dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Registracija racesults.lt

LTU LTU, Šiauliai, 2019-07-28

Registracija baigėsi.

NumerisGrupėKomanda, MiestasPavardė, Vardas BūvisPastabos
 
 1
RRS/Alfa - Venden, RīgaJurēviča Ieva    
 
 2
Utenos DSC, UtenaBaskevičiūtė Greta    
 
 3
Vėtrungė SK, Viesulo SC, KlaipėdaGliožytė Kotryna    
Budreikaitė Kornelija
 
 4
Focus Vilnius, VilniusŠličkutė Milda    
 
 5
Fortūna DK, PRSSG, PanevėžysJonikaitė Dovilė    
 
 6
Fortūna DK, PRSSG, PanevėžysRukaitė Gabija    
 
 7
PRSSG, PanevėžysPatinskaitė Paulina    
 
 8
S-Sportas, ŠiauliaiSankauskienė Raminta    
 
 9
Team ZZK, RīgaSmirnova Lyuba    
 
 10
Šiaulių JTC, ŠiauliaiAbukaitytė Rugilė    
 
 11
Velo Šiauliai, ŠiauliaiKriaučionytė Irma    
 
 12
Venden, RīgaJurēviča Diāna    
 
 13
KretingaPipikienė Alytė    
 
 14
Abora Madara    
Janauskas Paulius
 
 15
ŠiauliaiKiaurakis Orestas    
 
 16
Dubysos SMKavaliauskas Pijus    
 
 17
Šiaulių JTC, ŠiauliaiMalakauskas Gabrielius    
 
 18
Utenos DSC, UtenaStundžia Rokas    
Gerdauskas Aironas
 
 19
Utenos DSC, UtenaKlimavičius Nikolas    
 
 20
Vėtrungė SK, Viesulo SC, KlaipėdaŠleinius Dominykas    
Gedrimas Matas
 
 21
Top team, VilniusButkevičius Algirdas    
Blockis Vytautas
 
 22
BLITZ, VilniusTamulis Martynas    
 
 23
Focus Vilnius, VilniusSkunčikas Tomas    
Vareikis Vitalis
 
 24
Jokers - Santa Monica Networks, VilniusJurna Danielius    
 
 25
Jokers - Santa Monica Networks, KaunasJanuškevičius Jovaldas    
 
 26
Memel CT, VilniusLevickis Darius    
 
 27
S-Sportas, VilniusPetrusevičius Rimas    
Gulbinas Marius
 
 28
KalvisŽitkevičius Darius    
Genevičius Pijus
 
 29
KlaipėdaBarkauskas Simas    
 
 30
KaunasMaculevičius Viktoras    
 
 31
VilniusJakubauskas Simonas    
 
 32
Petrauskas Donatas    
 
 33
VilniusKvajauskas Povilas    
 
 34
Colibri CT, VilniusGurklys Justinas    
 
 35
Dviratai - Daistatus, KaunasKazakevičius Artūras    
Janušaitis Paulius
 
 36
Focus Vilnius, VilniusKalina Raimondas    
 
 37
Nikeliuotas špykis DK, AlytusKyguolis Mantas    
Andriuškevičius Mantas
 
 38
Runglorious bastards, VilniusPurkėnas Algirdas    
 
 39
S-Sportas, VilniusAleliūnas Vilius    
 
 40
Team ZZK, RīgaPogodins Kirils    
 
 41
TRItonas, VilniusRidikas Adas Vėjas    
 
 42
Velo Ghost Veloma, GargždaiČepauskas Arūnas    
Beržanskis Mantas
 
 43
Velo Šiauliai, KelmėNauronis Gintautas    
Sankauskis Adolfas
 
 44
Velomanai team, KaunasSankauskas Donatas    
