Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas
LTU, Prienai, 2020-03-11

Registracija

Registracija baigėsi 2020-03-08 23:59:59.

NumerisGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas BūvisPastabos
 
 1
Abartas DariusLukas, Šiaulių r.  
 
 2
Abromaitis KęstutisVėjas BK, Pakruojis  
 
 3
Adomavičiūtė MarijaPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 4
Adomkaitis EgidijusF.O.C.U.S. running, Vilnius  
 
 5
Aksenavičiūtė KotrynaŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 6
Akucevičiūtė RasaVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 7
Aleknavičius ŠarūnasLietuvos kariumenės LDK Kęstučio MPB, Tauragė  
 
 8
Ališauskas AndriusKauno BMK, Kaunas  
 
 9
Alminas RimvydasDzūkija BK  
 
 10
Ančlauskas RomutisSporto mokykla, Kaunas  
 
 11
Andrijaitis Ignas  
 
 12
Andrijaitis Mantas  
 
 13
Andriukevičius IgnasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 14
Andriukevičius PovilasVBPLB  
 
 15
Andriukevičiūtė GustėPrienų KKSC, Prienai  
 
 16
Antonenko KristinaKaunas  
 
 17
Ardaravičius MantasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 18
Arlauskas JustasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 19
Astrauskas DominykasPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 20
Augūnaitė RūtaStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 21
Aukštikalnis GytisVėtra BK, Biržai  
 
 22
Ažukas KastytisVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 23
Bagdanavičius AudriusKauno BMK, Kaunas  
 
 24
Bagušinskaitė JustinaStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 25
Bakaitė AušrinėPrienų KKSC, Prienai  
 
 26
Bakaitė VakarėPrienų KKSC, Prienai  
 
 27
Bakienė RasaKauno BMK  
 
 28
Bakys TitasLukas, Paberžė  
 
 29
Balčiauskas ZenonasVėtra BK, Pasvalys  
 
 30
Balčiūnas AividasVėjas BK, Pakruojis  
 
 31
Balčiūnas AlgirdasLukas, Biržai  
 
 32
Balčiūnas DainiusKauno BMK, Kaunas  
 
 33
Balčiūnienė DanutėKauno BMK, Kaunas  
 
 34
Baliūnas JuozasVėtra BK, Pasvalys  
 
 35
Banevičius ArūnasAlytus  
 
 36
Baranauskas ArijusRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 37
Baranauskas NojusRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 38
Baranauskas TadasLukas, Panevėžys  
 
 39
Barauskas DomasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 40
Barauskas MatasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 41
Barauskas PauliusArboro OK, Krekenava  
 
 42
Barauskas RokasArboro OK, Krekenava  
 
 43
Barysas GediminasNeko runners, Vilnius  
 
 44
Barkauskas ĄžuolasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 45
Barkauskas MantasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 46
Baronas AdrijusŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 47
Barštytė AugustėPrienų KKSC, Prienai  
 
 48
Barštytė GabrielėPrienų KKSC, Prienai  
 
 49
Bartkėnas KęstutisKauno BMK, Kaunas  
 
 50
Bartkevičiūtė GodaVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 51
Bartusevič DanieliusRCN, Paberžė  
 
 52
Bartusevičius RokasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 53
Bartusevičiūtė OdetaPrienų KKSC, Prienai  
 
 54
Barzdukas MangirdasLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 55
Baura MatasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 56
Belevičiūtė MilenaŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 57
Belyj ArturTrakų KKSC  
 
 58
Beliūnas VirginijusVėjas BK, Prienai  
 
 59
Bendaravičius ŠarūnasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 60
Berškys DaivarasStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 61
Bielevičiūtė DaivaBėgimo klubas, Prienų r.  
 
