Klaipėda challenge
LTU, Klaipėda, 2019-08-03

Rezultatai

Grupė M-MIX

KomandaDalyvis
vietapavadinimasšalis Taškai Laikas Pavardė, Vardas Taškai Laikas
1Nepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos LTU 40 1:55:16 Trimakas Gediminas 40 1:55:16 (  1)
Trimakė Kristina 40 1:55:16 (  1)
2For fun LTU 40 2:01:49 Vaičius Kęstutis 40 2:01:47 (  3)
Viršilaitė Kristina 40 2:01:49 (  4)
3A & J LTU 40 2:02:41 Kolyčienė Jurgita 40 2:02:41 (  5)
Bartkus Arūnas 40 2:02:41 (  5)
4Qwerty BLR 40 2:05:44 Hatsuk Nataliya 40 2:05:44 (  7)
Zaneuski Ihar 40 2:05:44 (  7)
5Lekiam kaip vėjas LTU 40 2:06:00 Cibienė Gabija 40 2:06:00 (  9)
Cibas Tautvydas 40 2:06:00 (  9)
6Multipla LTU 40 2:06:07 Dabužinskas Dominykas 40 2:06:07 (11)
Žičkutė Laura 40 2:06:07 (11)
72A LTU 40 2:08:16 Kuznecovienė Anna 40 2:08:15 (13)
Sysas Algirdas 40 2:08:16 (14)
8Double A LTU 40 2:12:25 Daukšys Algirdas 40 2:12:24 (15)
Bernotaitė Aurelija 40 2:12:25 (16)
9VS FITNESS LTU 40 2:16:04 Docius Šarūnas 40 2:16:04 (17)
Blažauskaitė Julija 40 2:16:04 (17)
10Dkvadratu LTU 40 2:16:32 Šumskė Dovilė 40 2:16:32 (19)
Daukšys Deividas 40 2:16:32 (19)
11Toli eis LTU 40 2:17:13 Toleikienė Kristina 40 2:17:13 (21)
Toleikis Šarūnas 40 2:17:13 (21)
12Nepal LTU 40 2:17:33 Kalvaitienė Deimantė 40 2:17:30 (23)
Kalvaitis Romandas 40 2:17:33 (24)
13Princas ir Panda LTU 40 2:18:32 Žėglytė Jurgita 40 2:18:30 (25)
Avchimovičius Andrėjus 40 2:18:32 (26)
14Masha & Bear BLR 40 2:22:04 Stupakevich Hanna 40 2:22:03 (27)
Ashurka Anton 40 2:22:04 (28)
15ALL OK LTU 40 2:25:59 Čepokas Darius 40 2:25:58 (29)
Čepokienė Lina 40 2:25:59 (30)
16Unagi LTU 40 2:26:13 Banevičiūtė Eglė 40 2:26:12 (31)
Vainauskas Justinas 40 2:26:13 (32)
17Po padu LTU 40 2:28:16 Ranonienė Loreta 40 2:28:16 (33)
Ranonis Gediminas 40 2:28:16 (33)
18Kukuliai LTU 40 2:29:29 Šueris Augustinas 40 2:29:27 (35)
Gvazdauskaitė Andrė 40 2:29:29 (36)
19Wi-Fi BLR 40 2:35:04 Filipovich Yauheniya 40 2:35:04 (37)
Chabaniuk Aleh 40 2:35:04 (37)
20Marių meškos LTU 40 2:36:13 Žukauskas Darius 40 2:36:11 (39)
Žukauskienė Oksana 40 2:36:13 (40)
21Vakaras LTU 40 2:52:17 Petrulionis Artūras 40 2:52:15 (41)
Jasėnaitė Asta 40 2:52:17 (42)
22Lemon pie BLR 40 3:01:27 Sinyak Yury 40 3:01:26 (43)
Dashchuk Alena 40 3:01:27 (44)
23JoVi LTU 40 3:03:57 Džiuvenienė Jovita 40 3:03:57 (45)
Džiuvenis Vitalijus 40 3:03:57 (45)
24Raumenys LTU 40 3:07:18 Parnarauskienė Aušra 40 3:07:16 (47)
Parnarauskas Julius 40 3:07:18 (48)
25Komisarai LTU 40 3:24:44 Šimanskienė Jurgita 40 3:24:43 (49)
Šimanskis Linas 40 3:24:44 (50)
26Kačiukai LTU 40 4:27:36 Tuleikė Eglė 40 4:27:34 (51)
Tuleikis Ignas 40 4:27:36 (52)
27Jau tokie aware LTU 31 3:17:08 Rudokaitė Rūta Emilija Magdalena 31 3:17:07 (53)
Marcinkus Laurynas Vincas 31 3:17:08 (54)
28Piau Piau LTU 30 3:22:51 Jankauskaitė Jurga 30 3:22:49 (55)
Giedraitis Pijus 30 3:22:51 (56)
29Žvejų 7-2 LTU 23 2:17:57 Perskaudas Deividas 23 2:17:55 (57)
Saikevičiūtė Ingrida 23 2:17:57 (58)
30Ventiletorius LTU 23 3:09:44 Kundrotienė Ingrida 23 3:09:44 (59)
Vosylius Dainius 23 3:09:44 (59)
31Bitutės LTU 17 3:41:26 Pusvaškienė Sigita 17 3:41:23 (61)
Pusvaškis Ignas 17 3:41:26 (62)