P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė
LTU, Biržai, 2019-10-18

Rezultatai

Grupė MERG3

Trasa 0.5 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km Taip pat...
1
Palšytė Gabrielė LTUMedeikių pagr. mok. 2:23.6 4:47 M3-1 1
2
Paukštytė Smiltė LTUKupiškio KKSC 2:27.2 4:54 M3-1 2
3
Rožėnaitė Noja LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:30.9 5:01 M3-2 1
4
Baltušytė Paulina LTUPapilio pagr. mokykla 2:31.7 5:03 M3-1 3
5
Vaitiekūnaitė Faustė LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 2:35.1 5:10 M3-2 2
6
Baniulytė Eimantė LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 2:36.5 5:13 M3-2 3
7
Mikšytė Lina LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:39.2 5:18 M3-2 4
8
Buivydaitė Kamilė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:41.5 5:23 M3-1 4
9
Baltrūnaitė Aušra LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:42.5 5:25 M3-1 5
10
Kolosovaitė Vytautė LTUKupiškio KKSC 2:43.0 5:26 M3-1 6
11
Švenčionytė Augustė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:45.4 5:30 M3-2 5
12
Vinciūnaitė Gintarė LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:47.5 5:35 M3-1 7
13
Kėželytė Alina LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:51.3 5:42 M3-1 8
14
Vaičekonytė Ernesta LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:51.4 5:42 M3-1 9
15
Šinkūnaitė Smiltė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:53.4 5:46 M3-1 10
16
Ratkevičiūtė Karina LTUBKKSC 2:55.8 5:51 M3-1 11
17
Tamošaitytė Gabija LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:55.8 5:51 M3-2 6
18
Januškevičiūtė Ramunė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:57.3 5:54 M3-1 12
19
Kairytė Greta LTUBKKSC 3:03.0 6:07 M3-2 7
20
Majauskaitė Neida LTUBKKSC 3:05.3 6:10 M3-1 13
21
Jurgelytė Adrija LTUBKKSC 3:05.7 6:11 M3-1 14
22
Buivydaitė Lukrecija LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:06.8 6:13 M3-1 15
23
Vinciūnaitė Vanesa LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 3:06.9 6:13 M3-2 8
24
Lauciūtė Ugnė LTUKupiškio KKSC 3:09.2 6:18 M3-1 16
25
Sindriunaitė Eva LTUBKKSC 3:10.3 6:20 M3-2 9
26
Simsonaitė Jovilė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:15.4 6:30 M3-2 10
27
Stravaitė Rugilė LTUKupiškio KKSC 3:15.7 6:31 M3-1 17
28
Pikūnaitė Lėja LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:18.9 6:37 M3-1 18
29
Meškauskaitė Gabija LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:19.9 6:39 M3-1 19
30
Wright April Lija LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 3:21.4 6:42 M3-2 11
31
Ščiogolevaitė Raminta LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:22.9 6:45 M3-1 20
32
Staniulytė Evelina LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:23.7 6:47 M3-1 21
33
Bružaitė Beatričė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:24.1 6:48 M3-2 12
34
Skinderskytė Radvilė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:24.2 6:48 M3-1 22
35
Švėgždaitė Vakarė LTUBKKSC 3:30.9 7:01 M3-2 13
36
Audrinytė Goda LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:35.7 7:11 M3-2 14
37
Simanavičiūtė Jorūnė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:39.8 7:19 M3-2 15
38
Vaivadaitė Urtė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:40.8 7:21 M3-1 23
39
Dievaitytė Danielė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:43.8 7:27 M3-2 16
40
Osipovaitė Emilija LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:45.4 7:30 M3-1 24
41
Abeliūnaitė Gabija LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:50.3 7:40 M3-2 17
42
Grinkaitė Dominyka LTUKaštonų pagrindinė mokykla 4:17.5 8:34 M3-2 18
43
Alparslan Altajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 8:15.7 16:31 M3-2 19
44
Balčiūnaitė Viltė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 19:02.8 38:05 M3-1 25