 62
Bielinskienė LinaDr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyba, Kaunas  
 
 63
Biriukaitė AgnėKaišiadorys bėga, Paparčiai  
 
 64
Bliujus ŽygimantasVilnius  
 
 65
Bogužinskas KasparasOrigami runners, Kaunas  
 
 66
Bogužinskas KlaudasOrigami runners, Kaunas  
 
 67
Bogužinskas TomasOrigami runners, Kaunas  
 
 68
Bogužinskienė AudraOrigami runners, Kaunas  
 
 69
Brazaitis GantasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 70
Brinevičius DomantasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 71
Britko GretaPrienų KKSC, Prienai  
 
 72
Brūzgaitė AinoraĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 73
Buchoveckas StanislovasŠviesos kariai/Exchange, Vilnius  
 
 74
Bučinskas RimgaudasŠiauliai  
 
 75
Budrikas LukasStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 76
Budrytė VykintėNeko runners, Vilnius  
 
 77
Bujavičius JokūbasRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 78
Bukevičius DeividasLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 79
Bumbliauskis GiedriusSDG  
 
 80
Burokas ErnestasKauno maratono klubas, Užuguostis  
 
 81
Butkevičiūtė GodaKaišiadorys bėga, Paparčiai  
 
 82
Butkienė EglėJonas maratonas BK, Šiauliai  
 
 83
Butkus EmilisŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 84
Butkus VaidotasIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 85
Buzas AivarasIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 86
Bžėskis EdvinasVėtra BK, Pasvalys  
 
 87
Cibulis MartynasMillion steps, Vilnius  
 
 88
Cimarmanaitė RūtaVolvere run  
 
 89
Čachovskaja PolinaBTT Cloud, Vilnius  
 
 90
Čaplikas JustasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 91
Čapskis TomasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 92
Čapskytė NedaVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 93
Čekavičius GustasRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 94
Čekavičius MindaugasKaro akademija, Prienai  
 
 95
Černevičius ViliusĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 96
Černiauskas MilvydasPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 97
Černigovskij Dariuš  
 
 98
Česėkaitė LinaPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 99
Čiurlevičius PovilasBorn to run LTU, Kauno r.  
 
 100
Čivinskas EgidijusVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 101
Dagilis Giedrius  
 
 102
Dagilis JauniusŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 103
Damynaitė MiglėPrienų KKSC, Žiburio gimnazija  
 
 104
Damynaitė MilenaPrienų KKSC, Prienai  
 
 105
Danilevičiūtė EglėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 106
Daškevičienė JolantaKauno BMK, Kaunas  
 
 107
Dereškevičius JorisRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 108
Dereškevičius TajusRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 109
Didvalis TadasJaunimo linija, Kaunas  
 
 110
Didžiulytė DeimantėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 111
Dielininkaitis EvaldasRB-Run, Vilnius  
 
 112
Dikinis DžiugasSostinės Olimpas, Trakai  
 
 113
Diliūnas MariusVėjas BK  
 
 114
Diraitis LinasVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 115
Diškevičiūtė JovitaStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 116
Dobila DovydasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 117
Dobilaitė MiglėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 118
Dobrovolskas VidmantasKauno BMK  
 
 119
Dobrovolskienė IdaKauno BMK  
 
 120
Dominaitis TitasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 121
Dovidaitytė NedaLukas, Šiaulių rajonas  
 
 122
Dranginytė SimonaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 123
Drazdauskaitė GretaPrienų KKSC, Prienai  
 
 124
Drūlia MantasMedeina OK, Kaunas  
 
 125
Duoba TadasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 126
Durneika NormantasVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 127
Džiaugienė LaimaOrigami runners, Kaunas  
 
 128
Džiaugys AlgirdasOrigami runners, Kaunas  
 
 129
Džiaugys ArtūrasOrigami runners, Kaunas  
 
 130
Džiaugytė ElenaOrigami runners, Kaunas  
 
 131
Džiaugytė GretaOrigami runners, Kaunas  
 
 132
Eidukaitytė AuksėVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 133
Einikaitė VytautėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 134
Filipp GabijaŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 135
Fomkinas ErikasKauno maratono klubas, Kaunas  
 
 136
Frolovas AironasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 137
Garbačiūnas VaidasKauno BMK, Kaišiadorys  
 
 138
Gaubša GabrieliusŠiauliai  
 
 139
Gaučys LaurynasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 140
Gelažauskas TitasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 141
Gendvilaitė GodaVėjas BK  
 
 142
Genevičius KiprasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 143
Gervickaitė EmilijaStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 144
Giniūnas RimantasIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 145
Globienė KristinaBėgimo klubas, Marijampolė  
 
