Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės BM17, BM50, BW40, BW50, BWA

Trasa 1 d. 4.1 km 19 KP, 2 d. 10.2 km 18 KP, 3 d. 9.0 km 22 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1BW40Šimkonienė Asta LTUMedeina OK, Šlienava 2:34:56 26:29 (  4)58:38 (  3)1:09:49 (  3)
2BW40Paulauskienė Renata LTUMedeina OK, Kaunas 2:35:47 26:27 (  3)1:00:07 (  5)1:09:13 (  1)
3BM50Mickevičius Karolis LTUSaulė OK, Vilnius 2:38:13 26:52 (  6)57:50 (  2)1:13:31 (  4)
4BM50Kokorišs Valdis LATMona, Riga 2:39:18 24:40 (  1)1:05:10 (  7)1:09:28 (  2)
5BM50Kniukšta Romualdas LTURudamina OK, Vilnius 2:41:52 27:54 (  7)59:34 (  4)1:14:24 (  5)
6BM17Lukošius Nojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:43:21 26:38 (  5)1:00:54 (  6)1:15:49 (  6)
7BM17Žigilėjus Vėjus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:48:18 26:24 (  2)54:04 (  1)1:27:50 (10)
8BW40Januškevičienė Asta LTUFortūna OK, Vilnius 3:01:12 32:58 (10)1:10:55 (  9)1:17:19 (  8)
9BW40Reinartaitė Vaida LTUFortūna OK, Vilnius 3:06:03 31:26 (  9)1:18:06 (17)1:16:31 (  7)
10BM50Pirktiņš Andis LATOK KO, Rīga 3:07:16 34:50 (13)1:12:53 (13)1:19:33 (  9)
11BM50Poreiters Didzis LATBaloži 3:22:19 39:25 (18)1:06:35 (  8)1:36:19 (15)
12BW40Rubaževičienė Giedrė LTUFortūna OK, Vilnius 3:22:50 40:49 (19)1:13:47 (14)1:28:14 (11)
13BWAŽilinskienė Kira LTUBūdakalnis OK, Vilnius 3:24:27 34:09 (11)1:18:23 (18)1:31:55 (13)
14BM50Sausaitis Mindaugas LTUO! Klaipėda, Palanga 3:27:39 34:28 (12)1:12:14 (12)1:40:57 (17)
15BM50Sysas Algirdas LTULabirintas OK, Vilnius 3:30:56 35:41 (14)1:21:27 (20)1:33:48 (14)
16BM50Kasevičius Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 3:35:37 43:41 (21)1:11:02 (10)1:40:54 (16)
17BW50Stanevičienė Rūta LTULabirintas OK, Vilnius 3:47:54 38:45 (15)1:28:12 (23)1:40:57 (17)
18BM50Braziulis Vidas LTUJaunystė OK, Klaipėda 3:54:27 51:30 (27)1:15:11 (15)1:47:46 (19)
19BW40Naryshkina Olga BLRKamvol MTBO, Minsk 4:02:52 53:38 (30)1:11:24 (11)1:57:50 (23)
20BM17Balna Rapolas LTUKopa OK, Klaipėda 4:04:25 39:08 (16)1:17:53 (16)2:07:24 (28)
21BM50Kviecinskas Kęstutis LTUDainava OK, Alytus 4:09:15 54:28 (31)1:26:07 (22)1:48:40 (20)
22BW40Mauricė Eglė LTUFortūna OK, Vilnius 4:16:51 45:09 (22)1:41:12 (29)1:50:30 (22)
23BWALukošiūtė Gerda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 4:27:35 47:30 (24)1:35:25 (26)2:04:40 (26)
24BW40Ranonienė Loreta LTUFortūna OK, Vilnius 4:30:14 53:23 (29)1:37:02 (28)1:59:49 (25)
25BW40Michnovič Ina LTUFortūna OK, Vilnius 4:44:18 48:29 (25)1:46:52 (32)2:08:57 (29)
26BM50Jurgelevičius Audrius LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 4:50:28 51:55 (28)1:58:49 (34)1:59:44 (24)
27BW40Dziamidzenka Volha BLRBSPU, Minsk 4:52:08 54:48 (32)1:51:57 (33)2:05:23 (27)
28BW50Braziulienė Gražina LTUJaunystė OK, Klaipėda 4:53:16 45:13 (23)1:46:02 (31)2:22:01 (30)
29BM17Vaičius Aurelijus LTUKopa OK, Klaipėda 5:13:43 57:51 (33)1:42:04 (30)2:33:48 (31)
30BM17Karčiauskas Jonas LTUSM Gaja, Kaunas 2:01:30 30:55 (  8)1:30:35 (24)dns
31BWAViluckytė Aurelija LTUDviratauk įdomiai, Vilnius 2:02:11 41:02 (20)1:21:09 (19)dsq
32BM50Jurgelevičius Saulius LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 2:09:28 39:14 (17)dsq1:30:14 (12)
33BW50Deksnienė Salvinija LTULabirintas OK, Vilnius 2:24:31 49:37 (26)1:34:54 (25)dns
34BM50Sannikau Siarhei BLRBSPU, Minsk 3:10:25 dsq1:21:30 (21)1:48:55 (21)
35BM17Šegžda Arnas LTUTakas OK, Kaunas 1:35:40 dsq1:35:40 (27)dns