login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupės W12

Trasa 1 d. 2.0 km 12 KP, 2 d. 2.7 km 7 KP, 3 d. 2.3 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1W12Traubaitė Saulė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:40 13:55 (  2) 25:16 (  1) 22:29 (  2)
2W12Biržinytė Žemyna LTUSM Gaja, Kaunas 1:12:14 14:37 (  5) 34:17 (  3) 23:20 (  4)
3W12Balčiūnaitė Barbora LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:17:16 13:58 (  3) 44:38 (12) 18:40 (  1)
4W12Motiejūnaitė Ugnė LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:19:24 16:01 (  9) 36:06 (  5) 27:17 (10)
5W12Bislytė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:41 15:24 (  8) 34:48 (  4) 29:29 (13)
6W12Cibulskaitė Viktorija LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:45 14:37 (  5) 38:10 (  8) 26:58 (  7)
7W12Subatkytė Rugilė LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:20:55 24:11 (20) 32:25 (  2) 24:19 (  5)
8W12Gudelytė Saulė LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:22:50 19:07 (12) 36:31 (  6) 27:12 (  9)
9W12Barzdžiūtė Aistė LTUŠiaulių JTC, Sakas OK, Šiauliai 1:25:49 21:33 (15) 37:05 (  7) 27:11 (  8)
10W12Kučejevaitė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:02 14:22 (  4) 55:07 (17) 22:33 (  3)
11W12Stankevičiūtė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 1:34:58 15:23 (  7) 54:35 (16) 25:00 (  6)
12W12Mockaitytė Žemyna LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:34:59 13:35 (  1) 52:21 (14) 29:03 (12)
13W12Mačinskaitė Mėta LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:35:37 22:20 (17) 43:27 (10) 29:50 (14)
14W12Milašiūtė Sofija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:35:38 21:14 (14) 44:11 (11) 30:13 (15)
15W12Janulytė Aida LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:35:58 17:32 (10) 50:04 (13) 28:22 (11)
16W12Veselytė Gabrielė LTUPlungės SRC, Plungė 1:46:34 19:12 (13) 52:26 (15) 34:56 (16)
17W12Novičenko Neda LTUŠiurpys OK, Zarasai 2:28:54 23:14 (19) 1:02:38 (19) 1:03:02 (20)
18W12Šinkūnaitė Viltė LTURASKK SK, Vilnius 2:29:12 26:29 (21) 1:20:03 (21) 42:40 (17)
19W12Miknytė Urtė LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:35:01 32:29 (23) 1:10:28 (20) 52:04 (19)
20W12Mikalauskaitė Gerda LTUSM Gaja, Kaunas 1:09:45 27:09 (22) 42:36 (  9) dsq
21W12Šalnaitė Eglė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:44:39 dsq 58:40 (18) 45:59 (18)
22W12Vainoriūtė Elzė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 18:03 18:03 (11) dsq dsq
23W12Mačiulskytė Martyna LTUSM Gaja, Kaunas 22:11 22:11 (16) dns dns
24W12Jurevičiūtė Urtė LTUSM Gaja, Kaunas 22:59 22:59 (18) dns dns
25W12Dalamaikaitė Dominyka LTUVilnius 1:06:16 1:06:16 (24) dns dns