Gajos žiemos sprintų taurė
LTU, Kaunas, Šilainiai, 2020-02-08

Rezultatai

Grupė M21

Trasa 1 d. 3.4 km 19 KP, 2 d. 4.6 km 25 KP, 3 d. 3.8 km 24 KP

Rinktis  suma  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Senamiestis Žaliakalnis Palemonas
  Gineikaitė Ugnė LTUSM Gaja GD   dsq dnf dnf 
  Liegutė Ugnė LTUSM Gaja AB   dns dsq 1820:54 (  1)
  Skaisgirytė Austė LTUSM Gaja AB   1031:26 (  6)1228:55 (  4)1623:13 (  2)
  Skaisgirytė Justė LTUSM Gaja AB   dns dsq 1423:19 (  3)
  Bartkevičiūtė Akvilė LTUSM Gaja AB   1227:29 (  4)1624:47 (  2)dnf 
  Motiejūnaitė Deimantė LTUSM Gaja AB   1129:13 (  5)dnf 924:49 (  7)
  Kalvaitytė Austėja LTUSM Gaja DŽ   534:24 (11)dnf dnf 
  Babušytė Gintarė LTUSM Gaja JF   dnf 734:00 (  9)529:54 (11)
  Venckutė Miglė LTUSM Gaja JS   238:02 (14)438:53 (12)145:07 (17)
  Saldukaitė Beatričė LTUSM Gaja LČ   146:02 (18)dnf 145:33 (18)
  Gvildytė Teklė Emilija LTUMedeina OK   dnf dnf dnf 
  Džiaugytė Elena LTUMedeina OK   11:01:51 (19)153:17 (15)dnf 
  Baranauskaitė Vaida LTUind.   141:19 (16)634:13 (10)628:05 (10)
  Bikelytė Birutė LTUOK Rudamina   143:16 (17)dnf dnf 
  Beliūnė Indrė LTUOK Šilas   932:06 (  7)dnf 332:05 (13)
  Preckailaitė Eglė LTUOK Takas   dns 1030:25 (  6)dnf 
  Arlauskienė Ramunė LTUIOSK Būdakalnis   832:48 (  8)dnf dnf 
  Riaukaitė Šarūnė LTUSM Gaja AB   734:19 (  9)932:25 (  7)430:15 (12)
  Koženiauskaitė Akvilė LTUSM Gaja AB   436:14 (12)dns 234:08 (14)
  Dolgovienė Vida LTUOK Ąžuolas   1427:24 (  3)dnf dnf 
  Trimakė Kristina LTUOK Kopa   1826:17 (  1)dnf dnf 
  Gvildienė Vilija LTUMedeina OK   1626:41 (  2)dnf dnf 
  Jaugėlaitė Ona LTUMedeina OK   436:14 (12)dnf dnf 
  Švedė Eglė LTUEgtusau   634:22 (10)535:17 (11)dnf 
  Bulkaitė Aušra LTUind.   138:42 (15)dnf dnf 
  Jokubauskytė Audrė LTUind.   dnf dns dnf 
  Dambrauskaitė Eglė LTUMedeina OK   dnf 1129:17 (  5)dnf 
  Paužaitė Sandra LTUOK Dainava   dnf 1824:20 (  1)dnf 
  Mačiukūnaitė Aistė Živilė LTUind.   dnf 248:28 (14)138:15 (15)
  Kanapinskaitė Viltė LTUOK Lėvuo/Gestas   dnf 833:10 (  8)140:50 (16)
  Diržiūtė Gedvilė LTUOK Lėvuo   dnf 1426:18 (  3)1024:47 (  6)
  Čaplikaitė Urtė LTUSM Gaja DŽ   dnf 833:55 (  8)dnf 
  Šimanauskaitė Ieva LTUind.   dnf 343:34 (13)dnf 
  Drazdauskaitė Viktorija LTUOK Ąžuolas   dnf dnf 726:36 (  9)
  Levickytė Emilija LTUOK Sakas   dnf dnf dns 
  Sušinskaitė Miglė LTUOK Fortūna   dnf dnf 1124:25 (  5)
  Velde Reda LTUĄžuolas OK   dnf dnf 1223:38 (  4)
  Valatkaitė Julija LTUSM Gaja IM       826:21 (  8)