dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupės W14

Trasa 1 d. 2.1 km 14 KP, 2 d. 3.2 km 7 KP, 3 d. 3.2 km 9 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1W14Traubaitė Saulė
LTU
LTU
Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius 1:03:49 10:37 (  1) 27:10 (  1) 26:02 (  1)
2W14Jurevičiūtė Urtė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:07:46 10:38 (  2) 28:34 (  2) 28:34 (  4)
3W14Bislytė Ugnė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:18:51 11:29 (  4) 39:45 (  7) 27:37 (  2)
4W14Mikalauskaitė Gerda
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:18:52 13:06 (11) 37:09 (  5) 28:37 (  5)
5W14Andrijauskaitė Gabrielė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:18:55 14:11 (21) 36:54 (  3) 27:50 (  3)
6W14Tunkevičiūtė Gabrielė
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:23:58 13:59 (19) 37:05 (  4) 32:54 (10)
6W14Subatkytė Rugilė
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:23:58 12:12 (  5) 41:13 (10) 30:33 (  8)
8W14Biržinytė Žemyna
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:24:00 11:21 (  3) 42:09 (13) 30:30 (  7)
9W14Motiejūnaitė Ugnė
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:31:17 12:20 (  6) 39:39 (  6) 39:18 (16)
10W14Mockaitytė Žemyna
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 1:31:32 12:53 (  9) 48:15 (20) 30:24 (  6)
11W14Borusevičiūtė Emilija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:31:48 13:49 (16) 40:08 (  8) 37:51 (14)
12W14Vainoriūtė Elzė
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:34:08 12:54 (10) 46:49 (16) 34:25 (11)
13W14Janulytė Aida
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 1:35:15 13:35 (13) 45:07 (14) 36:33 (13)
14W14Andrijauskaitė Eglė
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:36:26 13:43 (14) 47:05 (17) 35:38 (12)
15W14Juodeikytė Emilija
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 1:41:58 13:54 (18) 46:33 (15) 41:31 (18)
16W14Naujokaitė Austėja
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:42:06 13:46 (15) 48:13 (19) 40:07 (17)
17W14Kučejevaitė Goda
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:46:12 12:50 (  8) 54:46 (22) 38:36 (15)
18W14Mačinskaitė Mėta
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 1:46:39 13:51 (17) 41:14 (11) 51:34 (20)
19W14Krapauskaitė Gustė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 1:50:01 12:41 (  7) 42:05 (12) 55:15 (21)
20W14Barvydaitytė Ugnė
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:50:28 13:13 (12) 40:57 (  9) 56:18 (22)
21W14Kavoliūnaitė Eleonora
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:55:11 15:55 (24) 56:50 (23) 42:26 (19)
22W14Jančauskaitė Paulina
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 2:17:03 18:03 (25) 47:25 (18) 1:11:35 (25)
23W14Kačinskaitė Tautė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 2:17:05 19:10 (27) 48:49 (21) 1:09:06 (24)
24W14Miknytė Urtė
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:42:14 18:37 (26) 1:26:51 (24) 56:46 (23)
25W14Petrauskaitė Augustė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 14:01 14:01 (20) dns dns
26W14Cibulskaitė Viktorija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 15:19 15:19 (22) dns dns
27W14Stašinskaitė Viktorija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 15:29 15:29 (23) dns dns
28W14Čižinauskaitė Agota
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 21:24 21:24 (28) dsq dns
29W14Juškaitė Kotryna
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 24:07 24:07 (29) dns dns
30W14Dyšaitė Vytenė
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 31:26 dns dns 31:26 (  9)
31W14Rybelytė Lėja
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dns dsq dns