Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės M55, M60, W35, W40

Trasa 1 d. 2.7 km 17 KP, 2 d. 6.2 km 13 KP, 3 d. 4.6 km 15 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M60Ptašekas Julius LTUDevyni OK, Vilnius 1:50:19 19:58 (  5)56:38 (  4)33:43 (  1)
2M60Ptašekas Marius LTUDevyni OK, Vilnius 1:51:10 22:11 (15)54:17 (  1)34:42 (  3)
3M55Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 1:51:49 20:01 (  6)55:11 (  3)36:37 (  9)
4M55Rudis Algimantas LTUSaulė OK, Vilnius 1:52:26 19:06 (  2)58:41 (  6)34:39 (  2)
5M60Ziaziulia Ivanas LTUSaulė OK, Vilnius 1:56:04 20:06 (  7)1:00:13 (  9)35:45 (  4)
6M55Valiūnas Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 1:57:22 20:46 (  8)1:00:09 (  8)36:27 (  7)
7W35Adomaitienė Irina LTUKlajūnas OK, Vilnius 1:59:37 21:24 (11)1:01:10 (10)37:03 (10)
8M55Mikolavičius Gintaras LTUDevyni OK, Vilnius 2:00:42 18:27 (  1)1:03:04 (13)39:11 (16)
9M60Jovaišas Rimas LTUDainava OK, Alytus 2:03:23 21:02 (  9)1:04:35 (17)37:46 (11)
10W35Žvinytė Inga LTUKlajūnas OK, Molėtai 2:05:03 19:30 (  4)1:07:35 (21)37:58 (12)
11M60Kazlauskas Donatas LTUSaulė OK, Vilnius 2:05:26 23:09 (20)1:03:12 (14)39:05 (15)
12M55Gvildys Jonas Gediminas LTUMedeina OK, Kaunas 2:05:55 23:00 (19)1:03:13 (15)39:42 (18)
13M55Pikturna Algirdas LTUTakas OK, Kaunas 2:07:46 26:30 (29)1:02:55 (12)38:21 (14)
14M60Ulevičius Henrikas LTULabirintas OK, Vilnius 2:08:18 22:51 (17)59:42 (  7)45:45 (28)
15M60Haverstad Ingemar Jansson NORPinsehelga OL, Lier 2:08:20 23:32 (21)1:08:43 (23)36:05 (  6)
16M60Dinda Mindaugas LTUDainava OK, Alytus 2:10:06 22:53 (18)1:09:15 (25)37:58 (12)
17W40Kondrateva Aleksandra BLRKamvol, Minsk 2:10:19 21:57 (14)1:06:54 (19)41:28 (22)
18M55Striūka Algirdas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:10:29 21:03 (10)1:09:28 (26)39:58 (19)
19W35Grigaliūnaitė Agnė LTULėvuo OK, Vilnius 2:11:18 19:29 (  3)1:15:17 (31)36:32 (  8)
20M55Bikelis Vytautas LTULabirintas OK, Vilnius 2:11:35 24:51 (25)1:05:51 (18)40:53 (21)
21M60Karnavičius Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 2:12:07 21:48 (13)1:08:31 (22)41:48 (23)
22M60Brūzga Pranas LTUTakas OK, Kaunas 2:13:57 24:24 (24)1:07:05 (20)42:28 (24)
23W40Brazauskaitė Leokadija LTUVilnius 2:18:40 23:33 (22)1:10:17 (27)44:50 (26)
24M55Serva Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 2:23:00 22:44 (16)1:12:37 (30)47:39 (31)
25M60Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:24:03 21:34 (12)1:17:43 (32)44:46 (25)
26W40Macijauskė Daiva LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:24:14 23:42 (23)1:11:25 (29)49:07 (36)
27W35Šinkūnienė Dovilė LTURASKK SK, Vilnius 2:36:48 28:04 (31)1:19:08 (33)49:36 (37)
28M60Gavėnas Gintaras LTURudamina OK, Vilnius 2:41:12 28:31 (32)1:23:59 (36)48:42 (34)
29M55Saldžiūnas Zenonas LTUDevyni OK, Vilnius 2:43:22 29:55 (35)1:19:37 (34)53:50 (39)
30W35Aleksandraitytė Džiuginta LTUVilnius 2:50:42 26:28 (28)1:36:08 (40)48:06 (33)
31W40Kumpytė Rasa LTULėvuo OK, Kaunas 2:53:48 27:56 (30)1:32:24 (39)53:28 (38)
32M60Baleišis Kęstutis LTUDevyni OK, Vilnius 3:06:53 25:19 (27)1:27:19 (38)1:14:15 (47)
33W35Laukaitienė Vaida LTUMedeina OK, Vilnius 3:09:38 25:07 (26)1:49:19 (42)55:12 (41)
34M60Krasauskas Vytautas LTUFortūna OK, Vilnius 3:12:47 33:32 (40)1:42:07 (41)57:08 (44)
35M60Arasimavičius Vidimantas LTULabirintas OK, Vilnius 3:38:30 30:39 (36)2:02:42 (44)1:05:09 (46)
36W40Drazdauskienė Jūratė LTULėvuo OK, Vilnius 4:07:25 36:17 (42)2:03:04 (45)1:28:04 (48)
37W40Kulikauskienė Danutė LTUSakas OK, Šiauliai 1:23:32 29:12 (34)dsq54:20 (40)
38W40Sirvydė Rasa LTUTelšiai OK, Vilnius 1:31:11 31:23 (37)dsq59:48 (45)
39M60Abramikas Kęstutis LTUSaulė OK, Vilnius 1:35:11 dsq54:41 (  2)40:30 (20)
40M55Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 1:36:18 dsq57:00 (  5)39:18 (17)
41M60Strandhagen Turgeir NORPinsehelga OL, Lier 1:50:12 dsq1:02:48 (11)47:24 (30)
42M60Kireilis Saulius LTUTakas OK, Kaunas 1:56:28 dsq1:11:14 (28)45:14 (27)
43M55Mejeras Gintaras LTURudamina OK, Vilnius 2:11:54 dns1:24:10 (37)47:44 (32)
44W35Saženytė Eugenija LTUFortūna OK, Vilnius 28:36 28:36 (33)dnsdns
45W35Vičiūtė Kristina LTUDevyni OK, Vilnius 32:16 32:16 (38)dsqdns
46W40Čečinaitė Lina LTUOriens OK, Kaunas 32:20 32:20 (39)dnsdns
47M60Oškinis Vytautas LTURudamina OK, Vilnius 33:48 33:48 (41)dnsdns
48M55Kondrotas Raimondas LTUFortūna OK, Vilnius 35:59 dsqdns35:59 (  5)
49W40Kanapkienė Živilė LTUKlajūnas OK, Molėtai 46:43 dnsdns46:43 (29)
50M60Fralou Vasili BLRTorpedo, Mogilev 48:44 dnsdns48:44 (35)
51M55Kvietkus Gintautas LTUSaulė OK, Vilnius 55:33 dnsdns55:33 (42)
52W35Murėnienė Agnė LTUMedeina OK, Kaunas 56:34 dnsdns56:34 (43)
53M55Grigorjevs Nikolajs LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:03:27 dns1:03:27 (16)dns
54M55Melaika Dainius LTUOriens OK, Panevėžys 1:08:47 dns1:08:47 (24)dns
55M60Bajoriūnas Gediminas LTUSaulė OK, Vilnius 1:21:04 dsq1:21:04 (35)dsq
56M55Skliaustys Valdas LTUOriens OK, Panevėžys 2:02:16 dns2:02:16 (43)dns