dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Šiauliai, 2019-07-28

Grupės KOM-A, ME, V35, VE

Trasa 98.0 km 14 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1VEAdomaitis RojusLTU LTUMemel CT, Klaipėda 14 2:25:34.8 40.4
2VEKnops KristapsLAT LATTeam ZZK 14 2:25:35.2 40.4
3VEGudiškis EimantasLTU LTUColibri CT, Vilnius 14 2:26:05.2 40.3
4VEAnsons KristersLAT LATAmore&Vita - Prodir, Rīga 14 2:26:05.5 40.2
5VEKelmelis AristidasLTU LTUMemel CT, Klaipėda 14 2:26:05.7 40.2
6VEPavlovs ĒvaldsLAT LATTeam ZZK 14 2:26:05.0 40.2
7VEVosekalns AndrisLAT LATEvelo team 14 2:26:06.5 40.2
8VELašinis VenantasLTU LTUMemel CT, Klaipėda 14 2:26:13.0 40.2
9VEMasiulis DenasLTU LTUMemel CT, Klaipėda 14 2:26:17.4 40.2
10VEŠideikis PovilasLTU LTUS-Sportas, Kaunas 14 2:26:17.5 40.2
11VEKaupas GediminasLTU LTUVelonova - Bioracer CT, Vilnius 14 2:26:17.5 40.2
12VEBeniušis JustasLTU LTUMemel CT, Klaipėda 14 2:26:17.8 40.2
13VEŠertvytis DonatasLTU LTUS-Sportas, Kaunas 14 2:26:19.7 40.2
14VEDankbars OskarsLAT LATDobeles dzirnavnieks / fee free, Ventspils 14 2:26:45.3 40.1
15V35Tamulis MartynasLTU LTUBLITZ, Vilnius 14 2:26:49.0 40
16VENorutis ŽygimantasLTU LTUColibri CT 14 2:27:10.3 40
17VERoze ArtisLAT LATDobeles dzirnavnieks / fee free, Tukums 14 2:27:10.5 40
18VESergis KasparsLAT LATAmore&Vita - Prodir, Rīga 14 2:27:10.8 40
19VEMatuzevičius ŽygimantasLTU LTUColibri CT 14 2:27:10.9 40
20VEJanuškevičius MantasLTU LTUMemel CT, Klaipėda 14 2:27:11.0 39.9
21VEMicė TomasLTU LTUVelonova - Bioracer CT, Vilnius 14 2:27:11.4 39.9
22V35Blockis VytautasLTU LTU  14 2:27:11.5 39.9
23VERibaks EmīlsLAT LATTeam ZZK 14 2:27:11.5 39.9
24VEKornilovs VitalijsLAT LATTeam ZZK 14 2:27:11.7 39.9
25VEMateliūnas TomasLTU LTUFocus Vilnius, Pakruojis 14 2:27:11.8 39.9
26VEBoļšis NiklavsLAT LATDobeles dzirnavnieks / fee free, Baloži 14 2:27:12.2 39.9
27VEČeremisinov ArtūrLTU LTU  14 2:27:12.5 39.9
28V35Jurna DanieliusLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Vilnius 14 2:27:12.7 39.9
29VELauks TomsLAT LATTeam ZZK, Bauska 14 2:27:12.8 39.9
30V35Petrusevičius RimasLTU LTUS-Sportas, Vilnius 14 2:27:12.0 39.9
31VEGuschin VolodymyrLAT LATTeam ZZK 14 2:27:14.6 39.9
32VEKovaliovas EdgarasLTU LTUTop team cycling, Vilnius 14 2:27:16.1 39.9
33VEKmieliauskas RokasLTU LTUMemel CT, Klaipėda 14 2:27:16.5 39.9
34VEViļumovs IvoLAT LATEvelo team 14 2:27:17.0 39.9
35VERitums RaivisLAT LATDobeles dzirnavnieks / fee free, Sigulda 14 2:27:20.2 39.9
36VEZdanevičius JokūbasLTU LTUVelopeak hunter, Gardamas 14 2:38:34.7 37.1
37VEKuras LaurynasLTU LTUMemel CT, Klaipėda 13 2:16:48.5 39.9
38VEPetkevičius EmilisLTU LTUColibri CT, Kaunas 13 2:25:53.5 37.4
39VEGirdvainis GedasLTU LTUSkuodas 13 2:25:53.8 37.4
40VETalačka LukasLTU LTUTop team cycling, Vilnius 13 2:27:35.4 37
41V35Butkevičius AlgirdasLTU LTUTop team, Vilnius 13 2:27:39.3 37
42VEKrekovskis MārtiņšLAT LATMTB Grobiņas novads, Grobiņa 13 2:31:28.9 36
43VEMikulens JurisLAT LATEvelo team 13 2:31:43.8 36
44VEGrigas LaurynasLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Kaunas 13 2:31:56.4 35.9
45V35Skunčikas TomasLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:31:35.8 33.2
46MEAbora MadaraLTU LTU  12 2:31:42.1 33.2
47V35Vareikis VitalisLTU LTUFocus Vilnius, Vilnius 12 2:34:12.8 32.7
48VEŠēlis JānisLAT LATDobeles dzirnavnieks / fee free, Priekule 11 2:11:08.2 35.2
49V35Januškevičius JovaldasLTU LTUJokers - Santa Monica Networks, Kaunas 11 2:30:54.9 30.6
50V35Gulbinas MariusLTU LTUS-Sportas, Šiauliai 11 2:32:11.4 30.4
51VENiauronis JustasLTU LTURE/MAX, Vijoliai 11 2:39:15.3 29
52VEStonkus MartynasLTU LTUVitus DK 9 1:43:39.8 36.5
53VERaugala GustasLTU LTUColibri CT 6 1:00:52.0 41.4
54VEAželis EitvilasLTU LTU  6 1:00:53.3 41.4
55V35Levickis DariusLTU LTUMemel CT, Vilnius 4 1:37:44.1 17.2
56VEBagdonas ArminasLTU LTUFortūna DK, Panevėžys 3 46:18.0 27.2

Tarpiniai laikai