dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai

LTU
LTU, Šiauliai, 2021-07-25

Grupės C, M16, MC, MC40, V16, VC, VC50, VC60, VC70

Trasa 35.0 km 5 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1V16Vilūnas Vytautas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 55:43.0 37.7
2VC50Lipnevičius Arūnas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 55:44.0 37.7
3V16Vaičiūnas Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 5 55:44.0 37.7
4V16Noreika Mantas
LTU
LTU
LVYCC, Vilnius 5 55:45.0 37.7
5VCLaurenčikas Domas
LTU
LTU
Kaunas 5 55:45.0 37.7
6VCŠaltupis Rolandas
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 5 55:45.0 37.7
7V16Bukauskas Vakaris
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 55:46.0 37.7
8VC50Ganiprauskas Linas
LTU
LTU
Šiauliai 5 55:46.0 37.7
9VCNorkus Linas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 55:46.0 37.7
10VC50Kalvaitis Renatas
LTU
LTU
Velomanai team, Virbalis 5 55:46.0 37.7
11VCBuivydas Deividas
LTU
LTU
Šiauliai 5 55:47.0 37.6
12VC50Zaleskis Aurimas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 5 55:47.0 37.6
13VC50Kalashnikovs Viktors
LAT
LAT
Daugavpils 5 55:47.0 37.6
14VC60Andruška Vytautas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 5 55:48.0 37.6
15VCBudreckis Antanas
LTU
LTU
Greitis 5 55:48.0 37.6
16VCJankauskas Povilas
LTU
LTU
Utena Cycling Team, Utena 5 55:48.0 37.6
17VCMackevičius Žydrūnas
LTU
LTU
Karčema Ružava 5 55:48.0 37.6
18M16Žekaitė Austėja
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalė 5 55:49.0 37.6
19V16Šinkūnas Gvidas
LTU
LTU
Bernatonio akademija 5 55:50.0 37.6
20VCBartašius Mažvydas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 55:50.0 37.6
21MCSamokišina Karina
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 5 55:50.0 37.6
22VC50Kavaliauskas Egidijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 55:51.0 37.6
23VCŽibaitis Remigijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 55:55.0 37.6
24VCParšeliūnas Marius
LTU
LTU
Alytus 5 55:55.0 37.6
25V16Mudėnas Giedrius
LTU
LTU
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras, Ignalina 5 55:56.0 37.5
26VCGedminas Andrius
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 56:14.0 37.3
27VC60Mažeika Vytautas
LTU
LTU
NSPORT - Nikeliuotas špykis, Alytus 5 58:47.0 35.7
28VCValinčius Justas
LTU
LTU
Šiauliai 5 59:50.0 35.1
29VC70Kiušas Petras
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 5 59:51.0 35.1
29VC50Klicner Tomas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 5 59:51.0 35.1
31VCValkavičius Artūras
LTU
LTU
  5 1:00:06.0 34.9
32VCVeikšra Sigitas
LTU
LTU
IDV, Kaunas 5 1:00:09.0 34.9
33MCDubauskaitė Eglė
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 5 1:00:12.0 34.9
34VC60Jarmoška Leonas
LTU
LTU
Scania, Klaipėda 5 1:00:14.0 34.9
35VC60Severovas Vytas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:00:18.0 34.8
36VC50Jokubonis Vytautas
LTU
LTU
LTZ racing team, Vilnius 5 1:00:19.0 34.8
37VCPalubinskas Tadas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:01:29.0 34.2
37VC50Petrauskas Ričardas
LTU
LTU
Kaunas 5 1:01:29.0 34.2
39VCOgunauskas Audrius
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:01:38.0 34.1
40VCKavaliauskas Pijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:01:56.0 33.9
41M16Lekavičiūtė Auksė
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Kvėdarna 5 1:01:57.0 33.9
42VCOftas Nerijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:02:01.0 33.9
43VCAugustinas Žilvinas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 1:02:03.0 33.8
43VC60Urniežius Alvidas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:02:03.0 33.8
45VCPetrauskas Kęstutis
LTU
LTU
Gargždai 5 1:03:59.0 32.8
46VCPaleckas Andrius
LTU
LTU
Kaunas 5 1:05:57.0 31.8
47MCPoškevičienė Irma
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:06:36.0 31.5
48VC60Žukov Jurij
LTU
LTU
Top team cycling, Vilnius 5 1:06:38.0 31.5
49VCBalčaitis Algirdas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:06:44.0 31.5
50VCKavaliauskas Rūtenis
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 1:06:46.0 31.5
51VC70Razgaitis Adomas
LTU
LTU
Jonava 5 1:06:50.0 31.4
52VC50Kvekšas Juozas
LTU
LTU
Palanga 5 1:06:59.0 31.4
53VC70Markaitis Vaclovas
LTU
LTU
Skuodas 5 1:07:00.0 31.3
54VCKlemas Darius
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:07:39.0 31
55VCTeišerskis Benas
LTU
LTU
Mad, Šiauliai 5 1:07:40.0 31
56VCRačkauskas Vismantas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 5 1:07:42.0 31
57VC50Dabrila Vaidas
LTU
LTU
Panevėžys 5 1:07:57.0 30.9
58VCPatvainis Domantas
LTU
LTU
  5 1:08:25.0 30.7
59MC40Lipnevičienė Ilma
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 1:09:36.0 30.2
59VCRaudonius Gytis
LTU
LTU
Klaipėda 5 1:09:36.0 30.2
59VC50Kuolas Giedrius
LTU
LTU
Joniškis 5 1:09:36.0 30.2
59VCRuminas Antanas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 5 1:09:36.0 30.2
63VCTamošauskas Tomas
LTU
LTU
Gargždai 5 1:10:25.0 29.8
64M16Grackaitė Austėja
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Kvėdarna 5 1:11:11.0 29.5
65VCJuodis Tadas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:13:36.0 28.5
66V16Bačianskas Matas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 5 1:13:42.0 28.5
67VCBartkus Tomas
LTU
LTU
Sportomanas, Šiauliai 5 1:16:01.0 27.6
68VCTamošaitis Donatas
LTU
LTU
Drym team, Šiauliai 5 1:17:05.0 27.2
69MCJegorenko Valerija
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 5 1:17:28.0 27.1
70VCČepaitis Benas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:20:40.0 26
71VC50Sakeris Rimantas
LTU
LTU
Victoria, Gargždai 5 1:22:26.0 25.5
72VC50Bartašius Kęstutis
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:25:18.0 24.6
73V16Šišovas Lukas
LTU
LTU
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras, Ignalina 4 58:57.0 28.5
73VCSkabeikis Mantas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 4 58:57.0 28.5
75MCGranickienė Birutė
LTU
LTU
Kaunas 4 59:01.0 28.5
76VCBaškys Audrius
LTU
LTU
  4 1:02:43.0 26.8
77MC40Blėdienė Daina
LTU
LTU
Kėdainių r. 4 1:03:28.0 26.5
78VCBilius Mantas
LTU
LTU
  4 1:05:45.0 25.6
79VCButnorius Raimondas
LTU
LTU
Šiauliai 4 1:08:37.0 24.5
80VCSongaila Ričardas
LTU
LTU
Gargždai 4 1:10:19.0 23.9
81MCBručaitė Barbora
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 4 1:11:17.0 23.6
82VCLinkevičius Simonas
LTU
LTU
  3 34:22.0 36.7
83VCProkopovic Mazvydas
LTU
LTU
Šiauliai 2 25:06.0 33.5

Tarpiniai laikai