Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupės W16, W45, W50, WS

Trasa 1 d. 2.8 km 16 KP, 2 d. 4.5 km 11 KP, 3 d. 3.8 km 14 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1W16Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:46:17 14:23 (  1)52:39 (  3)39:15 (  1)
2W16Skučaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:46:27 15:14 (  2)50:41 (  1)40:32 (  2)
3W16Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:52:06 16:28 (  7)51:30 (  2)44:08 (  6)
4W16Činčikaitė Miglė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:53:51 16:05 (  6)55:12 (  4)42:34 (  3)
5WSDomarkaitė Giedrė LTUVersmė OK, Klaipėda 1:55:45 15:17 (  3)57:07 (  5)43:21 (  5)
6W16Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:00:55 16:40 (  8)58:45 (  7)45:30 (  8)
7WSMickuvienė Kristina LTUSakas OK, Vilnius 2:02:19 15:29 (  4)57:42 (  6)49:08 (13)
8W50Bartkevičienė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 2:03:08 16:58 (11)59:25 (  8)46:45 (11)
9WSZacharenko Viktorija LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:05:47 17:41 (15)1:03:34 (13)44:32 (  7)
10WSValatkaitė Julija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:09:06 16:50 (  9)1:03:11 (12)49:05 (12)
11W16Leonaitė Austėja LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 2:12:21 17:07 (12)1:00:31 (  9)54:43 (17)
12WSMiliūtė Raimonda LTUDainava OK, Alytus 2:15:03 15:54 (  5)1:06:21 (17)52:48 (16)
13W16Staišiūnaitė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:15:53 18:22 (21)1:05:48 (15)51:43 (14)
14W16Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:17:18 17:34 (14)1:04:46 (14)54:58 (18)
15W16Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:17:21 16:57 (10)1:14:33 (21)45:51 (  9)
16WSKašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:20:09 19:10 (30)1:15:07 (22)45:52 (10)
17WSSakalauskaitė Karolina LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:20:33 17:47 (17)1:19:47 (26)42:59 (  4)
18WSAuštrienė Giedrė LTU  2:23:16 18:15 (20)1:06:02 (16)58:59 (22)
19WSAstrauskienė Lina LTUSakas OK, Vilnius 2:25:08 18:24 (23)1:10:42 (19)56:02 (19)
20W16Mačiulytė Gabrielė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:31:35 18:29 (24)1:14:09 (20)58:57 (21)
21W50Davidenko Natalija LTUSaulė OK, Vilnius 2:31:45 19:27 (31)1:07:14 (18)1:05:04 (23)
22WSGembutaitė Sandra LTUVersmė OK, Plungė 2:38:18 17:49 (18)1:02:20 (10)1:18:09 (30)
23W16Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 2:52:42 19:36 (35)1:18:02 (24)1:15:04 (29)
24W16Drazdauskaitė Brigita LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:03:33 18:05 (19)1:36:12 (30)1:09:16 (26)
25W16Žiūraitė Simona LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 3:03:35 23:41 (45)1:30:44 (28)1:09:10 (25)
26W16Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas 3:15:14 20:43 (36)1:45:40 (39)1:08:51 (24)
27W45Karčiauskaitė Dovilė LTUVilnius 3:15:23 20:48 (37)1:41:12 (35)1:13:23 (28)
28W45Ažusienienė Sigita LTUVilnius 3:17:26 24:33 (46)1:40:01 (33)1:12:52 (27)
29W16Adomonytė Emilija LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:19:36 19:00 (29)2:03:31 (41)57:05 (20)
30WSDienienė-Archipova Saulė LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:20:14 21:30 (40)1:27:54 (27)1:30:50 (36)
31W16Goftaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 3:23:29 18:22 (21)1:43:36 (36)1:21:31 (32)
32WSKalvaitienė Deimantė LTUO! Klaipėda, Palanga 3:24:13 25:23 (48)1:35:59 (29)1:22:51 (34)
32WSMurėnienė Agnė LTUMedeina OK, Kaunas 3:24:13 19:32 (34)1:43:58 (37)1:20:43 (31)
34W50Avinaitė Vita LTUSaulė OK, Vilnius 3:32:16 25:49 (50)1:44:42 (38)1:21:45 (33)
35W16Milašauskaitė Morta LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 4:15:24 24:46 (47)2:05:41 (42)1:44:57 (38)
36WSSaldukaitė Beatričė LTUSM Gaja, Kaunas 4:36:52 27:41 (51)2:10:22 (43)1:58:49 (39)
37WSLiubinskienė Justina LTUO! Klaipėda, Klaipėda 4:49:11 17:41 (15)2:57:32 (44)1:33:58 (37)
38WSAtgalainė Adrija LTULėvuo OK, Vilnius 1:08:55 17:09 (13)dns51:46 (15)
39W16Bajorinaitė Gabija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:21:47 18:50 (27)1:02:57 (11)dns
40W16Gabreliūnaitė Ugnė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:36:36 18:54 (28)1:17:42 (23)dsq
41W16Stūrytė Gabija LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:41:34 22:04 (43)1:19:30 (25)dsq
42W16Masionytė Smiltė LTUDainava OK, Domeikava 1:57:19 19:27 (31)1:37:52 (31)dns
43W16Kevėnaitė Agilė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:00:08 21:54 (41)1:38:14 (32)dsq
44W16Džiaugytė Greta LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:20:26 18:40 (26)2:01:46 (40)dns
45W45Širvinskaitė Lidija LTURudamina OK, Vilnius 3:09:09 dsq1:41:10 (34)1:27:59 (35)
46W50Dilė Nida LTUSaulė OK, Vilnius 18:35 18:35 (25)dnsdns
47W16Kuprytė Gabrielė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 19:31 19:31 (33)dsqdsq
48W16Ptakaitė Elija LTULėvuo OK, Panevėžys 20:55 20:55 (38)dnsdns
49W16Keraišytė Emilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 21:13 21:13 (39)dnfdns
50W16Uksaitė Ugnė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 21:56 21:56 (42)dsqdns
51W16Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja, Kaunas 22:54 22:54 (44)dnsdns
52W16Žemaitytė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 25:38 25:38 (49)dnsdns
53WSBaleišytė Rasa LTUDevyni OK, Vilnius 29:05 29:05 (52)dsqdns
54W16Misiūnaitė Augustė LTUKlajūnas OK, Vilnius 32:28 32:28 (53)dnsdns
55W50Čaikovskienė Rūta LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsqdnsdns
55W16Žylevičiūtė Goda LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė   dsqdsqdns