Prošogolavičius Saulius
 
 45
Velopeak hunter, PalangaStankevičius Vytautas    
Bajorūnas Donatas
 
 46
Vėtrungė SK, Viesulo SC, KlaipėdaŽukauskas Arvydas    
 
 47
Virsotne marmot, RīgaPetersons Martins    
Velins Imants
 
 48
Kulikauskas Egidijus    
Merzukin Alexandr
 
 49
KaunasPetrauskas Ričardas    
 
 50
ElektrėnaiLaucius Tautvydas    
 
 51
ŠiauliaiLabanauskas Gintautas    
 
 52
Kilcullen CC, KilcullenBrowne Liam    
 
 53
MTB Grobiņas novads, LiepajaJankovs Dmitrijs    
 
 54
Nikeliuotas špykis DK, AlytusŠpakov Sergej    
 
 55
Top team cycling, VilniusŽukov Jurij    
 
 56
Umarai SP, PanevėžysJaneliūnas Saulius    
 
 57
Velo Ghost Veloma, KlaipėdaVilinauskas Vilmantas    
Knieža Pranas
 
 58
Velo Šiauliai, ŠiauliaiKavaliauskas Egidijus    
Kaupas Gvidas
 
 59
Veloclub, DaugavpilsKalašņikovs Viktors    
 
 60
Velomanai team, KaunasŠarkauskas Saulius    
Kvietinskas Irmantas
 
 61
Velonova - Bioracer CT, VilniusFrankas Giedrius    
 
 62
Velopeak hunter, KlaipėdaKlimavičius Saulius    
Andruška Vytautas
 
 63
Versmė MTB, PlungėČiuželis Darius    
 
 64
Virsotne marmot, RīgaMelbardis Girts    
Veldre Juris
 
 65
Sirutis Žydrūnas    
Michailov Oleg
 
 66
VilniusAndruska Marius    
 
 67
KaunasRutkauskas Edgaras    
 
 68
ŠiauliaiKvietkauskas Deividas    
 
 69
KaunasBičius Arūnas    
 
 70
Drym tym, ŠiauliaiTamošaitis Donatas    
 
 71
Nikeliuotas špykis DK, AlytusLiutkauskas Ramūnas    
 
 72
S-Sportas, ŠiauliaiLaurutis Mantas    
Ruminas Antanas
 
 73
Tinklas, ŠiauliaiBartašius Mažvydas    
 
 74
Velo Ghost Veloma, GargždaiRukuiža Darius    
 
 75
Velo Šiauliai, ŠiauliaiSurvila Marius    
 
 76
Veloratai DK, KėdainiaiKavaliauskas Rūtenis    
Augustinas Žilvinas
 
 77
Venden, RīgaJurēvičs Māris    
 
 78
JoniškisJurkevičius Artūras    
 
 79
UtenaTamošiūnas Darius    
 
 80
ŠiauliaiBartašius Kęstutis    
 
 81
PanevėžysŽukauskas Artūras    
 
 82
KlaipėdaJarmoška Leonas    
 
 83
VilniusJokubonis Vytautas    
 
 84
KaunasKemtys Algirdas    
 
 85
ŠiauliaiGaniprauskas Linas    
 
 86
Antaris team, ŠirvintosVilčinskas Nerijus    
 
 87
Dviratai - Daistatus, KaunasVainius Linas    
 
 88
Nikeliuotas špykis DK, AlytusVitukynas Antanas    
 
 89
S-Sportas, ŠiauliaiKlicner Tomas    
Klevinskas Arūnas
 
 90
Velonova, VilniusPatinskas Kęstutis    
 
 91
Veloratai DK, KėdainiaiLipnevičius Arūnas    
 
 92
Nikeliuotas špykis DK, AlytusMažeika Vytautas    
