Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupė W12

Trasa 1 d. 1.5 km 12 KP, 2 d. 2.5 km 7 KP, 3 d. 1.9 km 6 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Dienytė Margarita LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 53:1410:30 (  1)28:36 (  2)14:08 (  1)
2
Siudikaitė Junda LTURudamina OK, Vilnius 56:4612:09 (  6)27:41 (  1)16:56 (  3)
3
Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:04:0211:16 (  2)31:22 (  3)21:24 (  9)
4
Šimkutė Beatričė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:04:2312:48 (  7)34:04 (  4)17:31 (  4)
5
Nevedomska Polina LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:10:3715:35 (17)39:11 (  7)15:51 (  2)
6
Larionova Alisa LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:10:4413:47 (12)38:55 (  6)18:02 (  5)
7
Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:11:5111:23 (  3)39:33 (  8)20:55 (  7)
8
Bajorinaitė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:14:5315:53 (19)37:21 (  5)21:39 (10)
9
Šimkonytė Greta LTUMedeina OK, SM Gaja, Šlienava 1:17:3612:51 (  8)43:31 (10)21:14 (  8)
10
Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:4811:31 (  4)47:40 (12)22:37 (11)
11
Ivanova Veronika LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:26:0716:24 (20)40:22 (  9)29:21 (16)
12
Grigorjeva Arina LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:26:2014:03 (13)52:15 (15)20:02 (  6)
13
Karelina Polina BLRVariant, Zaslavl 1:28:0315:38 (18)45:34 (11)26:51 (15)
14
Jasūdaitė Karina LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:30:0613:45 (11)51:29 (13)24:52 (12)
15
Kučejevaitė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:34:0815:27 (16)52:08 (14)26:33 (14)
16
Matulionytė Erika LTUSM Gaja, Kaunas 1:46:0815:00 (15)1:05:42 (16)25:26 (13)
17
Mockaitytė Žemyna LTUMedeina OK, Kaunas 2:03:5211:49 (  5)1:07:33 (17)44:30 (18)
  Motiejūnė Smiltė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 57:5424:29 (21)dsq33:25 (17)
  Liukaitytė Dorotėja LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:17:1453:47 (25)1:23:27 (18)dns
  Petronė Meda LTUSM Gaja, Kaunas 13:3113:31 (  9)dnsdns
  Diedonytė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 13:3713:37 (10)dnsdns
  Traubaitė Saulė LTUFortūna OK, Vilnius 14:3114:31 (14)dnsdns
  Koženiauskaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 30:1030:10 (22)dnsdns
  Pukštaitė Aistė LTUPerkūnas OK, Vilnius 43:3943:39 (23)dnsdns
  Rosovska Aleksandra LTUKyviškių mokykla, VJTC, Vilniaus r. 44:3144:31 (24)dnsdns