dbtopas login
Nida - 3 dienos → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Nida, 2020-06-19

Grupė V

Trasa 1 d. 4.2 km 23 KP, 2 d. 6.0 km 30 KP, 3 d. 5.1 km 30 KP, 4 d. 9.3 km 29 KP

Rinktis  suma  sprint  middle  middle  longer middle  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma sprint middle middle longer middle
1
Gvildys Jonas VytautasLTU LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 3000  100020:34 (  1) 100032:36 (  1) 96526:50 (  3) 100051:38 (  1)
2
Krūmiņš RihardsLAT LATALNIS-JNSC, Jelgava 2813  93821:55 (  2) 91235:44 (  2) 96326:53 (  4) 90457:06 (  2)
3
Beliūnas VytautasLTU LTUŠilas OK, Vilnius 2799  93122:05 (  4) 89736:21 (  3) 97126:41 (  2) 8501:00:43 (  5)
4
Aleliūnas ViliusLTU LTUIgtisa SK, Panevėžys 2780  91022:36 (  6) 86237:48 (  6) 100025:54 (  1) 87059:21 (  3)
5
Dišlers DāvisLAT LATOzons, Babīte 2733  93621:58 (  3) 88736:46 (  5) 91028:28 (  5) 8061:04:04 (12)
6
Čiapas AgniusLTU LTUArboro OK, Klaipėda 2609  90422:45 (  7) 67548:18 (20) 88329:19 (  7) 8221:02:49 (  9)
7
Sabaliauskas GiedriusLTU LTUVersmė OK, Vilnius 2601   dsq 89536:25 (  4) 87529:37 (  8) 8311:02:08 (  8)
8
Tirlikas MartynasLTU LTUIgtisa SK, SM Gaja, Jurbarkas 2558  90422:45 (  7) 79540:59 (  9) 80132:19 (15) 8531:00:34 (  4)
9
Zērnis EmīlsLAT LATSaldus OK, Saldus 2503  81225:20 (17) 76042:55 (11) 85230:25 (11) 8391:01:32 (  6)
10
Staišiūnas ViktorasLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 2473  82924:49 (14)  dsq 83730:57 (12) 8071:03:57 (11)
11
Velde AugustsLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 2466  91322:32 (  5) 71745:29 (15) 83630:58 (13) 7121:12:31 (21)
12
Gailis RihardsLAT LATIK Auseklis, Riga 2447  81525:15 (15) 76442:39 (10) 86829:51 (10) 7341:10:22 (17)
13
Kantautas MariusLTU LTULėvuo OK, Vilnius 2434  84924:13 (11) 63351:31 (22) 87129:45 (  9) 7141:12:18 (20)
14
Dulius DominykasLTU LTUArboro OK, Krekenava 2417  86523:47 (10) 60753:41 (26) 74434:50 (23) 8081:03:53 (10)
15
Šiliņš AivisLAT LATALNIS-JNSC, Jelgava 2378  84224:25 (12) 69247:08 (17) 81031:59 (14) 7261:11:10 (19)
16
Rešķis AtisLAT LATSaldus OK, Saldus 2374   dnf 82139:42 (  8) 78533:00 (18) 7681:07:12 (13)
17
Janušis GediminasLTU LTULabirintas OK, Vilnius 2371  82924:48 (13) 70446:19 (16) 78533:00 (18) 7571:08:15 (15)
18
Zaliauskas PovilasLTU LTUPerkūnas OK, Vilnius 2350  86723:43 (  9) 74243:55 (12) 74134:58 (24)  dsq
19
Valantinas GiedriusLTU LTUArboro OK, Krekenava 2331  81325:17 (16) 61453:05 (25) 77833:18 (21) 7401:09:49 (16)
20
Ščerbavičius EdvardasLTU LTUFortūna OK, Vilnius 2295  78026:22 (18) 68747:28 (18) 78333:05 (20) 7321:10:31 (18)
21
Riauka SimonasLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2291  75427:17 (21) 74144:01 (13) 79632:32 (17) 6651:17:42 (23)
22
Gailis AndrisLAT LATAuseklis IK, Riga 2282  72228:28 (23) 72045:18 (14) 80032:23 (16) 7601:07:54 (14)
23
Šironas LinasLTU LTUKlajūnas OK, Molėtai 2123  76027:04 (20) 68047:56 (19) 62341:34 (27) 6831:15:37 (22)
24
Daukšys AlgirdasLTU LTUŠilalės SM, Šilalė 2056  77726:28 (19) 62851:54 (23) 65139:47 (25) 5421:35:19 (25)
25
Novičenko EduardLTU LTUŠiurpys OK, Zarasai 2012  70229:19 (24) 5291:01:40 (27) 75734:13 (22) 5531:33:26 (24)
26
Vaišvilas MariusLTU LTUArboro OK, Klaipėda 1915  64731:47 (25) 62052:34 (24) 64840:00 (26)  dsq
27
Janulynas AudriusLTU LTUJavonis OK, Marijampolė 1828  73128:09 (22) 5171:03:05 (28) 58044:39 (28)  dsq
28
Titomers EndijsLAT LATALNIS-JNSC, Jelgava 1729   dsq 84338:39 (  7) 88629:13 (  6)  dsq
29
Pečkys ArtūrasLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1661  59534:34 (26) 4891:06:43 (29) 57744:53 (29)  dnf
30
Gipas MarijonasLTU LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 832   dnf  dnf  dnf 8321:02:05 (  7)
31
Stankevič RobertasLTU LTURASKK SK, Vilnius 651   dnf 65150:06 (21)  dnf  dnf