Teškevičius Algirdas
 
 93
Velo Šiauliai, ŠiauliaiSeverovas Vytas    
 
 94
Veloratai DK, KėdainiaiBalčikonis Vladas    
 
 95
Dviratai - Daistatus, KaišiadorysKiušas Petras    
 
 96
Jonavos MTB, JonavaRazgaitis Adomas    
 
 97
Team ZZKKornilovs Vitalijs    
Guschin Volodymyr
 
 98
Amore&Vita - Prodir, RīgaSergis Kaspars    
 
 99
Amore&Vita - Prodir, RīgaAnsons Kristers    
 
 100
Colibri CT, KaunasPetkevičius Emilis    
 
 101
Colibri CT, VilniusGudiškis Eimantas    
 
 102
Dobeles dzirnavnieks / fee free, SiguldaRitums Raivis    
Boļšis Niklavs
 
 103
Evelo teamViļumovs Ivo    
Vosekalns Andris
 
 104
Focus Vilnius, PakruojisMateliūnas Tomas    
 
 105
Fortūna DK, PanevėžysBagdonas Arminas    
 
 106
Jokers - Santa Monica Networks, KaunasGrigas Laurynas    
 
 107
Memel CT, KlaipėdaBeniušis Justas    
Lašinis Venantas
 
 108
MTB Grobiņas novads, GrobiņaKrekovskis Mārtiņš    
 
 109
RE/MAX, VijoliaiNiauronis Justas    
 
 110
S-Sportas, KaunasŠertvytis Donatas    
Šideikis Povilas
 
 111
Team ZZKKnops Kristaps    
 
 112
Team ZZK, BauskaLauks Toms    
 
 113
Team ZZKRibaks Emīls    
Pavlovs Ēvalds
 
 114
Top team cycling, VilniusKovaliovas Edgaras    
Talačka Lukas
 
 115
Velonova - Bioracer CT, VilniusKaupas Gediminas    
Micė Tomas
 
 116
Velopeak hunter, GardamasZdanevičius Jokūbas    

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
Abromavičius RenatasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 2
Abromavičiūtė AistėŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 3
Aleksandravičius Romualdas    
 
 4
Ambrazienė AinėS-Sportas, Šiauliai    
 
 5
Andruškienė IrenaŠiauliai    
 
 6
Atstopas Aurelijus    
 
 7
Atstopienė Jurgita    
 
 8
Balsienė Nijolė    
 
 9
Balsys AidasPanevežys    
 
 10
Baškys Augustas    
 
 11
Bilius TomasŠiauliai    
 
 12
Bilotaitė VitalijaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 13
Bučinskas RimgaudasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 14
Butka Vakaris    
 
 15
Chorūnas Artūras    
 
 16
Čalnaris SauliusŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 17
Čerkauskaitė RugilėŠiauliai    
 
 18
Daujotis PetrasŠiauliai    
 
 19
Galinskienė IlonaAutogaliunas, Šiauliai    
 
 20
Galinskis DanieliusAutogaliunas, Šiauliai    
 
 21
Galinskis GintarasAutogaliunas, Šiauliai    
 
 22
Gramavičius TomasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 23
Gribovskij ArielisDviratai - Daistatus, Kaunas    
 