 146
Globys SauliusBėgimo klubas, Marijampolė  
 
 147
Glodenis LukasKauno BMK, Viekšniai  
 
 148
Golmanaitė NaidaPrienų KKSC, Prienai  
 
 149
Golmanienė GiedrėPrienų KKSC, Prienai  
 
 150
Gradeckas MantasDzūkija BK, Alytus  
 
 151
Gražys VytautasRCN, Paberžė  
 
 152
Gregerytė IngridaKaunas  
 
 153
Greičiūnaitė IevaNeko runners, Vilnius  
 
 154
Greičiūtė MonikaKaunas  
 
 155
Gribauskas ArtūrasKaunas  
 
 156
Grigaitė GabrielėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 157
Grigalavičiūtė MiglėIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 158
Grigaliūnas ViliusVėtra BK, Šiauliai  
 
 159
Grigėnas KęstutisGRG artilerijos batalionas, Kauno maratono klubas, Kaunas  
 
 160
Grimaila IgnasLietuvos kariumenės LDK Kęstučio MPB, Tauragė  
 
 161
Griušelionis MariusBirštonas  
 
 162
Gudauskas AdomasPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 163
Gudėnas TadasUogytės, Kaunas  
 
 164
Gudynaitė MedaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 165
Gutierrez Pažėra BrajanasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 166
Gvildys Jonas VytautasKASP 2 R, Kaunas  
 
 167
Gvildytė Teklė EmilijaMillion steps, Kaunas  
 
 168
Hincaitė Risztė  
 
 169
Idzelis StasysGarliava  
 
 170
Ignatavičius DomasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 171
Ilioit AudriusLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 172
Imbrazas SauliusOrigami runners  
 
 173
Isoda MantasAlytus  
 
 174
Išganaitienė SandraVėjas, Prienai  
 
 175
Jačun JulijaRCN, Paberžė  
 
 176
Jakaitienė JurgitaPrienai  
 
 177
Jakaitytė AkvilėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 178
Jakštas Gintautas  
 
 179
Janavičius RičardasVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 180
Jančiukynas VytautasVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 181
Jankauskaitė AistėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 182
Jankauskaitė EglėRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 183
Jankauskaitė GintarėPrienai  
 
 184
Jankauskas ArūnasVėtra BK, Pasvalys  
 
 185
Jankauskas TitasPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 186
Jankauskienė AlminaVėtra BK, Pasvalys  
 
 187
Janušaitis MindaugasInžinerija, Vilnius  
 
 188
Janušauskaitė AustėKauno maratono klubas, Kaunas  
 
 189
Januškevičius SigitasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 190
Jarmalauskas ArnasRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 191
Jaruševičiūtė IevaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 192
Jasinskas LinasIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 193
Jasinskas RomasKauno BMK, Panevėžys  
 
 194
Jasiulevičius DžastinVilnius  
 
 195
Jaskutėlis PauliusStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 196
Jaujininkas ViliusRunglorious bastards, Vilnius  
 
 197
Jemeljanenko Andrejus  
 
 198
Jevstignejevas TomasGRG artilerijos batalionas, Prienai  
 
 199
Jonaitytė EvelinaLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 200
Jonika PijusĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 201
Jonikas MantasBTT Cloud, Kaišiadorys  
 
 202
Jonkus RokasKaišiadorys bėga, Paparčiai  
 
 203
Juknevičius DomasArboro OK, Krekenava  
 
 204
Jumatovas AnatolijusOrigami runners, Kaunas  
 
 205
Jumatovas EimantasOrigami runners, Kaunas  
 
 206
Juočys VygantasBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 207
Juodis KornelijusOrigami runners, Kaunas  
 
 208
Juodsnukytė IevaŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 209
Juozapavičius FaustasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 210
Juozulevičius MantasKaro medicinos tarnyba, Kaunas  
 
 211
Jurėnas RomasLukas, Panevėžys  
 
 212
Jurėnas ŠarūnasKaunas  
 
 213
Jurėnienė VirginijaKaunas  
 
 214
Jurgilevičius JorisTrakų KKSC  
 
 215
Jusaitis GražvydasDzūkija BK, Alytus  
 
 216
Juška JonasKauno BMK, Kaunas  
 
 217
Juškevičius EitvydasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 218
Kabišaitis DeividasJonas maratonas BK, Veiveriai, Prienu r.  
 
