dbtopas login
Kaunas Challenge → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Kaunas, 2019-08-24

Grupės J-MIX, J-MOT, J-VYR

Trasa 59 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Taškai Laikas
1J-VYRGvildys Jonas Vytautas
LTU
LTU
S-Sportas adventure team, Kaunas   59 6:04:10
1J-VYRŠumskas Gytis
LTU
LTU
S-Sportas adventure team, Kaunas   59 6:04:10
3J-VYRPetrulis Vitalijus
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai   59 6:06:16
4J-VYRKavaliauskas Regimantas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai   59 6:06:17
5J-VYRCibas Domantas
LTU
LTU
Sietynas pro racing, Vilnius   59 6:10:33
5J-VYRRalys Vytautas
LTU
LTU
Sietynas pro racing, Vilnius   59 6:10:33
7J-VYRRimša Justas
LTU
LTU
Vandeniu žeme ir oru, Klaipėda   59 6:17:18
8J-VYRGenys Daivaras
LTU
LTU
Vandeniu žeme ir oru, Klaipėda   59 6:17:19
9J-VYRMickus Dovydas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius   59 6:39:34
10J-VYRLiubartas Artūras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius   59 6:39:35
11J-VYRJasinevičius Tomas
LTU
LTU
Baltų lokys, Vilnius   59 6:45:07
12J-VYRRudys Audrius
LTU
LTU
Baltų lokys, Vilnius   59 6:45:08
13J-MIXMačiulis Dainius
LTU
LTU
Compressport LTU, Vilnius   59 7:11:21
14J-MIXArlauskienė Ramunė
LTU
LTU
Compressport LTU, Vilnius   59 7:11:22
15J-VYRDobilinskas Martynas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius   59 7:18:42
15J-VYRGriškonis Tomas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius   59 7:18:42
17J-MOTStanaitytė Gintarė
LTU
LTU
S-Sportas, Kaunas   59 7:43:19
18J-MOTGvildytė Teklė Emilija
LTU
LTU
S-Sportas, Kaunas   59 7:43:27
19J-VYRLiktorius Linas
LTU
LTU
Dawaj dawaj, Vilnius   59 8:03:24
20J-VYRMikalajūnas Martynas
LTU
LTU
Festina lente, Vilnius   59 8:05:21
21J-VYRZaveckas Andrius
LTU
LTU
Festina lente, Vilnius   59 8:05:22
22J-MIXAmbrazevičiūtė Giedrė
LTU
LTU
Runglorious bastards, Kaunas   59 8:14:43
23J-MIXUrbelionis Karolis
LTU
LTU
Vilniaus bėgimo klubas, Kaunas   59 8:14:45
24J-VYRJasinskas Mindaugas
LTU
LTU
Apipelijęs hydrapakas, Kopenhaga   59 8:19:57
24J-VYRValintėlis Valdas
LTU
LTU
Apipelijęs hydrapakas, Kopenhaga   59 8:19:57
26J-MOTMačionytė Miglė
LTU
LTU
Incredible & Magic, Klaipėda   59 8:38:01
26J-MOTBaltriukaitė Ieva
LTU
LTU
Incredible & Magic, Klaipėda   59 8:38:01
28J-MIXRogal Anna
RUS
RUS
802 team, Moscow   59 8:45:36
29J-MIXPetrov Sergei
RUS
RUS
802 team, Moscow   59 8:45:37
30J-MIXChertkov Evgenii
LTU
LTU
Spb crew, Vilnius   59 8:53:56
30J-MIXSemenova Tatiana
LTU
LTU
Spb crew, Vilnius   59 8:53:56
32J-VYRPetrilionis Marius
LTU
LTU
Ž999, Vilnius   52 9:05:16
33J-VYRŽilinskas Julius
LTU
LTU
Aišku, Vilnius   41 9:13:26
34J-VYRMineikis Gediminas
LTU
LTU
Aišku, Vilnius   41 9:13:27
35J-VYRNavickas Darius
LTU
LTU
Ž999, Vilnius   39 9:05:16
36J-VYRFedotovas Andrius
LTU
LTU
Fuxai, Rokiškis   34 8:19:53
37J-VYRBaukys Ramūnas
LTU
LTU
Fuxai, Rokiškis   34 8:19:54
38J-MIXMonahov Roman
BLR
BLR
AA, Minsk   33 8:41:15
39J-MIXNiafiodava Aksana
BLR
BLR
AA, Minsk   33 8:41:20
40J-VYRLukaševičius Viktoras
LTU
LTU
Baltų lokys, Vilnius   16 2:48:50
41J-VYRIndrišiūnas Laimis
LTU
LTU
Baltų lokys, Vilnius   16 2:49:03
42J-VYRJakubavičius Gedas
LTU
LTU
Liuks, Jonava   13 9:26:30
42J-VYRBielo Petravičius Tomas
LTU
LTU
Liuks, Jonava   13 9:26:30
44J-VYRJakštys Vytautas
LTU
LTU
Dawaj dawaj, Vilnius     8:03:23
45J-MIXRaudonė Zita
LTU
LTU
RunFace VaSti, Kaunas     9:55:15
45J-MIXStirbys Vaclovas
LTU
LTU
RunFace VaSti, Kaunas     9:55:15
 J-VYRKriaučiūnas Nerijus
LTU
LTU
Challenge accepted, Vilnius     dnf
 J-VYRBielskis Justinas
LTU
LTU
Challenge accepted, Vilnius     dnf

Tarpiniai laikai