarų batalionas 3 24:29.3 5:27 KAR_V 14
19
Šarkauskas Audrius LTUKJP 3 25:03.5 5:34 KAR_V 15
20
Juozulevičius Mantas LTULogistikos valdyba 3 25:06.9 5:35 KAR_V 16
21
Kaunietis Jevgenijus LTUKOP 3 25:30.0 5:40 K_V40 5
22
Kokanka Tomas LTUKASP 5 R 3 26:07.4 5:48 KAR_V 17
23
Balasevičius Darius LTULogistikos valdyba 3 26:15.2 5:50 K_V40 6
24
Gavorskis Adolfas LTUKOP 3 27:54.5 6:12 KAR_V 18
25
Bloško Miroslav LTUGŠB 3 28:29.1 6:20 KAR_V 19
26
Čeponis Audrius LTULKM 3 28:34.2 6:21 KAR_V 20
27
Mockus Modestas LTUButigeidžio dragūnų batalionas 3 28:57.4 6:26 KAR_V 21
28
Skupas Arūnas LTUMindaugo husarų batalionas 3 29:17.6 6:31 K_V40 7
29
Vilkauskaitė Agnė LTUKASP 1 R 3 30:07.6 6:42 KAR_M 1
30
Marcinkevičienė Aušra LTUKASP 1 R 3 30:54.0 6:52 KAR_M 2
31
Šedys Mantas LTUButigeidžio dragūnų batalionas 3 33:06.0 7:21 KAR_V 22
32
Lukauskis Karolis LTUKJP 3 36:29.1 8:06 KAR_V 23
33
Saudargas Mangirdas LTUKJP 3 36:43.5 8:10 KAR_V 24
34
Curukova Karolina LTUButigeidžio dragūnų batalionas 3 38:16.9 8:30 KAR_M 3
35
Kantauskas Paulius LTUKOP 2 15:40.8   KAR_V 25

Tarpiniai laikai