 219
Kabišaitis GediminasJonas maratonas BK, Kaunas  
 
 220
Kalibatas NormantasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 221
Kamarūnas VytautasLK fizinio rengimo centras, Šilas OK, Kaunas  
 
 222
Kamblevičiūtė GabrielėStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 223
Kamblevičiūtė MargaritaStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 224
Karklius RemigijusVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 225
Karsokas BroniusPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 226
Kašinskaitė GerdaPrienų KKSC, Prienai  
 
 227
Katkauskaitė IevaStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 228
Kaupaitė GustėPrienų KKSC, Prienai  
 
 229
Kaupinis AlgirdasNeko runners, Vilnius  
 
 230
Kavaliauskas PetrasDzūkija BK, Alytus  
 
 231
Kazlauskaitė MiglėStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 232
Kazlauskaitė SilvijaPrienų KKSC, Revuonos pagr.mok., Prienai  
 
 233
Kazlauskas MatasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 234
Kazlauskas TomasKaunas  
 
 235
Kelevišius AidasGRG artilerijos batalionas, Jonava  
 
 236
Kemfertaitė GabijaVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 237
Keraišis MariusMedeina OK  
 
 238
Kereiša TajusPrienai  
 
 239
Kybartas OvidijusLietuvos kariumenės LDK Kęstučio MPB, Tauragė  
 
 240
Kisnieriūtė UgnėKertus BK, Žiežmariai  
 
 241
Kizala MariusOrigami runners, Kaunas  
 
 242
Klybaitė RamunėKauno BMK, Pakruojis  
 
 243
Klimaševskij AndrėjusKaunas  
 
 244
Kokankaitė BrigitaKauno BMK, Kaunas  
 
 245
Kontrimas ArūnasKauno BMK, Kaunas  
 
 246
Krapikas PetrasKauno BMK  
 
 247
Krapikas PovilasKauno BMK, Kaunas  
 
 248
Krasauskas SauliusVeloratai DK, Kėdainiai  
 
 249
Kreivėnaitė EmilijaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 250
Kriščiūnas NojusĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 251
Kriščiūnas TomasVilkaviškio LASK  
 
 252
Križinauskas AdolfasLukas, Šiauliai  
 
 253
Križinauskas NerijusLukas, Šiauliai  
 
 254
Krocaitė KarinaVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 255
Kubiliūtė RaimondaNeko runners, Vilnius  
 
 256
Kučinskas LinasVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 257
Kulbokaitė GabijaKauno BMK, Marijampolė  
 
 258
Kupčinskaitė GabrielėPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 259
Kurapka KarolisĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 260
Kurklietis TomasOrigami runners, Kaunas  
 
 261
Kuzmaitė ŪlaBėgantis žmogus, Kaunas  
 
 262
Kuzmickaitė DarijaPrienų KKSC, Revuonos pagr.mok., Prienai  
 
 263
Lagauninkienė ArmandaVėtra BK, Pasvalys  
 
 264
Lapunaitė EvelinaRCN, Paberžė  
 
 265
Laukaitis EdvinasRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 266
Laukevičius NojusŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 267
Lazauskaitė MedaPrienų KKSC, Prienai  
 
 268
Leitonaitė OrintaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 269
Lenkauskas RičardasPrienai  
 
 270
Leonavičius MariusPrienų KKSC, Prienai  
 
 271
Leščevskaja KarolinaRCN, Paberžė  
 
 272
Leveika MariusVėtra BK, Šiauliai  
 
 273
Levišauskas AinisLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 274
Liatukaitė NikitaSporto mokykla, Kaunas  
 
 275
Likpetris VirginijusVėjas BK, Pakruojis  
 
 276
Lipkevičius KęstasKASP 1 R, Birštonas  
 
 277
Liškauskas MindaugasVBPLB  
 
 278
Liubinaitė JorėSostinės Olimpas, Trakai  
 
 279
Lotakas KajusKaišiadorys bėga, Paparčiai  
 
 280
Lučiauskaitė FaustaPrienų KKSC, Prienai  
 
 281
Lukaševičius NerijusOrigami runners, Kaunas  
 
 282
Lukošaitis ArnasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 283
Lukošienė DaliaLukas, Šiaulių rajonas  
 
 284
Lukševičiūtė PaulinaRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 285
Macijauskaitė RugilėVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 286
Macijauskienė RenataLukas, Panevėžys  
 
