Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės W16, W45, W50, WS

Trasa 1 d. 2.3 km 16 KP, 2 d. 6.1 km 13 KP, 3 d. 4.4 km 15 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1W16Skučaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:55:50 16:17 (  3)1:04:23 (  3)35:10 (  1)
2W50Bartkevičienė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 1:57:12 17:26 (12)1:02:32 (  2)37:14 (  5)
3WSAtgalainė Adrija LTULėvuo OK, Vilnius 1:57:50 16:31 (  5)1:02:05 (  1)39:14 (  8)
4W16Karlonaitė Beatričė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:37 16:20 (  4)1:08:04 (  4)37:13 (  4)
5WSBeliūnė Indrė LTUŠilas OK, Vilnius 2:03:43 15:48 (  1)1:08:10 (  5)39:45 (10)
6WSZacharenko Viktorija LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:08:35 17:19 (11)1:10:49 (  6)40:27 (12)
7W16Karelina Sofia BLRVariant, Zaslavl 2:12:57 17:55 (14)1:17:55 (13)37:07 (  3)
8W50Dilė Nida LTUSaulė OK, Vilnius 2:13:50 19:03 (24)1:13:14 (  7)41:33 (13)
9WSMickuvienė Kristina LTUSakas OK, Vilnius 2:14:23 15:57 (  2)1:16:00 (10)42:26 (15)
10WSKrasauskė Giedrė LTUMedeina OK, Kaunas 2:14:32 17:49 (13)1:16:34 (11)40:09 (11)
11W45Tirlikienė Rūta LTUKaršuva OK, Jurbarkas 2:18:34 17:59 (16)1:17:33 (12)43:02 (17)
12W16Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:20:47 17:15 (  9)1:24:24 (18)39:08 (  7)
13W50Misiūnienė Irina LTUMedeina OK, Kaunas 2:21:08 19:21 (28)1:19:12 (14)42:35 (16)
14W16Babianskaitė Nida LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:21:09 18:05 (17)1:15:58 (  9)47:06 (22)
15W16Tamoševičiūtė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:25:00 18:07 (18)1:25:06 (20)41:47 (14)
16W16Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:25:07 17:01 (  6)1:31:58 (25)36:08 (  2)
17WSKulnis Margarita LTUDevyni OK, Vilnius 2:26:23 18:10 (19)1:24:29 (19)43:44 (19)
18WSIsajeva Anastasija LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:28:28 19:15 (26)1:22:52 (15)46:21 (21)
19WSKaunelytė-Songinė Rasa LTULėvuo OK, Vilnius 2:28:53 19:01 (23)1:25:10 (21)44:42 (20)
20W16Leonaitė Austėja LTUAlytaus SRC, Alytus 2:30:37 19:36 (31)1:27:51 (23)43:10 (18)
21W16Konopliova Karina LTUSM Gaja, Kaunas 2:30:51 19:36 (31)1:24:00 (17)47:15 (23)
22W50Davidenko Natalija LTUSaulė OK, Vilnius 2:35:41 19:17 (27)1:26:44 (22)49:40 (27)
23WSAstrauskienė Raimonda LTUSakas OK, Šiauliai 2:41:01 17:16 (10)1:35:09 (28)48:36 (26)
24W16Dovidavičiūtė Luka LTUSM Gaja, Kaunas 2:44:39 18:56 (21)1:32:23 (26)53:20 (32)
25W16Barauskaitė Ineta LTUSM Gaja, Kaunas 2:44:41 17:58 (15)1:36:11 (29)50:32 (29)
26W16Drazdauskaitė Brigita LTULėvuo OK, Vilnius 2:44:55 19:31 (30)1:37:30 (30)47:54 (24)
27WSValatkaitė Julija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:49:52 19:07 (25)1:39:15 (31)51:30 (30)
28WSLažinskienė Dovilė LTUMedeina OK, Vilnius 2:51:07 22:18 (40)1:40:43 (33)48:06 (25)
29W50Saulėnienė Jolanta LTUTakas OK, Kaunas 2:51:23 20:30 (36)1:33:53 (27)57:00 (34)
30W45Larionova Vija LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:54:02 25:45 (45)1:23:14 (16)1:05:03 (39)
31W16Keraišytė Emilija LTUMedeina OK, Kaunas 2:54:04 18:57 (22)1:43:29 (35)51:38 (31)
32W50Samčenkienė Dainora LTUSakas OK, Šiauliai 2:54:08 20:09 (34)1:43:43 (36)50:16 (28)
33W16Stūrytė Gabija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:11:27 25:39 (44)1:41:26 (34)1:04:22 (38)
34WSAidukaitė Dalia LTURASKK SK, Vilnius 3:18:04 23:39 (43)1:51:17 (37)1:03:08 (35)
35W16Lukauskaitė Rūta LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:33:35 23:37 (42)1:51:31 (38)1:18:27 (43)
36WSValavičiūtė Rūta LTURudamina OK, Vilnius 1:14:49 19:28 (29)dsq55:21 (33)
37WSStonienė Kornelija LTUSakas OK, Šiauliai 1:22:34 18:30 (20)dns1:04:04 (36)
38WSKalvaitienė Deimantė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:31:17 27:07 (46)dsq1:04:10 (37)
39W50Žlabytė Skirmantė LTURudamina OK, Vilnius 1:35:57 21:13 (38)dsq1:14:44 (41)
40WSSaldukaitė Beatričė LTUSM Gaja, Kaunas 1:38:33 22:13 (39)dsq1:16:20 (42)
41W45Širvinskaitė Lidija LTURudamina OK, Rudamina 1:51:30 32:31 (49)dns1:18:59 (44)
42WSVolungevičienė Judita LTULėvuo OK, Vilnius 1:54:39 dns1:15:17 (  8)39:22 (  9)
43W16Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:00:33 28:55 (47)1:31:38 (24)dns
44W45Ažusienienė Sigita LTUVilnius 3:09:32 dsq1:56:16 (39)1:13:16 (40)
45WSGembutaitė Sandra LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 17:11 17:11 (  7)dnsdns
46W16Bajorinaitė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 17:14 17:14 (  8)dnsdns
47W16Ptakaitė Elija LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 19:54 19:54 (33)dnsdns
48W16Mačiulytė Gabrielė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 20:18 20:18 (35)dsqdsq
49W16Goftaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 21:01 21:01 (37)dnsdns
50W45Farmonikaitė Janė LTUTakas OK, Kaunas 22:41 22:41 (41)dnsdns
51W16Kanapinskaitė Viltė LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 30:21 30:21 (48)dnsdns
52W16Skeberdytė Gabija LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 36:12 36:12 (50)dnsdns
53W16Jakutovič Dominyka LTUKyviškių mokykla, VJTC, Vilniaus r. 38:15 38:15 (51)dnsdns
54WSLukošienė Sandra LTUĄžuolas OK, Vilnius 39:01 dnsdns39:01 (  6)
55WSČaplikienė Rūta LTUTakas OK, Kaunas 1:40:40 dns1:40:40 (32)dns