 24
Gulbinas Arielis    
 
 25
Gulbinas Donatas    
 
 26
Gulbinas Matijus    
 
 27
Gulbinas Ramis    
 
 28
Gulbinienė Laima    
 
 29
Jankauskas Valentas    
 
 30
Jaseliūnas RaimundasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 31
Jasiūnas Gintaras    
 
 32
Jasiūnas Matas    
 
 33
Jocas Karolis    
 
 34
Jurkus AndriusBaltik vairas    
 
 35
Jurkus JonasBaltik vairas    
 
 36
Jurkutė RūtaBaltik vairas    
 
 37
Jurkuvienė SimonaBaltik vairas    
 
 38
Jurkuvienė TatjanaBaltik vairas    
 
 39
Kidžius ZenonasŠiauliai    
 
 40
Komarovas CezijusSakas OK, Šiauliai    
 
 41
Komarovas DominykasSakas OK, Šiauliai    
 
 42
Kopilovas IgnasŠiauliai    
 
 43
Kopilovas MantasŠiauliai    
 
 44
Kumpienė Ingrida    
 
 45
Kumpis Dominykas    
 
 46
Kundrotas Nojus    
 
 47
Lingytė SigitaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 48
Lukšaitė GodaBaltik vairas    
 
 49
Lukšas DomasBaltik vairas    
 
 50
Lunskis DaliusŠiaulių bankas, Šiauliai    
 
 51
Mačiulytė KristinaŠiauliai    
 
 52
Marcinkus VytautasŠiauliai    
 
 53
Mažeika ArnasŠiauliai    
 
 54
Mažeika RobertasŠiauliai    
 
 55
Miknevičius Irmanatas    
 
 56
Musiejukas Titas    
 
 57
Normantas ArūnasŠiaulių r.    
 
 58
Norvaišas Kęstutis    
 
 59
Palubinskas Juozas    
 
 60
Petrauskas KarolisPanevėžys    
 
 61
Prochorova TamaraLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 62
Prochorovas AleksandrasLSDP, Šiauliai    
 
 63
Rauckienė JovitaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 64
Rauckis VladasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 65
Ražinskas Augustas    
 
 66
Repšys Arijus    
 
 67
Rupšys JokūbasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 68
Rupšys MindaugasSuncity crossfit, Šiauliai    
 
 69
Ruzgė EglėBaltik vairas    
 
 70
Ruzgys AdomasBaltik vairas    
 
 71
Ruzgys MantasBaltik vairas    
 
 72
Sankauskienė Zita    
 
 73
Sankauskis AivarasS-Sportas, Panevėžys    
 
 74
Saročka Martynas    
 
 75
Sartauskas JustinasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 76
Saugūnas Simas    
 
 77
Saugūnas Vilius    
 
 78
Savickas Matas    
 
 79
Seliverstov AleksandrŠiauliai    
 
 80
Severovas RytisVelo Šiauliai, Šiauliai    
 
 81
Stanislovas VygandasŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 82
Strockis EmilisDubysos SM    
 
 83
Šeškytė-Klevinskė EglėŠiauliai    
 
 84
Šleika DonatasŠiauliai    
 
 85
Šleikienė DaivaŠiauliai    
 
 86
Urniežiūtė UgnėS-Sportas    
 
 87
Urniežiūtė UrtėS-Sportas    
 
 88
Vaičekavičienė JolantaLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 89
Vaidas Mantas    
 
 90
Vasauskas Gabrielius    
 
 91
Veršinskas Tautvydas    
 
 92
Veršinskas Vytautas    
 
 93
Veršinskienė Jūratė    
 
 94
Vizgaudaitė GodaŠiaulių veteranų sporto klubas, Šiauliai    
 
 95
Žakaris EdvardasLSDP Šiaulių m. skyrius, Šiauliai    
 
 96
Žlabys VaidotasŠiauliai    
 
 97
Banytė Rūta    
 
 98
Butka VakarisDubysos SM    
 
 99
Figoras Paulius    
 
 100
Galinauskas Mantas    
 
 101
Galinauskas MantasŠiauliai    
 
 102
Galvičiūtė Gabija    
 
 103
Jurēvičs Dominiks-JēkabsDip-dap balance    
 
 104
Kamarevcevas Tomas    
 
 105
Komarovas Dominykas    
 
 106
Kumpis DominykasDubysos SM    
 
 107
Mažeika Arnas    
 
 108
Mažeika Robertas    
 
 109
Musiejukas TitasDubysos SM    
 
 110
Ražinskas AugustasDubysos SM    
 
 111
Sankauskis AivarasS-Sportas    
 
 112
Saugūnas SimasDubysos SM    
 
 113
Saugūnas ViliusDubysos SM    
 
 114
Savickas MatasDubysos SM    
 
 115
Šleika Domantas    
 
 116
Šleika Domantas    
 
 117
Urniežiūtė UgnėS-Sportas    
 
 118
Urniežiūtė UrtėS-Sportas    
 
 119
Vaitiekūnas Benas    
 
 120
Vasauskaitė Aurelija    
 
 121
Vasauskas Gabrielius    
 
 122
Veršinskas Vytautas