 287
Mačys RegimantasGRG artilerijos batalionas. Maratonas JBK, Jonava  
 
 288
Mačiukūnaitė Aistė ŽivilėOrigami runners, Kaunas  
 
 289
Mačiukūnas GediminasOrigami runners, Kaunas  
 
 290
Mačiukūnienė DainaOrigami runners, Kaunas  
 
 291
Makštutienė LauraPrienų KKSC, Prienai  
 
 292
Makštutis KajusPrienų KKSC, Prienai  
 
 293
Makštutytė FaustaPrienų KKSC, Prienai  
 
 294
Makušinas VadimasVėtra BK, Panevėžys  
 
 295
Maldutytė RamunėKauno BMK, Kaunas  
 
 296
Malinauskaitė GodaTrakų KKSC  
 
 297
Malinauskas SebastianasNeko runners, Vilnius  
 
 298
Mališevičius LaimonasVėjas BK  
 
 299
Marcinkutė UrtėKrekenavos gimnazija, Krekenava  
 
 300
Marciūnas EvaldasBTT  
 
 301
Marčiukaitis JomantasBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 302
Marčiulionis MartynasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 303
Marozas JuliusMillion steps, Vilnius  
 
 304
Martinaitis LinasVilnius  
 
 305
Masiulis VitasVolvere run, Vilnius  
 
 306
Matukaitis DanielisPrienai  
 
 307
Matusevičiūtė LuknėPrienų KKSC, Prienai  
 
 308
Matusevičiūtė RusnėTrakų KKSC  
 
 309
Matusevičiūtė VakarėPrienų KKSC, Prienai  
 
 310
Mažeika IgnasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 311
Mažeikaitė SilvijaRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 312
Medišauskas JustasKauno maratono klubas, Kaunas  
 
 313
Melnikaitė AndželikaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 314
Mendelevičius MantasPerkūnas OK, Vilnius  
 
 315
Meškė ViltėLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 316
Mickus ErikasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 317
Mikalainis LinasF.O.C.U.S. running, Vilnius  
 
 318
Mikučiauskas TimasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 319
Milaševičiūtė LukaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 320
Milerytė AdrianaŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 321
Miliukas ŽilvinasVėtra BK, Panevėžys  
 
 322
Milušauskas IrmantasMilušauskai, Birštonas  
 
 323
Milušauskas LinasPrienai  
 
 324
Miškinytė GretaKertus BK, Žiežmariai  
 
 325
Mockaitytė ŽemynaMedeina OK, Kaunas  
 
 326
Montvilas MikasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 327
Morkūnas EvaldasBTT Cloud, Kaišiadorys  
 
 328
Murauskienė JolantaKaišiadorys bėga, Kaunas  
 
 329
Našlėnaitė GabrielėStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 330
Nedzinskas DomantasGretavianas, Druskininkai  
 
 331
Neiberka VytautasMinties BMK, Garliava  
 
 332
Nickus JustasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 333
Nikonovas LaimutisLietuvos kariumenės LDK Kęstučio MPB, Tauragė  
 
