dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupės M12

Trasa 1 d. 2.1 km 13 KP, 2 d. 2.9 km 7 KP, 3 d. 2.3 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M12Lazauskas DomasLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:58 19:56 (20) 27:37 (  1) 20:25 (  3)
2M12Simonavičius GintasLTU LTUPlungės SRC, Plungė 1:12:13 16:56 (  7) 33:36 (  3) 21:41 (  9)
3M12Papreckis PovilasLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:12:38 14:02 (  3) 39:43 (  6) 18:53 (  1)
4M12Murėnas AleksasLTU LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:12:39 13:59 (  2) 38:46 (  5) 19:54 (  2)
5M12Siudikas DaugardasLTU LTURudamina OK, Vilnius 1:19:57 21:19 (24) 30:52 (  2) 27:46 (16)
6M12Baltrušaitis EmilisLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:20:14 16:56 (  7) 40:36 (  9) 22:42 (11)
7M12Perminas MilgaudasLTU LTUPlungės SRC, Plungė 1:20:15 18:23 (13) 40:28 (  8) 21:24 (  7)
8M12Petraitis GytisLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:20:16 18:15 (12) 40:59 (10) 21:02 (  4)
9M12Barauskas PauliusLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:20:19 19:15 (16) 37:43 (  4) 23:21 (13)
10M12Tervydavičius DomasLTU LTUAlytaus SRC, Alytus 1:24:29 16:10 (  5) 45:33 (14) 22:46 (12)
11M12Petraitis RytisLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:30:15 28:38 (35) 40:00 (  7) 21:37 (  8)
12M12Rudys AdrijusLTU LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:30:18 15:12 (  4) 54:03 (21) 21:03 (  5)
13M12Balčiūnas VincasLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:30:20 16:26 (  6) 52:48 (20) 21:06 (  6)
14M12Skemundris RokasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:30 19:30 (17) 44:47 (12) 26:13 (15)
15M12Šveikauskas DovasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:42 18:30 (14) 44:48 (13) 29:24 (17)
16M12Raugas JogailaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:41:10 19:59 (21) 46:42 (15) 34:29 (23)
17M12Kaušakys KristupasLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:41:31 27:11 (32) 44:37 (11) 29:43 (18)
18M12Tautvydas EivinasLTU LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:49:08 20:01 (22) 51:09 (18) 37:58 (24)
19M12Montvila MykolasLTU LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:49:12 21:48 (25) 1:01:24 (24) 26:00 (14)
20M12Rankauskas NojusLTU LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:53:58 16:57 (10) 1:04:16 (25) 32:45 (20)
21M12Zolabaitis GerdasLTU LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:54:01 23:48 (31) 51:29 (19) 38:44 (25)
22M12Jokubauskis TijusLTU LTUTelšiai OK, Vilnius 2:01:06 18:45 (15) 49:14 (16) 53:07 (27)
23M12Bačkis LiudvikasLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:10 28:28 (34) 58:20 (22) 34:22 (22)
24M12Panavas ValdemarasLTU LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:01:11 23:01 (29) 1:05:23 (27) 32:47 (21)
25M12Baltrušaitis GabrieliusLTU LTUAlytaus SRC, Alytus 2:03:37 16:56 (  7) 1:04:41 (26) 42:00 (26)
26M12Andriušis DeimasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 2:04:12 22:08 (27) 1:09:23 (28) 32:41 (19)
27M12Navaslauskas PauliusLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:36:10 30:11 (36) 1:47:45 (30) 1:18:14 (28)
28M12Tarulis DeivisLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 35:11 12:33 (  1) dsq 22:38 (10)
29M12Majauskas MatasLTU LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:08:08 18:11 (11) 49:57 (17) dsq
30M12Stankevičius RytasLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:53:40 19:50 (19) 1:33:50 (29) dns
31M12Kubilius AiniusLTU LTUSM Gaja, Kaunas 19:39 19:39 (18) dns dns
32M12Marcinkevičius NojusLTU LTUSM Gaja, Kaunas 20:35 20:35 (23) dns dns
33M12Kantas JorisLTU LTUSM Gaja, Kaunas 21:57 21:57 (26) dns dns
34M12Palaima ĄžuolasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 22:22 22:22 (28) dns dns
35M12Tarnauskas DovydasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 23:24 23:24 (30) dns dns
36M12Brimeris PauliusLTU LTUSM Gaja, Kaunas 28:15 28:15 (33) dns dns
37M12Arbašauskas SimasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 35:18 35:18 (37) dns dns
38M12Kedys PovilasLTU LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:21 dns 1:01:21 (23) dns
39M12Aleksejūnas VėjasLTU LTUSM Gaja, Kaunas   dsq dns dns