Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupės M65, M70, W55, W60

Trasa 1 d. 2.3 km 15 KP, 2 d. 4.5 km 10 KP, 3 d. 3.8 km 14 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M65Pocius Remigijus LTUMedeina OK, Kaunas 1:52:14 18:57 (  2)55:04 (  2)38:13 (  1)
2W60Haverstad Helga NORPinsehelga OL, Lier 1:54:30 21:17 (  5)53:31 (  1)39:42 (  5)
3W60Gvildienė Virginija LTUMedeina OK, Kaunas 2:00:18 22:17 (  9)59:15 (  4)38:46 (  2)
4W55Daukšienė Valerija LTUSaulė OK, Vilnius 2:01:13 20:57 (  4)57:00 (  3)43:16 (10)
5M65Lukaševičius Juozas LTURudamina OK, Vilnius 2:03:18 18:14 (  1)1:06:05 (  6)38:59 (  4)
6W55Servienė Rita LTUOriens OK, Panevėžys 2:07:41 21:24 (  7)1:03:48 (  5)42:29 (  9)
7M65Dūda Kostas LTURudamina OK, Rudamina 2:08:19 20:12 (  3)1:09:16 (  8)38:51 (  3)
8M65Šimanauskas Mindaugas LTULabirintas OK, Vilnius 2:11:03 21:53 (  8)1:08:49 (  7)40:21 (  7)
9W60Ptašekienė Vitalija LTUDevyni OK, Vilnius 2:19:28 23:29 (11)1:14:46 (11)41:13 (  8)
10M65Krasuckis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:19:37 24:09 (13)1:12:02 (10)43:26 (11)
11W55Kutkienė Violeta LTUMedeina OK, Kaunas 2:20:04 21:23 (  6)1:18:58 (14)39:43 (  6)
12M70Kondratas Romualdas LTUDevyni OK, Vilnius 2:21:41 25:28 (15)1:10:20 (  9)45:53 (12)
13W60Baleišienė Roma LTUDevyni OK, Vilnius 2:30:47 25:37 (16)1:16:35 (12)48:35 (15)
14W60Ulevičienė Jūratė LTULabirintas OK, Vilnius 2:33:44 24:17 (14)1:21:09 (15)48:18 (13)
15W55Mikalauskienė Daiva LTUSaulė OK, Vilnius 3:11:12 34:18 (20)1:37:34 (20)59:20 (18)
16W55Saldžiūnienė Rasa LTUDevyni OK, Vilnius 3:11:42 29:32 (18)1:25:07 (16)1:17:03 (23)
17W55Jonauskienė Janina LTUDevyni OK, Vilnius 3:19:16 33:50 (19)1:33:21 (17)1:12:05 (22)
18W55Bikelienė Ema LTULabirintas OK, Vilnius 1:31:07 28:25 (17)dns1:02:42 (20)
19M65Eigėlis Rimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:22:28 dns1:33:58 (19)48:30 (14)
20M65Čepėnas Bronius LTUMedeina OK, Kaunas 2:37:12 dns1:33:54 (18)1:03:18 (21)
21M70Kutka Rimvydas LTUMedeina OK, Kaunas 2:42:56 dns1:42:19 (21)1:00:37 (19)
22M65Gylys Edmundas LTUDainava OK, Alytus 2:51:10 dns1:52:02 (22)59:08 (17)
23W55Čaikovskienė Rūta LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 22:55 22:55 (10)dnsdns
24W55Sidaravičienė Aušra LTUSM Gaja, Kaunas 23:43 23:43 (12)dnsdns
25W55Piatrova Alena BLRTorpedo, Mogilev 51:49 dnsdns51:49 (16)
26M65Izokaitis Ričardas LTUDainava OK, Alytus 1:16:35 dns1:16:35 (12)dns
27W60Fralova Larysa BLRTorpedo, Mogilev 1:25:17 dnsdns1:25:17 (24)
28M65Lebioda Algirdas LTULabirintas OK, Vilnius 1:56:05 dns1:56:05 (23)dns
29M65Pačkauskas Laimutis LTULabirintas OK, Vilnius   dnsdsqdns
29W55Rybalka Iryna BLRTorpedo, Mogilev   dnsdnsdsq
29W60Kurklietienė Irena LTURudamina OK, Vilnius   dnsdsqdns