 334
Obukevičius SemasVėtra BK, Pasvalys  
 
 335
Overlingas GediminasLietuvos kariumenės LDK Kęstučio MPB, Tauragė  
 
 336
Pacevičiūtė TomaBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 337
Packevičienė JurgitaVėtra BK, Pasvalys  
 
 338
Packevičius DariusVėtra BK, Pasvalys  
 
 339
Packevičius EgidijusVėtra BK, Pasvalys  
 
 340
Pajaujis SvajūnasDr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyba, Karmėlava  
 
 341
Paliulienė JaninaBirštonas  
 
 342
Paplauskė IngaTRItonas, Vilnius  
 
 343
Paukštelis ErikasVėjas BK  
 
 344
Pauša DonatasKauno maratono klubas  
 
 345
Paužas HenrikasDainava OK, Kaunas  
 
 346
Pavliukovičius DaliusNeko runners, Vilnius  
 
 347
Pečiulis JorisMedeina OK, Kaunas  
 
 348
Pečiulis RokasMedeina OK, Kaunas  
 
 349
Petkevičius GintautasBėgimo klubas, Kaunas  
 
 350
Petraitis GytisArboro OK, Krekenava  
 
 351
Petraitis RytisArboro OK, Krekenava  
 
 352
Petraška EvaldasDidžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas, Škėvonių kaimas  
 
 353
Petraškaitė GuodaPrienų KKSC, Prienai  
 
 354
Petronis RobertasVėjas BK, Prienai  
 
 355
Petrovas DainiusTrakų KKSC  
 
 356
Petrulevičius EimantasBėgantis žmogus, Garliava  
 
 357
Petruškevičius KazimierasVėtra BK, Pasvalys  
 
 358
Pinaitis ElvijusJurbarko r.  
 
 359
Pivorius ArūnasKaunas  
 
 360
Plioplys MantasVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 361
Pocius RemigijusMedeina OK, Kaunas  
 
 362
Pociuvienė RamunėVėjas BK, Pakruojis  
 
 363
Polianskis AndriusTrakų KKSC  
 
 364
Poškus JuliusVėjas BK, Pakruojis  
 
 365
Požėla GabrieliusVėjas BK  
 
 366
Pučinskas VaidasMarijampolė  
 
 367
Puidokas LaurynasRunFace VaSti, Kaunas  
 
 368
Purkina DianaRCN, Paberžė  
 
 369
Pušinaitė JurgitaBėgimo klubas, Marijampolė  
 
 370
Račienė LinaVėjas BK  
 
 371
Račiukaitytė GiedrėVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 372
Račius ErnestasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 373
Radzevičiūtė JustėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 374
Radzivonas BenasŠilas OK, Kaunas  
 
 375
Radzivonas ZenonasŠilas OK, Kaunas  
 
 376
Radžiūnaitė KornelijaŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 377
Radžiūnaitė SkaistėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 378
Raibužis KristijonasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 379
Raila JuozasVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 380
Raila ViktorasVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 381
Ramanauskas LukasLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 382
Rasimaitė MingailėPrienų KKSC, Prienai  
 
 383
Rasimas Domantas  
 
 384
Raslavičienė EglėKauno triatlono klubas  
 
 385
Rastokas DeividasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 386
Raudonikytė AustėjaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 387
Raulinaitis ArnasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 388
Ražauskienė IngaPrienai  
 
 389
Rekešiūtė SmiltėVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 390
Revas SauliusLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 391
Ridikas Adas VėjasTRItonas, Vilnius  
 
 392
Rimkus ZigmantasVėtra BK, Pasvalys  
 
 393
Riškevičiūtė KamilėVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 394
Romančikas GediminasTakas OK, Kaunas  
 
 395
Ruočkus ArmandasVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 396
Rupulevičiūtė GiedrėPrienų KKSC, Prienai  
 
 397
Ruzveltas VirginijusKazlų Rūda  
 
 398
Ruzveltienė RasaKazlų Rūda  
 
 399
Ružinas TitasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 400
Sabiūnaitė RonetaRCN, Paberžė  
 
 401
Sakalauskas Povilas  
 
 402
Saldukaitis ModestasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 403
Salevič DominykaTrakų KKSC  
 
 404
Samuolytė ErikaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 405
Savickaitė GabijaBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 406
Savickaitė VėjūnėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 407
Savickas RokasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 408
Savickas VakarisŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 409
Segenytė GretaGretavianas, Druskininkai  
 
 410
Serbentaitė KristinaVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 411
Serbentaitė ViktorijaVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 412
Sipavičius Vaidas  
 
 413
Sipavičiūtė AdrijaPrienų KKSC, Prienai  
 
 414
Sirtautaitė ErnestaTauragė  
 
 415
Sirvydė MykolasTrakų KKSC  
 
 416
Skaisgirytė IevaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 417
Skapčiuvienė NeringaKauno BMK, Kačerginė  
 
 418
Skavydas IgnasLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 419
Skilčiūtė IngaVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 420
Skliaustys ValdasMaistas sportui, Surdegis  
 
 421
Skredėnas KęstutisLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 422
Skripkauskas VaidasBėgimo klubas, Kaunas  
 
