Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupė M12

Trasa 1 d. 2.1 km 13 KP, 2 d. 2.9 km 7 KP, 3 d. 2.3 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Lazauskas Domas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:5819:56 (20)27:37 (  1)20:25 (  3)
2
Simonavičius Gintas LTUPlungės SRC, Plungė 1:12:1316:56 (  7)33:36 (  3)21:41 (  9)
3
Papreckis Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:12:3814:02 (  3)39:43 (  6)18:53 (  1)
4
Murėnas Aleksas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:12:3913:59 (  2)38:46 (  5)19:54 (  2)
5
Siudikas Daugardas LTURudamina OK, Vilnius 1:19:5721:19 (24)30:52 (  2)27:46 (16)
6
Baltrušaitis Emilis LTUSM Gaja, Kaunas 1:20:1416:56 (  7)40:36 (  9)22:42 (11)
7
Perminas Milgaudas LTUPlungės SRC, Plungė 1:20:1518:23 (13)40:28 (  8)21:24 (  7)
8
Petraitis Gytis LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:20:1618:15 (12)40:59 (10)21:02 (  4)
9
Barauskas Paulius LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:20:1919:15 (16)37:43 (  4)23:21 (13)
10
Tervydavičius Domas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:24:2916:10 (  5)45:33 (14)22:46 (12)
11
Petraitis Rytis LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:30:1528:38 (34)40:00 (  7)21:37 (  8)
12
Rudys Adrijus LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:30:1815:12 (  4)54:03 (21)21:03 (  5)
13
Balčiūnas Vincas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:30:2016:26 (  6)52:48 (20)21:06 (  6)
14
Skemundris Rokas LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:3019:30 (17)44:47 (12)26:13 (15)
15
Šveikauskas Dovas LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:4218:30 (14)44:48 (13)29:24 (17)
16
Raugas Jogaila LTUSM Gaja, Kaunas 1:41:1019:59 (21)46:42 (15)34:29 (22)
17
Kaušakys Kristupas LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:41:3127:11 (31)44:37 (11)29:43 (18)
18
Tautvydas Eivinas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:49:0820:01 (22)51:09 (18)37:58 (23)
19
Montvila Mykolas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:49:1221:48 (25)1:01:24 (24)26:00 (14)
20
Rankauskas Nojus LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:53:5816:57 (10)1:04:16 (25)32:45 (20)
21
Zolabaitis Gerdas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:54:0123:48 (30)51:29 (19)38:44 (24)
22
Jokubauskis Tijus LTUTelšiai OK, Vilnius 2:01:0618:45 (15)49:14 (16)53:07 (26)
23
Bačkis Liudvikas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:1028:28 (33)58:20 (22)34:22 (21)
  Panavas Valdemaras LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:01:1123:011:05:2332:47
24
Baltrušaitis Gabrielius LTUAlytaus SRC, Alytus 2:03:3716:56 (  7)1:04:41 (26)42:00 (25)
25
Andriušis Deimas LTUSM Gaja, Kaunas 2:04:1222:08 (27)1:09:23 (27)32:41 (19)
26
Navaslauskas Paulius LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:36:1030:11 (35)1:47:45 (29)1:18:14 (27)
  Tarulis Deivis LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 35:1112:33 (  1)dsq22:38 (10)
  Majauskas Matas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:08:0818:11 (11)49:57 (17)dsq
  Stankevičius Rytas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:53:4019:50 (19)1:33:50 (28)dns
  Kubilius Ainius LTUSM Gaja, Kaunas 19:3919:39 (18)dnsdns
  Marcinkevičius Nojus LTUSM Gaja, Kaunas 20:3520:35 (23)dnsdns
  Kantas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 21:5721:57 (26)dnsdns
  Palaima Ąžuolas LTUSM Gaja, Kaunas 22:2222:22 (28)dnsdns
  Tarnauskas Dovydas LTUSM Gaja, Kaunas 23:2423:24 (29)dnsdns
  Brimeris Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 28:1528:15 (32)dnsdns
  Arbašauskas Simas LTUSM Gaja, Kaunas 35:1835:18 (36)dnsdns
  Kedys Povilas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:21dns1:01:21 (23)dns
  Aleksejūnas Vėjas LTUSM Gaja, Kaunas  dsqdnsdns