dbtopas login
Kaunas Challenge → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Panemunės parkas, 2020-08-23

Grupė M-MIX

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1
Kalvaitytė AustėjaLTU LTUGrynas derlius 2, Kleboniškis 34 2:32:21
2
Kalvaitis DariusLTU LTUGrynas derlius 2, Kleboniškis 34 2:32:22
3
Mockaitienė SimonaLTU LTUDviratai - Daistatus, Kaunas 34 2:39:01
3
Šimkonis AndriusLTU LTUDviratai - Daistatus, Kaunas 34 2:39:01
5
Valauskas GintautasLTU LTUVGL Sport, Telšiai 34 3:01:25
6
Valauskė LoretaLTU LTUVGL Sport, Telšiai 34 3:01:26
7
Gembutaitė SandraLTU LTULiūc ir Begemuoc 34 3:01:51
7
Adamonis RamūnasLTU LTULiūc ir Begemuoc 34 3:01:51
9
Jasas KarolisLTU LTUEntuziastai, Kaunas 34 3:04:32
10
Pipiraitė KotrynaLTU LTUEntuziastai, Kaunas 34 3:04:35
11
Čepokienė LinaLTU LTUALL OK, Vinius 34 3:07:42
12
Čepokas DariusLTU LTUALL OK, Vinius 34 3:07:44
13
Cibienė GabijaLTU LTULekiam kaip vėjas!, Vilnius 34 3:09:25
14
Cibas TautvydasLTU LTULekiam kaip vėjas!, Vilnius 34 3:09:26
15
Karčiauskas JonasLTU LTUPirda ir Velikas, Kaunas 34 3:12:01
16
Riaukaitė ŠarūnėLTU LTUPirda ir Velikas, Kaunas 34 3:12:13
17
Kuznecovienė AnnaLTU LTU2A, Širvintos 34 3:12:51
18
Sysas AlgirdasLTU LTU2A, Vilnius 34 3:12:52
19
Švedė EglėLTU LTUEgTuSau, Kaunas 34 3:21:17
20
Dombrovas SauliusLTU LTUEgTuSau, Kaunas 34 3:21:19
21
Bernotaitė AurelijaLTU LTUDouble A, Šilalė 34 3:24:47
21
Daukšys AlgirdasLTU LTUDouble A, Šilalė 34 3:24:47
23
Kleišmantas AudriusLTU LTUA & A, Kaunas 34 3:34:20
24
Grikšaitė AinaLTU LTUA & A, Stokholmas 34 3:34:25
25
Banevičiūtė EglėLTU LTUUnagi, Ukmergė 34 3:36:50
26
Vainauskas JustinasLTU LTUUnagi, Ukmergė 34 3:36:53
27
Šueris AugustinasLTU LTUPETZL komanda, Vilnius 34 3:49:05
28
Gvazdauskaitė AndrėLTU LTUPETZL komanda, Vilnius 34 3:49:07
29
Skripkauskas ArūnasLTU LTUNuo pajūrio, Klaipėda 34 3:49:54
30
Skripkauskienė DovilėLTU LTUNuo pajūrio, Klaipėda 34 3:50:04
31
Morkūnė IndrėLTU LTUNeramus vėjas, Kaunas 34 3:55:52
32
Morkūnas EdvinasLTU LTUNeramus vėjas, Kaunas 34 3:55:54
33
Džiuvenienė JovitaLTU LTUJoVi, Staniūnai 34 4:12:05
34
Džiuvenis VitalijusLTU LTUJoVi, Staniūnai 34 4:12:09
35
Grumadas ŠarūnasLTU LTUMiŠa, Vilnius 34 4:26:17
36
Višniauskytė MiretaLTU LTUMiŠa, Vilnius 34 4:26:18
37
Bagurskas PauliusLTU LTUR.J.P. 34 4:50:14
37
Nakaitė Rūta JonėLTU LTUR.J.P. 34 4:50:14
39
Alksnys DonatasLTU LTUEmDi, Vilnius 34 5:15:36
40
Alksnė MildaLTU LTUEmDi, Vilnius 34 5:15:37
41
Gaigalaitė RedaLTU LTUGaigalai, Kaunas 29 3:03:08
42
Gaigalas EgidijusLTU LTUGaigalai, Kaunas 29 3:03:13
43
Ambrazevičius KarolisLTU LTUAuksiniai reanimacijos klientai, Kaunas 11 4:01:10
44
Tolevičiūtė KristinaLTU LTUAuksiniai reanimacijos klientai, Kaunas 11 4:01:13
45
Tamoševičius TomasLTU LTUPower4ever, Vilnius 10 3:11:19

Tarpiniai laikai