 423
Skučaitė MijaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 424
Slavickas AndriusKauno maratono klubas, Kaunas  
 
 425
Sodaitytė GodaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 426
Songailienė GiedrėNeko runners, Vilnius  
 
 427
Songailienė IngaCapital runers  
 
 428
Sovaitė MiglėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 429
Spūdys PijusĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 430
Sriubiškis RomualdasNemuno kilpa BK, Prienai  
 
 431
Stankevičius BronislavasVėjas BK, Pakruojis  
 
 432
Stankevičius GytisGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 433
Stankevičiūtė MijaPrienų KKSC, Prienai  
 
 434
Stašaitytė AustėjaPrienų KKSC, Prienai  
 
 435
Stravinskas DainiusDzūkija BK, Alytus  
 
 436
Stravinskas Edvinas  
 
 437
Strikaitis LaimonasF.O.C.U.S. running, Vilnius  
 
 438
Striokas MindaugasVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 439
Stripeika EgidijusVėtra BK, Šiauliai  
 
 440
Subatkinas VitasArboro OK, Krekenava  
 
 441
Subatkytė RugilėKrekenavos gimnazija, Krekenava  
 
 442
Suchockas EdgarasDzūkija BK, Alytus  
 
 443
Sudnikovičiūtė KamilėRūdiškių sporto klubas, Lentvaris  
 
 444
Survilas Eduardas RimasLove streams running, Vilnius  
 
 445
Svetikas GintarasMaistas sportui, Prienai  
 
 446
Svickaitė MiglėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 447
Šabūnaitė AustėjaPrienų KKSC, Prienai  
 
 448
Šabūnaitė PaulinaPrienų KKSC, Prienai  
 
 449
Šalčiūtė LėjaPrienų KKSC, Prienai  
 
 450
Šarkauskas LukasKauno BMK, Kaunas  
 
 451
Šerkšnys ZenonasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 452
Šermukšnytė VaidaStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 453
Šeškutė AustėjaPrienų KKSC, Prienai  
 
 454
Ševeliova EmilijaSostinės Olimpas, Trakai  
 
 455
Šimatonis DovydasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 456
Šimkevičius DovydasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 457
Šimkevičiūtė Gabrielė  
 
 458
Šimkūnaitė RūtaVolvere run  
 
 459
Šimkus EdvinasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 460
Šimukaitis DominykasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 461
Šiugžda ŠarūnasF.O.C.U.S. running, Kaunas  
 
 462
Šlėgutė GabrielėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 463
Šlekys GiedriusBėgimo klubas, Marijampolė  
 
 464
Šlepetys Benediktas  
 
 465
Šmergelis RolandasStajeris  
 
 466
Šukauskienė IvetaKaunas  
 
 467
Šultonas LinasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 468
Talačka Emilis  
 
 469
Talačka Saulius  
 
 470
Talalaitė MildaOrigami runners, Kaunas  
 
 471
Tamulaitytė SaulėRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 472
Tarasevičius LukasDzūkija BK, Alytus  
 
 473
Tarėla EimantasOrigami runners, Kaunas  
 
 474
Tarulis DeividasArboro OK, Krekenava  
 
 475
Tatarėlytė IevaBėgimo klubas  
 
 476
Titaitytė ViktorijaVėtra BK, Pasvalys  
 
 477
Tomaševičiūtė AirūnėTrakų KKSC  
 
 478
Totilas VidasKauno BMK, Kaunas  
 
 479
Trakšelis ArnoldasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 480
Ulanavičius AidasLK KASP Dariaus ir Girėno 2R  
 
 481
Ulevičius MajusBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 482
Undzėnas AugustasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 483
Uogintaitė LukaĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 484
Vaiciukevičiūtė AurelijaNeko runners, Vilnius  
 
 485
Vaičiulis HenrikasBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 486
Vainalavičiūtė SmiltėRūdiškių sporto klubas, Lentvaris  
 
