dbtopas login
Laukinis trail → Rezultatai

LTU
LTU, Aušgirių kaskalniai, 2019-10-12

Grupės M10, V10

Trasa 10.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1V10Uža Valentas
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Klaipėda 44:43.0 4:28
2V10Čekanauskas Aurimas
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 45:25.4 4:32
3V10Judickas Martynas
LTU
LTU
Kybartai international running club, Kybartai 45:48.3 4:34
4V10Satkus Narimantas
LTU
LTU
Vilnius 46:38.3 4:39
5V10Balčiūnas Aividas
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 47:14.8 4:43
6V10Silius Rolandas
LTU
LTU
Kauno BMK, Vilnius 47:20.7 4:44
7M10Aukselytė Inga
LTU
LTU
TRItonas, Vilnius 49:40.0 4:58
8V10Basys Mindaugas
LTU
LTU
Love streams running, Vilnius 49:48.0 4:58
9V10Krapauskas Edgaras
LTU
LTU
Gorilų ūkis, Vilnius 49:56.3 4:59
10V10Aleksandravičius Jonas
LTU
LTU
progresso.lt, Vilnius 50:00.0 5:00
11V10Laucius Viktoras
LTU
LTU
Utena 50:18.8 5:01
12V10Šileikis Rimantas
LTU
LTU
VIP, Vilnius 50:54.8 5:05
13V10Kiltinavičius Donatas
LTU
LTU
Vilnius 52:06.5 5:12
14V10Arnašius Andrius
LTU
LTU
Myliu Tauragę, Tauragė 52:25.2 5:14
15V10Gečas Karolis
LTU
LTU
Pagėgiai 52:50.0 5:17
16V10Astrauskas Mindaugas
LTU
LTU
Panevėžys 53:48.0 5:22
17V10Zablockij Gžegož
LTU
LTU
Vilnius 54:15.7 5:25
18V10Strazdauskas Algirdas
LTU
LTU
RunFace VaSti, Kaunas 54:38.7 5:27
19M10Eimantaitė Gintarė
LTU
LTU
Bėgimo klubas 54:49.5 5:28
20V10Genys Kęstutis
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Marijampolė 56:05.5 5:36
21V10Bagdanavičius Audrius
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 56:18.9 5:37
22V10Katinas Romas
LTU
LTU
Utena 56:56.7 5:41
23V10Beleckas Gintaras
LTU
LTU
Capital runners, Vilnius 58:15.1 5:49
24V10Šuša Lauras
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 58:47.8 5:52
25V10Kinderis Dainius
LTU
LTU
Žukų Skalviai, Žukai 59:06.5 5:54
26M10Kaubrienė Daiva
LTU
LTU
Tauragės BMK, Tauragė 59:06.7 5:54
27V10Pinaitis Elvijus
LTU
LTU
  59:23.0 5:56
28V10Ališauskas Raimondas
LTU
LTU
Kaunas 1:00:48.9 6:04
29M10Lauciuvienė Renata
LTU
LTU
Utena 1:02:06.8 6:12
30M10Tatarėlytė Ieva
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Panevėžys 1:02:57.4 6:17
31V10Karpis Rokas
LTU
LTU
progresso.lt, Vilnius 1:03:50.0 6:23
32M10Gečienė Rita
LTU
LTU
Pagėgiai 1:03:52.5 6:23
33V10Makštutis Mindaugas
LTU
LTU
Banai running, Kaunas 1:06:05.9 6:36
34V10Zagorskij Artūras
LTU
LTU
Kaunas 1:06:15.7 6:37
35V10Sakalauskas Julius
LTU
LTU
VIP, Kaunas 1:06:36.9 6:39
36M10Budėnaitė Laima
LTU
LTU
O vargeli..., Vilnius 1:07:45.3 6:46
37M10Baltakytė-Čeledinė Evelina
LTU
LTU
O vargeli..., Vilnius 1:09:57.7 6:59
38V10Kaminskas Mindaugas
LTU
LTU
Kauno BMK 1:10:50.0 7:05
39M10Aukštuolytė Inga
LTU
LTU
Capital runners, Vilnius 1:10:52.7 7:05
40V10Balčiūnas Dainius
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 1:10:58.3 7:05
41V10Tamulevičius Giedrius
LTU
LTU
Banai running, Kaunas 1:12:02.7 7:12
42M10Gudaitytė Gintarė
LTU
LTU
VIP, Kaunas 1:12:37.9 7:15
43M10Mažulytė Rasa
LTU
LTU
Vilnius 1:13:55.4 7:23
44V10Laužikas Tadas
LTU
LTU
Žaliuokis, Kaunas 1:14:09.2 7:24
45M10Jankauskienė Almina
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 1:15:05.9 7:30
46V10Medžionis Mykolas
LTU
LTU
Nekenčiu bėgimo, Vilnius 1:15:27.4 7:32
47M10Navickė Sonata
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Kaunas 1:17:58.5 7:47
48V10Genutis Raimondas
LTU
LTU
Aušgiriai 1:19:40.1 7:58
49V10Kapočius Justas
LTU
LTU
Capital runners, Vilnius 1:22:42.3 8:16
50M10Barinova Justina
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Kaunas 1:23:34.6 8:21
51M10Balčiūnienė Danutė
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 1:23:34.6 8:21
52M10Dubinskaitė Raminta
LTU
LTU
Vilnius 1:24:11.5 8:25
53V10Poderytė Aistė
LTU
LTU
Aušgiriai 1:24:21.0 8:26
54V10Grubliauskaitė Lina
LTU
LTU
Aušgiriai 1:24:53.6 8:29
55M10Arup Irina
LTU
LTU
Klaipėda 1:43:08.6 10:18
56M10Skursten Natalija
LTU
LTU
Klaipėda 1:44:11.2 10:25

Tarpiniai laikai