dbtopas login
Klaipėda challenge → Rezultatai

ltu LTU, Klaipėda, 2019-08-03

Grupė M-MIX

Trasa 21.0 km

Rinktis  suma  1 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1
Trimakė Kristinaltu LTUNepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos 40 1:55:16
1
Trimakas Gediminasltu LTUNepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos 40 1:55:16
3
Vaičius Kęstutisltu LTUFor fun 40 2:01:47
4
Viršilaitė Kristinaltu LTUFor fun 40 2:01:49
5
Bartkus Arūnasltu LTUA & J 40 2:02:41
5
Kolyčienė Jurgitaltu LTUA & J 40 2:02:41
7
Zaneuski Iharblr BLRQwerty 40 2:05:44
7
Hatsuk Nataliyablr BLRQwerty 40 2:05:44
9
Cibas Tautvydasltu LTULekiam kaip vėjas 40 2:06:00
9
Cibienė Gabijaltu LTULekiam kaip vėjas 40 2:06:00
11
Žičkutė Lauraltu LTUMultipla 40 2:06:07
11
Dabužinskas Dominykasltu LTUMultipla 40 2:06:07
13
Kuznecovienė Annaltu LTU2A 40 2:08:15
14
Sysas Algirdasltu LTU2A 40 2:08:16
15
Daukšys Algirdasltu LTUDouble A 40 2:12:24
16
Bernotaitė Aurelijaltu LTUDouble A 40 2:12:25
17
Blažauskaitė Julijaltu LTUVS FITNESS 40 2:16:04
17
Docius Šarūnasltu LTUVS FITNESS 40 2:16:04
19
Daukšys Deividasltu LTUDkvadratu 40 2:16:32
19
Šumskė Dovilėltu LTUDkvadratu 40 2:16:32
21
Toleikis Šarūnasltu LTUToli eis 40 2:17:13
21
Toleikienė Kristinaltu LTUToli eis 40 2:17:13
23
Kalvaitienė Deimantėltu LTUNepal 40 2:17:30
24
Kalvaitis Romandasltu LTUNepal 40 2:17:33
25
Žėglytė Jurgitaltu LTUPrincas ir Panda 40 2:18:30
26
Avchimovičius Andrėjusltu LTUPrincas ir Panda 40 2:18:32
27
Stupakevich Hannablr BLRMasha & Bear 40 2:22:03
28
Ashurka Antonblr BLRMasha & Bear 40 2:22:04
29
Čepokas Dariusltu LTUALL OK 40 2:25:58
30
Čepokienė Linaltu LTUALL OK 40 2:25:59
31
Banevičiūtė Eglėltu LTUUnagi 40 2:26:12
32
Vainauskas Justinasltu LTUUnagi 40 2:26:13
33
Ranonis Gediminasltu LTUPo padu 40 2:28:16
33
Ranonienė Loretaltu LTUPo padu 40 2:28:16
35
Šueris Augustinasltu LTUKukuliai 40 2:29:27
36
Gvazdauskaitė Andrėltu LTUKukuliai 40 2:29:29
37
Chabaniuk Alehblr BLRWi-Fi 40 2:35:04
37
Filipovich Yauheniyablr BLRWi-Fi 40 2:35:04
39
Žukauskas Dariusltu LTUMarių meškos 40 2:36:11
40
Žukauskienė Oksanaltu LTUMarių meškos 40 2:36:13
41
Petrulionis Artūrasltu LTUVakaras 40 2:52:15
42
Jasėnaitė Astaltu LTUVakaras 40 2:52:17
43
Sinyak Yuryblr BLRLemon pie 40 3:01:26
44
Dashchuk Alenablr BLRLemon pie 40 3:01:27
45
Džiuvenis Vitalijusltu LTUJoVi 40 3:03:57
45
Džiuvenienė Jovitaltu LTUJoVi 40 3:03:57
47
Parnarauskienė Aušraltu LTURaumenys 40 3:07:16
48
Parnarauskas Juliusltu LTURaumenys 40 3:07:18
49
Šimanskienė Jurgitaltu LTUKomisarai 40 3:24:43
50
Šimanskis Linasltu LTUKomisarai 40 3:24:44
51
Tuleikė Eglėltu LTUKačiukai 40 4:27:34
52
Tuleikis Ignasltu LTUKačiukai 40 4:27:36
53
Rudokaitė Rūta Emilija Magdalenaltu LTUJau tokie aware 31 3:17:07
54
Marcinkus Laurynas Vincasltu LTUJau tokie aware 31 3:17:08
55
Jankauskaitė Jurgaltu LTUPiau Piau 30 3:22:49
56
Giedraitis Pijusltu LTUPiau Piau 30 3:22:51
57
Perskaudas Deividasltu LTUŽvejų 7-2 23 2:17:55
58
Saikevičiūtė Ingridaltu LTUŽvejų 7-2 23 2:17:57
59
Vosylius Dainiusltu LTUVentiletorius 23 3:09:44
59
Kundrotienė Ingridaltu LTUVentiletorius 23 3:09:44
61
Pusvaškienė Sigitaltu LTUBitutės 17 3:41:23
62
Pusvaškis Ignasltu LTUBitutės 17 3:41:26

Tarpiniai laikai