 487
Vaišvila ArūnasKauno maratono klubas  
 
 488
Vaitkevičiūtė EmilijaPrienų KKSC, Prienai  
 
 489
Vaitkutė EglėPrienų KKSC, Prienai  
 
 490
Vaitkutė IevaPrienų KKSC, Prienai  
 
 491
Valatka AndriusŠilas OK, Prienai  
 
 492
Valatkaitė EmaPrienų KKSC, Prienai  
 
 493
Valatkeinė GitanaTrakų KKSC  
 
 494
Valatkevičiūtė EglėŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 495
Valavičius GintarasPrienai  
 
 496
Valčiukaitė AurelijaRun Auru Run, Pakuonis  
 
 497
Valkavičius TautvydasGRG Artilerijos batalionas, Rukla  
 
 498
Valtaraitytė AistėStakliškių gimnazija, Prienai  
 
 499
Valunta DrąsiusVėtra BK, Pasvalys  
 
 500
Varanauskas MatasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 501
Vasilevičius JuozasKlajūnas OK, Vilnius  
 
 502
Vasilevičius SimasKlajūnas OK, Vilnius  
 
 503
Vaškelytė AnetaSostinės Olimpas, Trakai  
 
 504
Veylo AdenVilkaviškio LASK  
 
 505
Velička ŽydrūnasOrigami runners, Kaunas  
 
 506
Venckūnas ŽydrūnasKauno BMK, Kaunas  
 
 507
Venclovaitė AugustėPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 508
Venskaitytė EurelijaVilkaviškio LASK, Vilkaviškis  
 
 509
Veršinskaitė DovilėVėtra BK, Pasvalys  
 
 510
Vėželis RenatasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 511
Vilčinskaitė EmilijaPrienų KKSC, Revuonos pagr.mok., Prienai  
 
 512
Vilkas KristijonasŽiburio gimnazija  
 
 513
Viltrakis AugustasVilkaviškio LASK, Vilkaviškio r.  
 
 514
Vinickas VytenisBalbieriškio pagrindinė mokykla, Prienai  
 
 515
Viržaitis EdgarasBufasz running, Prienai  
 
 516
Višinskas SauliusKauno BMK, Kaunas  
 
 517
Višinskienė JolitaBėgimo klubas  
 
 518
Višinskienė VirginijaKauno BMK, Kaunas  
 
 519
Vitkutė AiridaVėjas BK  
 
 520
Zagurskas AlvarasŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 521
Zalanskas AiridasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 522
Zalatoriūtė VaigaGRG AB, Jonava  
 
 523
Zalumskis RemigijusLukas, Panevėžys  
 
 524
Zambacevičius RaimundasKauno BMK  
 
 525
Zanizdra DominykasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 526
Zanizdra EimantasLukas, Šiaulių rajonas  
 
 527
Zavetskaitė RasaBTT  
 
 528
Zokaitis AndriusKauno BMK, Kaunas  
 
 529
Žakaitis JonasLove streams running, Vilnius  
 
 530
Žaleniakaitė GabrielėVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 531
Žėčiūtė ErnestaŽiburio gimnazija, Prienai  
 
 532
Žečkytė AistėMillion steps, Vilnius  
 
 533
Žemaitis JokūbasVeiverių T. Žilinsko gimnazija, Prienai  
 
 534
Žemėtis VytautasVėjas BK, Pakruojis  
 
 535
Žiemelis AudriusOrigami runners, Kaunas  
 
 536
Žilinskaitė DeimantėPrienų KKSC, Revuonos pagr.mok., Prienai  
 
 537
Žilionytė KamilėPrienų KKSC, Prienai  
 
 538
Žiobaitė VetaPrienų KKSC, Prienai  
 
 539
Žitkutė ViltėĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 540
Žukauskaitė AustėjaPrienų KKSC, Prienai  
 
 541
Žukauskaitė IngaVėtra BK, Pasvalys  
 
 542
Žukauskaitė SofijaPrienų KKSC  
 
 543
Žukauskas GvidasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 544
Žukauskas Tadas  
 
 545
Žukauskas Tumas  
 
 546
Žukauskienė Judita  
 
 547
Žurauskas BenasĄžuolo progimnazija, Prienai  
 
 548
Žūsinaitė-Nekriošienė VaidaKauno maratono klubas, Alytus  
 
 549
Žvaliauskas GablijieliusRevuonos pagr. mokykla, Prienai  
 
 550
Žvirblys DžiugasŽiburio gimnazija, Prienai