Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupės BM17, BM50

Trasa 1 d. 3.3 km 15 KP, 2 d. 24.8 km 19 KP, 3 d. 15.5 km 26 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1BM17Žigilėjus Vėjus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:10:47 24:41 (  3)1:44:57 (  4)1:01:09 (  1)
2BM50Siudikas Kęstutis LTURudamina OK, Vilnius 3:11:13 25:41 (  4)1:42:22 (  3)1:03:10 (  3)
3BM50Kalvaitis Darius LTUBūdakalnis OK, Kaunas 3:23:17 24:40 (  2)1:55:55 (  5)1:02:42 (  2)
4BM17Balna Rapolas LTUKopa OK, Klaipėda 3:29:35 33:41 (15)1:40:41 (  2)1:15:13 (  6)
5BM50Zaliauskas Vincas LTUBūdakalnis OK, Vilnius 3:54:00 33:20 (14)2:17:29 (  9)1:03:11 (  4)
6BM50Tėvelis Ričardas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 3:57:09 30:08 (  9)2:10:39 (  8)1:16:22 (  7)
7BM17Grikšas Justas LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 4:06:15 28:03 (  5)2:23:17 (11)1:14:55 (  5)
8BM50Strumskis Mindaugas LTUPerkūnas OK, Vilnius 4:20:45 31:19 (11)2:27:16 (14)1:22:10 (  9)
9BM50Sausaitis Mindaugas LTUO! Klaipėda, Palanga 4:22:23 35:07 (18)2:25:09 (13)1:22:07 (  8)
10BM17Šliūželis Mykolas LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 4:26:46 30:03 (  8)2:24:38 (12)1:32:05 (12)
11BM50Rudėnas Darius LTUApuokas OK, Vilnius 4:43:00 34:11 (16)2:46:31 (18)1:22:18 (10)
12BM50Kasevičius Edmundas LTUJaunystė OK, Klaipėda 4:51:34 37:22 (19)2:31:51 (16)1:42:21 (16)
13BM50Žilovas Devis LTUTakas OK, Kaunas 4:59:37 34:49 (17)2:49:17 (19)1:35:31 (14)
14BM50Jurgelevičius Saulius LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 5:06:58 51:01 (22)2:38:05 (17)1:37:52 (15)
15BM17Vaičius Aurelijus LTUKopa OK, Klaipėda 5:27:55 39:20 (21)2:56:10 (20)1:52:25 (17)
16BM50Jurgelevičius Audrius LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 5:55:51 54:56 (23)3:07:02 (21)1:53:53 (18)
17BM50Kniukšta Romualdas LTURudamina OK, Vilnius 1:53:45 28:37 (  6)dsq1:25:08 (11)
18BM17Lukošius Nojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:41 24:05 (  1)1:37:36 (  1)dsq
19BM50Šegžda Donatas LTUTakas OK, Kaunas 2:33:59 28:44 (  7)2:05:15 (  7)dsq
20BM50Komarovas Cezijus LTUSakas OK, Šiauliai 2:49:23 31:17 (10)2:18:06 (10)dns
21BM17Šinkūnas Gvidas LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 3:02:51 32:39 (12)2:30:12 (15)dns
22BM50Arlauskas Robertas LTUFortūna OK, Vilnius 32:42 32:42 (13)dsqdns
23BM17Kareckas Kimantas LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 38:10 38:10 (20)dsqdns
24BM17Tomaševskij Mantas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:06 dsqdsq1:32:06 (13)
25BM17Montvilovas Ignas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:00:20 dsqdsq2:00:20 (19)
26BM50Januškevičius Regimantas LTUFortūna OK, Vilnius 2:02:20 dns2:02:20 (  6)dns