dbtopas login
Utenos Hipodromo maratonas → Rezultatai

Utenos Hipodromo maratonas

LTU
LTU, Utena, 2020-10-04

Grupė V10KM

Trasa 10.0 km 10 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas min/km
1
Gaigalas Lukas
LTU
LTU
Vilnius 10 35:52 3:35
2
Zakarka Mindaugas
LTU
LTU
progreso.lt, Utena 10 36:46 3:40
3
Ramanauskas Vaidas
LTU
LTU
OCR Baltic Warriors, Vilnius 10 36:51 3:41
4
Pauras Dovydas
LTU
LTU
Kaunas 10 38:27 3:50
5
Žilys Mindaugas
LTU
LTU
Vilnius 10 41:21 4:08
6
Gritė Darius
LTU
LTU
Volvere run, Vilnius 10 42:46 4:16
7
Priedininkas Jonas
LTU
LTU
Volvere run, Vilnius 10 42:59 4:17
8
Asaciovas Eugenijus
LTU
LTU
  10 43:05 4:18
9
Gedminas Giedrius
LTU
LTU
Million steps, Vilnius 10 44:05 4:24
10
Blazonis Mantas
LTU
LTU
VAT, Elektrėnai 10 44:58 4:29
11
Liobikas Audrius
LTU
LTU
Panevėžys 10 44:58 4:29
12
Abartas Darius
LTU
LTU
Lukas, Šiaulių r. 10 46:05 4:36
13
Zabarauskas Helmutas
LTU
LTU
Vievis 10 46:43 4:40
14
Lukšys Vidas
LTU
LTU
Druskininkai 10 47:34 4:45
15
Balčiūnas Gintaras
LTU
LTU
Elektrėnai 10 47:42 4:46
16
Naudžiūnas Arnas
LTU
LTU
Vėtra BK, Šiauliai 10 47:46 4:46
17
Giedraitis Mindaugas
LTU
LTU
Nosted &, Utena 10 48:07 4:48
18
Skardžius Mindaugas
LTU
LTU
Panevėžys 10 48:25 4:50
19
Montvidas Jonas
LTU
LTU
Lietuvos kariuomenė, Vilnius 10 48:38 4:51
20
Sorokin Aleksandr
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Klaipėda 10 48:47 4:52
21
Jakeliūnas Andžej
LTU
LTU
Vilnius 10 48:48 4:52
22
Žilevičius Žygimantas
LTU
LTU
Neko runners, Kaliekiai 10 49:13 4:55
23
Mickus Jaunius
LTU
LTU
Utena 10 49:13 4:55
24
Makarov Jurij
LTU
LTU
Visagino TVPMC, Visaginas 10 49:21 4:56
25
Guobužas Vydas
LTU
LTU
Utenos aeroklubas, Vilnius 10 50:05 5:00
26
Paulauskas Edgaras
LTU
LTU
City souvenirs, Panevėžys 10 51:10 5:07
27
Mangevičiaus Deividas
LTU
LTU
Utena 10 51:10 5:07
28
Cesiulis Darius
LTU
LTU
  10 51:28 5:08
29
Lebednykas Darius
LTU
LTU
Vilnius 10 51:30 5:09
30
Kavarskas Paulius
LTU
LTU
Utena 10 51:42 5:10
31
Markūnas Darius
LTU
LTU
Vilnius 10 52:59 5:17
32
Buchoveckas Stanislovas
LTU
LTU
Šviesos kariai, Vilnius 10 53:40 5:22
33
Šauklys Tomas
LTU
LTU
Mėgėjas, Raseiniai 10 53:42 5:22
34
Ranonis Giedrius
LTU
LTU
Pasvalio r. 10 54:49 5:28
35
Kanapka Rimvydas
LTU
LTU
Vilnius 10 54:59 5:29
36
Pocius Paulius
LTU
LTU
Šilalė 10 55:06 5:30
37
Zabarskas Justinas
LTU
LTU
Utena 10 55:32 5:33
38
Kalvelis Rolandas
LTU
LTU
Vilnius 10 55:33 5:33
39
Samajauskas Rolandas
LTU
LTU
Kaunas 10 55:41 5:34
40
Činikas Domas
LTU
LTU
OCR Baltic Warriors, Kaunas 10 55:43 5:34
41
Seitkalijevas Ruslanas
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Vilkyčiai 10 56:10 5:37
42
Skvarcevskis Žygimantas
LTU
LTU
Vilnius 10 56:10 5:37
43
Vitkūnas Darius
LTU
LTU
Utena 10 56:54 5:41
44
Guobužas Saulius
LTU
LTU
Utenos aeroklubas, Utena 10 56:59 5:41
45
Palubinskas Mindaugas
LTU
LTU
Utena 10 57:14 5:43
46
Rutkauskas Vytenis
LTU
LTU
Kaunas 10 57:33 5:45
47
Kardokas Žygimantas
LTU
LTU
  10 57:59 5:47
48
Kabišaitis Gediminas
LTU
LTU
Jonas Maratonas BK, Kaunas 10 58:14 5:49
49
Jovaiša Marius
LTU
LTU
Neregėta Lietuva, Vilnius 10 58:53 5:53
50
Kalninš Raimond
LTU
LTU
Vilnius 10 1:00:01 6:00
51
Gužys Rokas
LTU
LTU
Klaipėda 10 1:00:02 6:00
52
Paškevičius Ignas
LTU
LTU
Utena 10 1:01:03 6:06
53
Vilkas Modestas
LTU
LTU
Utena 10 1:01:44 6:10
54
Grižas Virgis
LTU
LTU
Utena 10 1:01:53 6:11
55
Vitkus Justinas
LTU
LTU
Utena 10 1:02:45 6:16
56
Suveizdis Marius
LTU
LTU
Utena 10 1:02:49 6:16
57
Rugienius Edvardas
LTU
LTU
COSINUS, Marijampolė 10 1:18:22 7:50
58
Lapinas Tadas
LTU
LTU
Žygiuojanti lapė, Utena 10 1:27:46 8:46
  Keturakis Arnas
LTU
LTU
Danas, Kaunas 6 38:59  

Tarpiniai laikai

Spausdinimui