dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Šiauliai, 2021-07-25

Grupės B, MB, VB, VB40

Trasa 63.0 km 9 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1VBGludavs Davis
LAT
LAT
MSĢ, Liepaja 9 1:33:36.0 40.4
2VBMikutis Kristupas
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalės SM, Šilalė 9 1:33:38.0 40.4
2VBMeškauskas Aivaras
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 9 1:33:38.0 40.4
4VBLaurinavičius Titas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 9 1:33:41.0 40.3
5VBVilinauskas Vilmantas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:33:41.0 40.3
6VBKyguolis Mantas
LTU
LTU
Alytus 9 1:33:41.0 40.3
7VBDailidonis Aurelijus
LTU
LTU
CEO cycling club, Vilnius 9 1:33:41.0 40.3
8VB40Simonavičius Dainius
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 9 1:33:42.0 40.3
9VBMingėla Marius
LTU
LTU
  9 1:33:43.0 40.3
10VB40Knieža Pranas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:33:44.0 40.3
11VBStankevičius Vytautas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Palanga 9 1:33:44.0 40.3
12VBJanuška Saulius
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 9 1:33:44.0 40.3
13VB40Gedminas Kęstutis
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Vilnius 9 1:33:45.0 40.3
14VB40Meskys Audrius
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 9 1:33:45.0 40.3
15VBJocys Vykintas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 9 1:33:45.0 40.3
16VBJurkevičius Vladas
LTU
LTU
Fakelai 9 1:33:46.0 40.3
17VBGanulevics Rihards
LAT
LAT
KS Sportaklubs, Riga 9 1:33:51.0 40.3
18VBKondrotas Simas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:33:52.0 40.3
19VBRamanauskas Ignas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Vilnius 9 1:34:25.0 40
20VBBogavičius Paulius
LTU
LTU
Vitus DK, VMSC, Vilnius 9 1:34:26.0 40
21VBVenskus Algirdas
LTU
LTU
Fakelai, Klaipėda 9 1:34:29.0 40
22VBMaculevičius Viktoras
LTU
LTU
Kaunas 9 1:34:33.0 40
23VBČepauskas Arūnas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Gargždai 9 1:35:05.0 39.8
24VB40Skinkys Audrius
LTU
LTU
Impuls racing team, Kaunas 9 1:40:03.0 37.8
25VB40Klimavičius Saulius
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 9 1:40:07.0 37.8
26VBMartūzas Mantas
LTU
LTU
bikko.lt, Radviliškis 9 1:42:18.0 37
27VBBeržanskis Mindaugas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:42:19.0 36.9
28VBŠvenčionis Mindaugas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 9 1:42:19.0 36.9
29VB40Frankas Giedrius
LTU
LTU
Velonova - Bioracer Cycling Team, Vilnius 9 1:42:19.0 36.9
30VB40Vinskas Algis
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 9 1:42:20.0 36.9
31VB40Prokarenka Artūras
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 9 1:42:20.0 36.9
32VBKnyšius Justas
LTU
LTU
Impuls racing team, Kaunas 9 1:42:20.0 36.9
33VBBičius Arūnas
LTU
LTU
  9 1:42:21.0 36.9
34VBBalčiūnas Ernestas
LTU
LTU
  9 1:42:23.0 36.9
35VBAbečiūnas Ignas
LTU
LTU
Fakelai 9 1:42:24.0 36.9
36VB40Kaupas Gvidas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 9 1:42:24.0 36.9
37VBNauronis Gintautas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Kelmė 9 1:42:28.0 36.9
38VBParfionovas Erikas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 9 1:42:33.0 36.9
39VBPetkevičius Ernestas
LTU
LTU
Vilnius 9 1:47:26.0 35.2
40MBStrainytė Auksė
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Kvėdarna 9 1:47:33.0 35.1
41VB40Kilijonas Artūras
LTU
LTU
Vilnius 9 1:48:32.0 34.8
42VB40Mačiulis Dainius
LTU
LTU
Takas OK 9 1:48:33.0 34.8
43VBŠlikas Rokas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 9 1:48:34.0 34.8
44VB40Sabeckis Tadas
LTU
LTU
Mažeikiai 9 1:48:37.0 34.8
45VBRaugala Vaidas
LTU
LTU
Impuls racing team, Vilnius 9 1:52:40.0 33.6
46VB40Laucius Tautvydas
LTU
LTU
Elektrėnai 9 1:56:07.0 32.6
47VB40Paulauskas Arūnas
LTU
LTU
Mažeikiai 9 2:00:54.0 31.3
48VBSeverovas Rytis
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 7 1:16:38.0 38.4
49VB40Christiaensen Hans
BEL
BEL
Velopeak hunters, Flanders 7 1:21:19.0 36.2
50VBRedeckis Rokas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 7 1:21:20.0 36.1
51MBSankauskienė Raminta
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 6 1:17:36.0 32.5
52VBBenkevičius Arūnas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 6 1:19:28.0 31.7
53VBMeduneckij Viktor
LTU
LTU
Impuls racing team, Kaunas 5 51:57.0 40.4
54VBRepšys Rolandas
LTU
LTU
VB 5 51:58.0 40.4
55VB40Fiodorovas Markas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 5 51:59.0 40.4
56VBBanys Vidmantas
LTU
LTU
Impuls racing team, Kaunas 5 53:47.0 39
57VBDambrauskas Ramūnas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 58:03.0 36.2
58VBSankauskas Donatas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 4 44:28.0 37.8
59VBLitinskas Tadas
LTU
LTU
Impuls racing team, Kaunas 4 53:04.0 31.7
60VBJankauskas Darius
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 3 30:54.0 40.8
61VBČerneckas Laurynas
LTU
LTU
Fakelai 3 38:44.0 32.5

Tarpiniai laikai