dbtopas login
Jono Vileišio taurė, Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas → Rezultatai racesults.lt

Jono Vileišio taurė, Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas

LTU
LTU, Anykščiai, 2020-06-27

Grupė V12

Trasa 1 d. 1.6 km 7 KP, 2 d. 1.9 km 8 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
S
1
Papreckis Povilas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 35:35 13:26 (  3) 22:09 (  3)
S
2
Siudikas Daugardas
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 37:04 18:30 (15) 18:34 (  1)
S
3
Kalvaitis Oskaras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 37:42 11:30 (  1) 26:12 (  6)
S
4
Murėnas Aleksas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 40:17 16:44 (  9) 23:33 (  4)
S
5
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 41:11 14:04 (  4) 27:07 (  8)
S
6
Mikalajūnas Matas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 41:41 19:41 (18) 22:00 (  2)
S
7
Paulius Mantas
LTU
LTU
O! Klaipėda 2, Klaipėda 44:18 14:58 (  6) 29:20 (11)
S
8
Žiugžda Domas
LTU
LTU
Marijampolės MKC, Marijampolė 47:29 21:15 (22) 26:14 (  7)
S
9
Stankūnas Matas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 47:44 20:30 (21) 27:14 (  9)
S
10
Tautvydas Eivinas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 49:27 19:02 (16) 30:25 (12)
S
11
Sobeckis Joris
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 49:58 22:02 (25) 27:56 (10)
S
12
Montvila Mykolas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC 2, Vilnius 51:16 26:17 (35) 24:59 (  5)
S
13
Balčiūnas Vincas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC 2, Vilnius 54:16 17:20 (11) 36:56 (15)
S
14
Denisovas Eimantas
LTU
LTU
O! Klaipėda 2, Klaipėda 56:49 18:07 (14) 38:42 (16)
S
15
Kruša Kristupas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 1:01:37 14:07 (  5) 47:30 (18)
S
16
Trečiokas Vilius
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 1:02:58 29:48 (37) 33:10 (13)
S
17
Alvikis Rojus
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 1:07:51 19:53 (20) 47:58 (19)
S
18
Rankauskas Nojus
LTU
LTU
Versmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:11:07 37:39 (41) 33:28 (14)
S
19
Skripkauskas Dominykas
LTU
LTU
O! Klaipėda 2, Kretinga 1:21:12 25:20 (33) 55:52 (23)
S
20
Sobeckis Agnius
LTU
LTU
O! Klaipėda 2, Klaipėda 1:22:02 30:16 (38) 51:46 (20)
S
21
Danila Vilius
LTU
LTU
Rudamina OK, Vilnius 1:35:56 55:48 (44) 40:08 (17)
S
22
Kriukas Oskaras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:42:50 48:18 (42) 54:32 (22)
S
23
Kruša Edvinas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 1:49:20 36:38 (40) 1:12:42 (24)
S
24
Krauza Aidas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 2:49:38 50:36 (43) 1:59:02 (25)
  Tervydavičius Domas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 13:11 13:11 (  2) dns
  Baltrušaitis Gabrielius
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 15:14 15:14 (  7) dns
  Chormanskis Pijus
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 16:12 16:12 (  8) dns
  Matulevičius Simas
LTU
LTU
Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 17:17 17:17 (10) dns
  Baltrušaitis Emilis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 17:57 17:57 (12) dns
  Marcinkevičius Nojus
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 18:01 18:01 (13) dns
  Raugas Jogaila
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 19:23 19:23 (17) dns
  Balčiūnas Ignas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 19:43 19:43 (19) dns
  Radvilavičius Nauris
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 21:51 21:51 (23) dns
  Limantas Gvidas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 21:55 21:55 (24) dns
  Petraitis Gytis
LTU
LTU
Mykolo Antanaičio gimnazija 2, Krekenava 23:34 23:34 (26) dns
  Marozas Enrikas
LTU
LTU
Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 23:38 23:38 (27) dns
  Valavičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 23:49 23:49 (28) dns
  Arlauskas Antanas
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 23:53 23:53 (29) dns
  Stankevičius Rytas
LTU
LTU
Vilniaus m. SC, Vilnius 24:07 24:07 (30) dns
  Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 24:11 24:11 (31) dns
  Petraitis Rytis
LTU
LTU
Mykolo Antanaičio gimnazija 2, Krekenava 24:51 24:51 (32) dns
  Barauskas Paulius
LTU
LTU
Mykolo Antanaičio gimnazija 2, Krekenava 26:04 26:04 (34) dns
  Peckus Rokas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 26:22 26:22 (36) dns
  Nevulis Dovydas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 34:16 34:16 (39) dns
  Rudys Adrijus
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 52:45 dns 52:45 (21)
  Songin Pijus
LTU
LTU
Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava   dsq dns

Spausdinimui