dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Rezultatai

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Panevėžys, 2021-05-09

Grupė MV18

Trasa 1, 4 etapai 2.1 km 20 KP; 2, 3 etapai 2.6 km 22 KP

Vieta,
Etapas
Komanda,
Pavardė, Vardas
ŠalisLaikas,
Etape
Po etapo
1 DVilniaus m. SC, Vilnius
LTU
LTU
50:43
1Drazdauskaitė Brigita12:39 (  1)12:39 (  1)
2Časas Adomas12:48 (  1)25:27 (  1)
3Lapinskas Andojas13:04 (  1)38:31 (  1)
4Ziaziulytė Goda12:12 (  1)50:43 (  1)
2 DSM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
53:54
1Deveikytė Benedikta13:58 (  3)13:58 (  3)
2Kazlauskas Osvaldas13:10 (  2)27:08 (  2)
3Murėnas Kasparas13:31 (  2)40:39 (  2)
4Dementavičiūtė Aistė13:15 (  2)53:54 (  2)
3 DŠiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
56:05
1Masiliūnaitė Martyna14:01 (  4)14:01 (  4)
2Klevinskas Justas13:17 (  3)27:18 (  3)
3Sungaila Kajus14:39 (  4)41:57 (  4)
4Micevičiūtė Austėja14:08 (  3)56:05 (  3)
4 Vilniaus m. SC 2, Vilnius
LTU
LTU
59:16
1Karlonaitė Beatričė13:16 (  2)13:16 (  2)
2Traubas Adomas14:44 (  4)28:00 (  4)
3Rimkus Tautvydas13:55 (  3)41:55 (  3)
4Stūrytė Gabija17:21 (  7)59:16 (  4)
5 Panevėžio sporto centras, Panevėžys
LTU
LTU
1:03:28
1Kevėnaitė Agilė14:45 (  6)14:45 (  6)
2Jaloveckas Pijus17:36 (  9)32:21 (  5)
3Spundzevičius Gytis14:53 (  5)47:14 (  5)
4Uksaitė Ugnė16:14 (  5)1:03:28 (  5)
6 SM Gaja 3, Kaunas
LTU
LTU
1:07:24
1Mačiulytė Gabrielė16:17 (  8)16:17 (  8)
2Skunda Kristupas16:23 (  6)32:40 (  6)
3Pileckas Justas16:57 (  7)49:37 (  6)
4Žemaitytė Emilija17:47 (  9)1:07:24 (  6)
7 Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus
LTU
LTU
1:08:33
1Masionytė Smiltė15:47 (  7)15:47 (  7)
2Rutkauskas Pijus17:15 (  8)33:02 (  7)
3Jadeška Dagnius19:23 (  9)52:25 (  8)
4Leonaitė Austėja16:08 (  4)1:08:33 (  7)
  Šiaulių JTC 2, Šiauliai
LTU
LTU
1:11:38
1Milašauskaitė Morta16:30 (  9)16:30 (  9)
2Vidžiūnas Julius17:59 (10)34:29 (10)
3Kančiauskas Šarūnas19:30 (10)53:59 (  9)
4Liandzbergas Mykolas17:39 (  8)1:11:38 (  8)
8 Vilniaus m. SC 3, Vilnius
LTU
LTU
1:14:07
1Kanapinskaitė Viltė18:12 (12)18:12 (12)
2Lukošius Nojus15:55 (  5)34:07 (  9)
3Navaslauskas Paulius23:18 (12)57:25 (10)
4Ptakaitė Elija16:42 (  6)1:14:07 (  9)
  SM Gaja 2, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Goftaitė Emilija14:05 (  5)14:05 (  5)
2Liutkus Mantasdsq 
3Talkevičius Titas16:42 (  6) 
4Konopliova Karina21:27 (10) 
  SM Gaja 4, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Bajorinaitė Gabija17:00 (10)17:00 (10)
2Zemeckas Vytautas17:03 (  7)34:03 (  8)
3Ramanauskas Kristupas18:07 (  8)52:10 (  7)
4Korolytė Emilėdsq 
  Rudamina OK, Rudamina
LTU
LTU
dsq
1Danilaitė Ieva17:02 (11)17:02 (11)
2Siudikas Daugardasdsq 
3Siudikaitė Junda20:40 (11) 
4Siudikaitė Mortadsq 

Spausdinimui