European ski orienteering championships
TUR, Sarikamis, 2019-02-06

Rezultatai

Grupė MEN

Trasa 4.2 km 15 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Moholdt Lars Hol NORNorway 16:31 3:57
2
Rost Erik SWESweden 16:57 4:03
3
Madslien Jørgen NORNorway 17:00 4:04
4
Gorlanov Sergey RUSRussia 17:05 4:05
5
Khrennikov Eduard RUSRussia 17:19 4:08
6
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 17:28 4:10
7
Schnyder Gion SUISwitzerland 17:30 4:11
8
Kiselev Vladislav RUSRussia 17:33 4:11
9
Kotro Tuomas FINFinland 17:34 4:12
10
Blomgren Erik SWESweden 17:44 4:14
11
Baklid Jorgen NORNorway 17:45 4:14
12
Wiggen Øyvind NORNorway 17:57 4:17
13
Lundholm Markus SWESweden 17:59 4:18
14
Linnainmaa Tero FINFinland 18:03 4:19
15
Uusitalo Jyri FINFinland 18:08 4:20
16
Kvåle Bjørnar NORNorway 18:16 4:22
16
Trifonenkov Maxim RUSRussia 18:16 4:22
18
Hammarberg Martin SWESweden 18:18 4:22
19
Häkkinen Janne FINFinland 18:33 4:26
20
Jaama Mattis ESTEstonia 18:40 4:27
21
Horvat Petr CZECzech Republic 18:49 4:30
21
Tuomala Misa FINFinland 18:49 4:30
23
Wickbom Rasmus SWESweden 19:20 4:37
24
Škoda Jakub CZECzech Republic 19:26 4:38
25
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 19:45 4:43
26
Zlobin Aleksandr RUSRussia 19:53 4:45
27
Laciga Radek CZECzech Republic 19:58 4:46
28
Ogorodnikov Vadim RUSRussia 20:04 4:48
29
Walheim Sixten SWESweden 20:23 4:52
30
Hallop Kevin ESTEstonia 20:34 4:55
31
Comai Davide ITAItaly 20:39 4:56
32
Matus Vojtech CZECzech Republic 20:44 4:57
33
Deininger Lukas SUISwitzerland 20:56 5:00
34
Hasek Jan CZECzech Republic 21:02 5:01
35
Bieri Andrin SUISwitzerland 21:59 5:15
36
Vaitkus Rokas LTULithuania 22:03 5:16
37
Suciu Simion ROURomania 22:11 5:18
38
Vystavel Ondrej CZECzech Republic 22:28 5:22
39
Ambrazas Ignas LTULithuania 22:30 5:22
40
Corradini Francesco ITAItaly 22:32 5:23
41
Jaroszek Radosław POLPoland 22:56 5:29
42
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 23:12 5:33
43
Ambrazas Svajūnas LTULithuania 23:25 5:36
44
Szep Zoltan ROURomania 23:37 5:38
45
Tintar Mihai Andrei ROURomania 23:43 5:40
46
Marych Kostiantyn UKRUkraine 23:55 5:43
47
Blejdea Alexandru Marine ROURomania 24:58 5:58
48
Demir Erkan TURTurkey 27:10 6:29
49
Aycicek Ugur TURTurkey 27:46 6:38
50
Aktimur Onder TURTurkey 30:06 7:12
51
Aycicek Ozan TURTurkey 30:46 7:21
52
Aycicek Yasin TURTurkey 31:04 7:25
53
Kotan Emirhan TURTurkey 31:07 7:26
54
Ozcan Servet TURTurkey 32:52 7:51
55
Gurcan Umut TURTurkey 45:35 10:54

Tarpiniai laikai