Baltic championship relay
EST, Rõuge, 2019-05-26

Rezultatai

Grupė M16

Trasa 4.2 km 15 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
1
Lithuania 1 LTU1:27:18 1Dementavičius Tadas28:08 (  1)28:08 (  1)
2Časas Adomas29:31 (  2)57:39 (  1)
3Lapinskas Andojas29:39 (  2)1:27:18 (  1)
2
Latvia 1 LAT1:29:37 1Babins Artems32:25 (  4)32:25 (  4)
2Lazdāns Emīls28:34 (  1)1:00:59 (  2)
3Saulīte Matīss28:38 (  1)1:29:37 (  2)
3
Estonia 1 EST1:36:54 1Joonas Jürgen31:20 (  3)31:20 (  3)
2Mahla Mihkel33:37 (  3)1:04:57 (  3)
3Jaama Olle Ilmar31:57 (  5)1:36:54 (  3)
4
Lithuania 2 LTU1:40:15 1Rimkus Tautvydas34:51 (  8)34:51 (  8)
2Murėnas Kasparas34:41 (  5)1:09:32 (  8)
3Valatkevičius Rytis30:43 (  3)1:40:15 (  4)
5
Belarus 1 BLR1:40:56 1Zhylinski Siarhei33:49 (  7)33:49 (  7)
2Furik Aliaksandr35:37 (  7)1:09:26 (  7)
3Tomashau Oleg31:30 (  4)1:40:56 (  5)
6
Latvia 2 LAT1:41:18 1Kalniņš Austris32:35 (  5)32:35 (  5)
2Vintišs Dāvis35:32 (  6)1:08:07 (  4)
3Staņa Gustavs33:11 (  6)1:41:18 (  6)
7
Estonia 2 EST1:43:55 1Palo Nansen35:05 (  9)35:05 (  9)
2Jakobson August34:06 (  4)1:09:11 (  6)
3Udam Mehis34:44 (  7)1:43:55 (  7)
8
Russia 1, Saint Petersburg RUS1:53:01 1Gavriliuk Maksim31:16 (  2)31:16 (  2)
2Pavlovskii Gleb37:44 (  8)1:09:00 (  5)
3Elkin Iakov44:01 (10)1:53:01 (  8)
9
Latvia 3 LAT1:53:19 1Vītoliņš Audris Odo33:00 (  6)33:00 (  6)
2Saulīte Emīls38:00 (  9)1:11:00 (  9)
3Krūmiņš Edvards42:19 (  9)1:53:19 (  9)
10
Estonia 3 EST2:11:26 1Krahv Chris Markus37:34 (10)37:34 (10)
2Panker Bert Joosep46:14 (11)1:23:48 (10)
3Tisler Karmo47:38 (12)2:11:26 (10)
11
Belarus 2 BLR2:15:54 1Adnaochka Danila42:00 (11)42:00 (11)
2Labkovich Ivan48:22 (12)1:30:22 (11)
3Darashevich Yahor45:32 (11)2:15:54 (11)
12
Lithuania 3 LTU2:24:35 1Gineika Julius52:51 (12)52:51 (12)
2Mackevičius Tadas43:11 (10)1:36:02 (12)
3Aukštuolis Edvardas48:33 (13)2:24:35 (12)
13
Russia 2, Saint Petersburg RUS2:38:35 1Volkov Petr54:11 (13)54:11 (13)
2Shcherbakov Ilia1:03:49 (13)1:58:00 (13)
3Shevchenko Budimir40:35 (  8)2:38:35 (13)
  Belarus 3 BLRdsq 1Damanski Aliaksei56:48 (14)56:48 (14)
2Sarahavets Mikita1:26:52 (14)2:23:40 (14)
3Batanau Artsiomdsq 
  Russia 3, Saint Petersburg RUSdsq 1Tarasenkov Anton59:34 (15)59:34 (15)
2Poltaev Bogdandsq