Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės M18, M40

Trasa 1 d. 3.5 km 22 KP, 2 d. 9.2 km 17 KP, 3 d. 6.6 km 22 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M18Barauskas Rokas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:01:05 21:41 (  2)59:55 (  2)39:29 (  2)
2M40Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Kaunas 2:12:51 26:56 (16)1:04:16 (  3)41:39 (  5)
3M40Rimkus Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:14:42 21:12 (  1)1:15:47 (10)37:43 (  1)
4M18Velde Augusts LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:15:27 24:05 (  5)1:10:37 (  6)40:45 (  4)
5M18Čereška Andrius LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:15:31 23:15 (  3)1:08:30 (  4)43:46 (10)
6M40Arlauskas Rimvydas LTUŠilas OK, Kaunas 2:19:14 25:08 (  8)1:11:26 (  8)42:40 (  8)
7M18Lapinskas Ramojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:20:47 26:04 (12)1:11:23 (  7)43:20 (  9)
8M40Lelkaitis Valdas LTUFortūna OK, Vilnius 2:21:01 25:50 (10)1:10:23 (  5)44:48 (11)
9M40Paukštė Mindaugas LTULėvuo OK, Vilnius 2:23:44 23:20 (  4)1:18:19 (12)42:05 (  6)
10M18Kaušakys Dovydas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:25:09 24:39 (  7)1:17:59 (11)42:31 (  7)
11M40Kireilis Tadas LTUTakas OK, Vilnius 2:27:33 26:54 (15)1:13:51 (  9)46:48 (13)
12M40Katarskis Aidas LTUIgtisa SK, Šiauliai 2:36:34 24:23 (  6)1:20:17 (13)51:54 (20)
13M40Jasiūnas Andrius LTUŠilas OK, Vilnius 2:37:05 26:47 (14)1:21:32 (14)48:46 (14)
14M18Riauka Simonas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:42:49 26:08 (13)1:25:52 (15)50:49 (17)
15M40Jaseliūnas Redas LTUSakas OK, Šiauliai 2:46:16 29:08 (23)1:30:46 (18)46:22 (12)
16M40Mikulovs Ruslans LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:46:21 27:34 (18)1:27:19 (17)51:28 (18)
17M40Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:47:37 25:22 (  9)1:26:43 (16)55:32 (21)
18M40Radžius Antanas LTULėvuo OK, Vilnius 3:05:59 27:15 (17)1:39:38 (21)59:06 (26)
19M40Ramanauskas Linas LTUMedeina OK, Kaunas 3:07:16 31:41 (26)1:36:35 (20)59:00 (25)
20M18Paišys Gytis LTUSM Gaja, Kaunas 3:10:11 25:57 (11)1:46:22 (24)57:52 (24)
21M18Viliūnas Gediminas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:10:13 31:42 (27)1:40:44 (22)57:47 (23)
22M18Regesas Augustas LTUKaršuva OK, Jurbarkas 3:17:06 28:21 (21)1:51:11 (27)57:34 (22)
23M40Juozumas Donatas LTUTelšiai OK, Vilnius 3:17:48 27:41 (19)1:50:29 (26)59:38 (28)
24M18Uktveris Marius LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:24:31 29:20 (24)2:03:35 (29)51:36 (19)
25M18Blažys Gvidas LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 3:34:21 28:25 (22)2:06:31 (30)59:25 (27)
26M40Sokolovs Sergejs LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 3:44:27 34:24 (31)2:01:24 (28)1:08:39 (30)
27M40Gaižutis Ramūnas LTU  5:20:48 41:24 (32)2:57:20 (32)1:42:04 (32)
28M40Kuzminskis Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:39:10 dsq59:11 (  1)39:59 (  3)
29M40Šniras Andrius LTUDainava OK, Alytus 1:44:04 31:05 (25)dns1:12:59 (31)
30M40Grigusevičius Andrius LTURudamina OK, Vilnius 2:15:37 31:46 (28)1:43:51 (23)dsq
31M40Šinkūnas Rimvydas LTURASKK SK, Vilnius 2:16:36 32:13 (30)dns1:44:23 (33)
32M40Lapinskas Ernestas LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:35:05 dsq1:34:03 (19)1:01:02 (29)
33M40Jasinskas Linas LTUDainava OK, Alytus 2:37:19 dns1:47:40 (25)49:39 (16)
34M40Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 28:19 28:19 (20)dnsdns
35M40Zaveckas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 32:03 32:03 (29)dnsdns
36M18Čižik Deividas LTUKyviškių mokykla, VJTC, Vilniaus r. 47:11 47:11 (33)dnsdns
37M40Smilgius Audrius LTUTakas OK, Kaunas 48:47 dnsdns48:47 (15)
38M40Tamoševičius Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:12:37 dns2:12:37 (31)dns