dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupės BM17, BM50

Trasa 1 d. 3.3 km 15 KP, 2 d. 24.8 km 19 KP, 3 d. 15.5 km 26 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1BM17Žigilėjus VėjusLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:10:47 24:41 (  3) 1:44:57 (  4) 1:01:09 (  1)
2BM50Siudikas KęstutisLTU LTURudamina OK, Vilnius 3:11:13 25:41 (  4) 1:42:22 (  3) 1:03:10 (  3)
3BM50Kalvaitis DariusLTU LTUBūdakalnis OK, Kaunas 3:23:17 24:40 (  2) 1:55:55 (  5) 1:02:42 (  2)
4BM17Balna RapolasLTU LTUKopa OK, Klaipėda 3:29:35 33:41 (15) 1:40:41 (  2) 1:15:13 (  6)
5BM50Zaliauskas VincasLTU LTUBūdakalnis OK, Vilnius 3:54:00 33:20 (14) 2:17:29 (  9) 1:03:11 (  4)
6BM50Tėvelis RičardasLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 3:57:09 30:08 (  9) 2:10:39 (  8) 1:16:22 (  7)
7BM17Grikšas JustasLTU LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 4:06:15 28:03 (  5) 2:23:17 (11) 1:14:55 (  5)
8BM50Strumskis MindaugasLTU LTUPerkūnas OK, Vilnius 4:20:45 31:19 (11) 2:27:16 (14) 1:22:10 (  9)
9BM50Sausaitis MindaugasLTU LTUO! Klaipėda, Palanga 4:22:23 35:07 (18) 2:25:09 (13) 1:22:07 (  8)
10BM17Šliūželis MykolasLTU LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 4:26:46 30:03 (  8) 2:24:38 (12) 1:32:05 (12)
11BM50Rudėnas DariusLTU LTUApuokas OK, Vilnius 4:43:00 34:11 (16) 2:46:31 (18) 1:22:18 (10)
12BM50Kasevičius EdmundasLTU LTUJaunystė OK, Klaipėda 4:51:34 37:22 (19) 2:31:51 (16) 1:42:21 (16)
13BM50Žilovas DevisLTU LTUTakas OK, Kaunas 4:59:37 34:49 (17) 2:49:17 (19) 1:35:31 (14)
14BM50Jurgelevičius SauliusLTU LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 5:06:58 51:01 (22) 2:38:05 (17) 1:37:52 (15)
15BM17Vaičius AurelijusLTU LTUKopa OK, Klaipėda 5:27:55 39:20 (21) 2:56:10 (20) 1:52:25 (17)
16BM50Jurgelevičius AudriusLTU LTUElektrėnų KK, Elektrėnai 5:55:51 54:56 (23) 3:07:02 (21) 1:53:53 (18)
17BM50Kniukšta RomualdasLTU LTURudamina OK, Vilnius 1:53:45 28:37 (  6) dsq 1:25:08 (11)
18BM17Lukošius NojusLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:41 24:05 (  1) 1:37:36 (  1) dsq
19BM50Šegžda DonatasLTU LTUTakas OK, Kaunas 2:33:59 28:44 (  7) 2:05:15 (  7) dsq
20BM50Komarovas CezijusLTU LTUSakas OK, Šiauliai 2:49:23 31:17 (10) 2:18:06 (10) dns
21BM17Šinkūnas GvidasLTU LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 3:02:51 32:39 (12) 2:30:12 (15) dns
22BM50Arlauskas RobertasLTU LTUFortūna OK, Vilnius 32:42 32:42 (13) dsq dns
23BM17Kareckas KimantasLTU LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 38:10 38:10 (20) dsq dns
24BM17Tomaševskij MantasLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:06 dsq dsq 1:32:06 (13)
25BM17Montvilovas IgnasLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:00:20 dsq dsq 2:00:20 (19)
26BM50Januškevičius RegimantasLTU LTUFortūna OK, Vilnius 2:02:20 dns 2:02:20 (  6) dns