dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai

Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupė M12

Trasa 1 d. 1.7 km 12 KP, 2 d. 2.5 km 6 KP, 3 d. 2.4 km 7 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1
Balabanov Mikhail
POL
POL
KOS BnO Szczecin, Szczecin 47:28 8:28 (  1) 23:03 (  1) 15:57 (  1)
2
Arlauskas Antanas
LTU
LTU
Šilas OK, SM Gaja, Kaunas 52:59 9:55 (  3) 24:23 (  2) 18:41 (  2)
3
Raugas Jogaila
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:00:48 10:03 (  4) 30:45 (  4) 20:00 (  5)
4
Stankevičius Tadas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:01:05 11:23 (  6) 28:02 (  3) 21:40 (  6)
5
Veikšra Giedrius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:01:21 11:33 (  7) 30:58 (  6) 18:50 (  3)
6
Kaklauskas Justas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:02:13 11:47 (  9) 30:49 (  5) 19:37 (  4)
7
Pakarnis Vytautas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:14:12 12:34 (12) 38:47 (10) 22:51 (  7)
8
Paukštis Domas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:15:11 11:53 (10) 37:48 (  8) 25:30 (10)
9
Tankeliavičius Lukas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:19:20 12:51 (14) 40:43 (13) 25:46 (11)
10
Časas Vincentas Petras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:24:30 11:54 (11) 44:45 (20) 27:51 (12)
11
Papreckis Jonas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:25:54 14:52 (21) 32:06 (  7) 38:56 (15)
12
Milašauskas Kristijonas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1:27:53 12:58 (15) 40:13 (12) 34:42 (14)
13
Danila Vilius
LTU
LTU
Rudamina OK, Rudamina 1:30:04 16:13 (25) 44:18 (18) 29:33 (13)
14
Kuliešius Jokūbas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 1:34:03 14:28 (19) 40:00 (11) 39:35 (16)
15
Palšis Žygimantas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 1:41:31 17:03 (28) 44:18 (18) 40:10 (18)
16
Šulcas Elijus
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:58:59 13:56 (17) 41:56 (15) 1:03:07 (21)
17
Aleksiejūnas Daumantas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 2:00:03 19:01 (29) 41:37 (14) 59:25 (20)
18
Kavoliūnas Nikolas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 2:07:54 12:45 (13) 57:42 (24) 57:27 (19)
  Greičius Deividas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 36:39 11:14 (  5) dns 25:25 (  9)
  Kojala Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 55:37 13:15 (16) 42:22 (16) dns
  Paužas Henris
LTU
LTU
Dainava OK, SM Gaja, Kaunas 1:00:41 16:50 (27) 43:51 (17) dns
  Kundrotas Paulius
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:01:30 dsq 38:07 (  9) 23:23 (  8)
  Pašakinskas Benas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:04:12 15:16 (23) 48:56 (23) dns
  Karčiauskas Pijus
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 1:08:37 19:57 (30) 48:40 (22) dns
  Songin Pijus
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:27:10 dsq 47:28 (21) 39:42 (17)
  Stankūnas Matas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 9:22 9:22 (  2) dns dns
  Drazdauskas Feliksas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Vilnius 11:43 11:43 (  8) dns dns
  Ruzgas Timotiejus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 13:59 13:59 (18) dns dns
  Montvila Antanas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 14:30 14:30 (20) dns dns
  Šapranauskas Jonas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 15:05 15:05 (22) dns dns
  Leonavičius Petras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 15:17 15:17 (24) dns dns
  Deio Deswal Ruel
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 16:42 16:42 (26) dns dns
  Graževičius Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 21:15 21:15 (31) dns dns
  Kučaitis Martynas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 30:51 30:51 (32) dns dns
  Palionytė Julija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq dns dns
  Diedonis Karolis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq dns dns

Spausdinimui